home
Bezva finta

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Bezva Belmondo

Další skvělá Belmondovská komedie. Film má dobré tempo, výtečné vtipy, skvělé skeče a navrh výkon Belmonda. Takovej extra Klaun se jen tak nevidí :). Komedie s Belmondem jsou prostě nedostižné. Člověk se na ně může dívat 100x a nikdy se nenudí, ne jak u moderních filmů. Jasná 120%

6. května 2009
avatar uživatele
Lafi
...
100 %

O la la

Nemohu jinak u filmu s Bebelem to snad ani u mě nejde, prostě se směju a směju a klauny já mam moc rád:).Skvělá loupež naprosto geniální. Prostě Bezva film .Jedna perlička na závěr, jak známo Bebel se nikdy nenechal zastupovat kaskadérem,ale to se po tomto filmu změnilo jelikož během natáčení filmu Bezva finta narazil hlavou do háku autojeřábu.

30. října 2007
avatar uživatele
70 %

Docela povedeny film... Tu fintu meli vyborne promyslenou a Belmondo byl vybornej jako klaun. Vydela jsem to uz hodne davno a mockrat, ale porad se mi to libi...

10. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

prima

Jeden z mnoha filmů co nezestárne. Belmonda celkově moc nemusím, ale tady je na výbornou. Klasická zápletka, ale skvěle provedený a hromotluk Lasky tomu jen přidává, škoda že mu nedali víc prostoru :)

10. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Originální nápad, jak vykrást banku v masce klauna. Pokud se v té masce pitvoří Jean Paul Belmondo, tak to je rozhodně záruka úspěchu. Jeden z mála filmu, kde se dá hovořit i o slušném scénáři. První půlka odehrávající se v bance nemá chybu, včetně vtipné pointy s těhotnou maminkou. Druhá nebankovní polovina je už průměr, ale nijak neshazuje tu předešlou. Výtečná inteligentní zábava i po vícerém shlédnutí.

27. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Jean-Paul Belmondo

Film má moc dobrý začátek, ale jedna finta na film je docela málo. Kdyby ve filmu nehrál Belmondo, tak by určitě nebyl tak populární.

25. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Klauník

Tak tohle je bezpochyby jeden z mých nejoblíběnějších filmů. Skvělý Belmondo a ještě lepší humor v jeho podání. Vážně klenot mezi Francouzskými filmy.

25. srpna 2006