home
Beethoven 3 (video film)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
30 %

Ako zabiť klasiku pre celú rodinu, film, čo mnohí pozerali ako krpci dokola? Točte nekonečné pokračovania.

16. července 2013
avatar uživatele
50 %

Rodinná komedie pro příznivce pejsků...asi tak. Tento film bych doporučovala spíše dětem, ale určitě to na víkendové shlédnutí, když to dávájí zrovna v telce není zase tak zlé.

25. srpna 2008
avatar uživatele
40 %

Jednotka, svojou ideou, bola skvelá, dvojka už trošku zaostávala, ale trojka je najhoršia, skoro vôbec nie je zábavná.

26. března 2008
avatar uživatele
20 %

Celkově z celé trilogie nejhorší kousek, který je snad až na pokraji vkusu. Skoro se na to už ani nedalo dívat. Celkové hodnocení je velmi slabé

20. září 2007
avatar uživatele
40 %

Sranda

NAozaj skvely film len na toto som čakal na taku kravinu jednotka nudna ale aspom som sa na nikečom zasmial.Dvojka nestala ani za slova a pri trojke som sa skoro rozplakal.Taketo filmy neviem načo točia.

23. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

hroznýýýýý!!!!horší než jednička a dvojka...originalita je nulová a výběr herců nic moc,takže průměr...fakt dze jo

2. srpna 2007

to se fakt vůbec nepovedlo...nejhorší díl z Beethovenů,a je to hlavně změnou herců,Judge Reinhold v roli pana Newtona se mi vůbec nelíbil a Julia Sweeney v roli paní Newtonové je ještě horší,nedá se to nazvat jinak než blbost a kravina,je to jeden z nejhorších filmů,nikimu nedoporučuju!!!

12. února 2007
avatar uživatele
70 %

Celkvě se mi to líbílo, jen mi vadili noví herci. Do té doby jem byla zvyklá na jíné, ale je to dobrý film. Beethowen nezklamal

16. listopadu 2006

...

No jo...v tomhle díla nastal velký zlom. Zatímco co v prvních dvou vystupovali stejné postavy, tady už jsme si museli zvykat na někoho jiného a to dává filmu slušné mínus...přesto ale 60% dám

9. září 2006
avatar uživatele
40 %

tak jo

myslím že nejlepší je 2 díl, ale třetí taky není špatný. Nelíbí se mi, že stejný pes má nové pány, což není dobré, když ve filmu na pokračování změní herce na hlavní role! Ale jinak se na to dá koukat.

7. září 2006
avatar uživatele
90 %

Neni to tak dobrý jako dvojka,ale je to o dost lepší než jednička,je to dobrá komedie a stojí to za to,všem to doporučuju,je to skvělej film.

25. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Na mě už je to moc. Těch dílů je opravdu moc. Ten druhý bych ještě přežila, ale třetí už ne. Sice je to celkem dobrý, ale i tak bernardýnů by už stačilo. Ale kdybych měla posuzovat děj filmu, tak musím konstatovat, že je to už ohrané. I když, tak jednou za hodně dlouhou dobu se na to dá podívat.

10. července 2006
avatar uživatele
50 %

No je to docela o ničem, ale sem tam se dá docela zasmát, ale to jen ve výjmečných situacích. Ale tak dala jsem 50%, protože jsem už viděla i horší.

7. července 2006