home
Benny a Joon

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

I would walk 500 miles...

Neřekl bych, že to je čistokrevná romantická komedie. Spíš romantický film s J. Deppem v nejlepší formě! Komediální prvek dodává hlavně on v každém svém výstupu. Během filmu jsou i nudnější pasáže. Vlastně krom soundtracku a Deppa mě v něm nic dalšího neoslovilo a tak ho přejdu relativně neutrálními 60%. <(")

13. září 2011
avatar uživatele
70 %

Pěkný filmek, chvilkama možná trošku táhlý, ale celkově zajímavý. Samozřejmě, že Johnny Depp je zde parádní šílenec, ale role mu parádně sedí a člověka baví. Prostě a jednoduše příjemná podívaná.

30. června 2010

Úžasné !

Tenhle film já prostě miluji a ze všech filmů s Deppem, které jsem viděla, se mi líbí nejvíc. Můžu se na něj koukat jen v angličtině, protože když ho nedávno dávali v televizi, tak sem ho prošvihla a nikde není k sehnání, ale i tak ho prostě miluju.

18. července 2009
avatar uživatele
80 %

Ano, byly doby, kdy Johnny Depp nehrál ty útlocitně stejné charaktery, do kterých se pouští v součastnosti. V komorněji laděné romantice Benny a Joon se asi všechno mělo točit kolem Aidana Quina a dopomoct mu mezi hvězdy. Jenže Quin neměl ani talent ani charisma. Depp měl od obojího na rozdávání. Jeho postava milovníka Bustera Keatona je zároveň živelná, plná citu a melancholická. Šanci ukrást film pro sebe neměla ani Mary Stuart Masterson, která na tenkém ledě stvárnění duševně chorejší postavy jen tak tak nespadla za hranu nepříjemného přehrávání. Přesto je Benny a Joon velmi příjemným pohlazením po duši všech, kdo nemusí stereotyp Pretty women, úterní večery s Daniel Steel a podobně. Krom výtečného Deppa je k vidění i dostatek velkých jmen v malých roličkách, hraje super muzika a nemusí se moc přemýšlet.

10. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Filmik je to fakt skvelej.herci zahrali vsichni fakt dobre, johnny vypadal dokonale.no proste takovej hezkej filmik na odpoledne...fakt doporucuju...

22. února 2008
avatar uživatele
70 %

Tak dneska jsem poprvé shlédla tenhle film a musím říct, že nebyl špatný – dalo se na něj koukat. Johnny Depp příběh zajímavě oživil a svým neobvyklým chováním a veselou náladou udělal jinak z fádního děje děj příjemný a se svým kulinářským uměním i zábavný.

14. února 2008
avatar uživatele
70 %

Benny & Joon

Film Benny a Joon jsem dneska viděla po druhé v životě a po druhém zhlédnutí se mi líbil zase o něco více než poprvé. Je pravda, že pro mě byl asi největším lákadlem obsazení Johnnyho Deppa, který dokáže zahrát opravdu vše - od majitele čokoládové továrny až po takové trošku ztřeštěného "klauníka". Byl to velice zajímavý film a rozhodně stojí za to, abyste se na něj koukli. Je to takový pohodový filmík pro dlouhé a nudné večery.

14. února 2008
avatar uživatele
90 %

Zase chválim

Konečně se mi tenhle filmek dostal pod ruku a jsem za to moc ráda. Bylo by lež, kdybych tvrdila, že sem si ho vybrala náhodou...samozřejmě Johnny. Trochu mi to příjde hloupé, ale nemohu si pomoct, prostě ho nemůžu zase nepochválit. Film byl natočen před 14 lety, a po celou tu dobu až k současnosti nás Johnny neustále překvapuje. Filmek byl hravý, veselý, zkrátka kouzelný, a přesto nepostrádá na smyslu a skryté vážnosti.

19. března 2007
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Takový...romantický, ač netradičně pojatý, film. Celkem zajímavý film s vynikajícími výkony herců. A teď nemyslím jen Deppku =D Doporučuju všem co mají rádi romantický komedie s trochou černýho humoru...

11. října 2006