home
Belphégor: Fantom Louvru

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Nápad to nebyl špatný. Efekty byly celkem dobre. Sophie Marceu tam hrála dobře, ale jinak nic moc. Hororem bych to moc nenazýval. Skoro nic se tam neděje.

17. ledna 2010
avatar uživatele
40 %

Sophie Marceau

Filmaři si pohráli s jednou zajímavou egyptskou bájí, ale není to příliš zdařilé. Nebylo tam žádné napětí nebo hrůza...

4. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Kňaz v Sutechových službách, prekliaty životom aj smrťou - vcelku podarený príbeh, dokonca aj s historickými reáliami, čo sa moc často nestáva.

26. března 2008

:-)

Musím uznat, že tento film se tvůrcům povedl... děj je zajímavý a tak vás lépe vtáhne do děje, ani na chvilku jsem se nenudila... což je u mě velké plus. I sám o sobě je Louver dost zajímavý a to díky filmu se přenesete přímo až do samého nitra této budovy. Co více dodat? Belphégor je vážně super.

19. července 2007
avatar uživatele
90 %

Celkem zajímavý námět filmu, který se mi docela líbil. Dobré obsazení doplněné nádhernými záběry s Louvru. Jediné mínus je, že pod títmto názvem a, podle tvůrců, horerem sem si představila něco více strašidelného než uschlé mumie. Ikdyž ta mumie Belphégora byla udělaná hezky.

4. června 2007
avatar uživatele
50 %

je to taký filmík, ktorý sa dá pozreť podľa mňa aj pekne tajuplný, ale je to také "bez deja" (je to v uvodzovkách) a niektoré veci nemajú zmysel.

5. března 2007
avatar uživatele
10 %

Podle distributora to je prý horor, ale mám pocit, že je to spíš tajuplný film pro mladší diváky. Je to klasická ukázka filmové nudy z pár slaboduchými efekty, bez rozumného scénáře, se špatnými dialogy. Celý film postrádá jakýkoliv náboj dynamičnosti. Vše se neuvěřitelně „táhne“. Jediným plusem je fakt, že se jako první film v dějinách kompletně natáčel v Louvru.

27. srpna 2006