home
Vdáš se, a basta!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Taký normálne romantický film / komédia. Ľahko predvídateľný, sem- tam rozosmeje. Jediná skutočne podarená vec podľa mňa: Vykreslenie vzťahov a interakcií medzi matkou a jej troma dospelými dcérami.

15. listopadu 2011
avatar uživatele
50 %

Ale jo, rozhodně to žádnej průser nebyl, dalo se na to i koukat. Myslim že jednou mi stačilo, ale film určitě neurazil. Jelikož mám hrozně moc ráda Lauren Graham z Gilmore Girls, tak jsem se prostě musela podívat, a tak trochu jsem doufala že bude mít větší prostor, tak se sice nestalo, ale i tak jsem se celkem pobavila

6. května 2011
avatar uživatele
80 %

Because I said so

Od tohohle filmu jsem cekala celkem hodne protoze Diane Keaton je pro me skvela herecka a Mandy Moore mam taky strasne v oblibe a romanticke komedie patri k mym nejoblibenejsim zanrum. Nakonec jsem byla trosicku zklamana, ale i tak se mi film libil. Cekala jsem asi trochu lepsi zapletku ale byl to originalni napad. Gabriel Brecht si myslim zachranil situaci protoze diky nemu to byla radost divat se na tenhle film. Bylo tam par vtipnych momentu a scen, par hodne sladkych a romantickych scen takze si myslim, ze se to na konec prece jen povedlo. Hudba v tomhle filmu delala hodne a zachranovala nektere trochu mene povedene sceny. Myslim, ze tenhle film by byl neskutecny kdyby ho tocila Nancy Meyers, ktera ma na takovehle filmy uzasny talent!! I presto tenhle film patri k mym oblibenym a vzdycky se na nej rada podivam.

26. září 2010
avatar uživatele
50 %

A basta!

Někdy má člověk, který převážně kouká na filmové klasiky, prostě náladu pustit si něco ujetého, nenáročného, i když tuší, že se mu to líbit moc nebude. Ale chce si jen odpočinout a třeba nemá v neděli večer co lepšího na práci. A to byl i případ mě a filmu Vdáš se, a basta! Nalákala mě má oblíbená Diane Keaton, leč musím říct, že mi její role potrhlé matky, která ječí a máchá rukama, k srdci nepřirostla, bohužel, Allenovy role jsou dávno fuč a Diane dneska je trochu za zenitem. Lauren Graham - od té jsem čekala větší vítr, zvláště když excelovala v Gilmorkách. Příběh to byl tradiční - trošičku sprostější na romantickou komedii (otevřené debaty o sexu apod.), ne že by mi to vadilo, jen to bylo nezvyklé, ale jinak byl vývoj děje předvídatelný a stejně klišovitý jako u většiny podobných filmů. Humoru tam moc nebylo, spíše se to tak vleklo, nenudilo, ale absolutně nenadchlo, což jsem čekala. Jsou mnohem lepší filmy na podobné vlně, takže tento film znovu zhlédnu jen těžko.

9. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

diane keaton,lauren graham a najme mandy moore su velmi dobre herecky.lauren je dobra aj v gilmorkach.film sa mi pacil na 100%

23. července 2009
avatar uživatele
40 %

Horor?

Ne, samozřejmě, že tenhle film byl další romantickou komedií. Horor je pro mě představa, že by se má matka chovala stejně a snažila se mi sehnat chlapa podle jejích představ. Herecké obsazení je takové zvlášní, neříkám, že špatné. Jen škoda, že celý film je opatřen rádoby vtipnými scénami, které působí spíše trapně. Budu hodně zvažovat, jestli se někdy na tenhle film ještě podívám.

10. července 2009
avatar uživatele
60 %

Nenáročný romantický snímek, který je sice sladký jak cumel, ale příjemně překvapuje kvalitními hereckými výkony. Když se v jednom filmu sejde Lauren Grahamová, Piper Perabo a Mandy Moore tak si můžete být jistí, že se dá na co dívat a když se k nim přidá hvězda velikosti Diane Keatonové nemůže z toho vyjít jiný než nadprůměrný film. Navíc děj není zase až tak předvídatelný jak by se dalo čekat, takže je člověk přinejmenším při prvním zhlédnutím sem tam mile překvapen.

20. června 2009
avatar uživatele
80 %

Tento film byla další americká komedie, tentokráte ale povedená. Skvělé herecké výkony Diane Keaton a Mandy Moore filmu dodávají ještě jiskru a také věta: Proč? Protože sem to řekla je naprosto skvělá. Film se mi velice líbil

14. června 2009
avatar uživatele
30 %

Nuda

Matky ničící svou pečlivostí a starostlivostí životy svým ratolestem jsou poměrně častým motivem scénáristů a jen málokdo dokáže na tohle téma vymyslet něco neotřelého. Vdáš se, a basta! není ničím vyjímečné, neoslovilo mě ani nic podobného a mít takovouhle matku, tak bych byla už asi dávno zavřená v cvokhausu.

14. června 2009
avatar uživatele
40 %

Velké zklamání...až na pár milých momentů (např. ta scéna s balónkem na zadku) se mi to nelíbilo. Bylo tam moc hysterie a jančení a nesnáším ani Diane Keaton. Naopak Mandy se mi líbila už v Honu za svobodou, ale tady mě moc nezaujala. Její protějšek se mi moc líbil, to je další +, ale na druhou stranu hraní na city v podobě jeho syna to mi přijde trapné a připomnělo mi to Prázdniny. Takže horších 50% a nebuďte nešťastní, kdo jste to neviděli :-)

14. června 2009

Fayn milá komedie. Má to nápad, vtip, dobrý herecký výkony, dobrý herecký obsazení....a celkově je to good komedie ;). Ráda bych se na ní zas někdy koukla a rozhodně soporučuju.

7. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

opravdu moc nezká komedie. diane keaton patří mezi mé oblíbenkyně a rozhodně ji zůstáne. spousta srandy, happy end, svižný děj a spousta zajímavých a dobrých herců. rozhodně jsem ráda, že mi tohle dílko přišlo pod ruku...

21. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

celkem prima film, ale asi jsem čekala víc. pár scének mi přišly až trapné, ale bylo se na co koukat. doporučuji nenáročným divákům..ale jás em asi trošičku náročnější

1. června 2008
avatar uživatele
90 %

..

tak tenhle film se mi fakt líbil i přes trochu nepovedenou a trapnou scénu na konci, když se ti dva dají dohromady. Jinak super a už si nebudu stěžovat, že mi mamka pořád do něčeho kecá, pže to pořád nic oproti tý JEJÍ :D nechtěla bych jí doma:D

25. září 2007
avatar uživatele
40 %

Bastafidli

Jak přišel, tak i odešel. Bude tomu již měsíc a já už si skoro nic nepamatuji, a nemyslím si, že to je důsledek ztráty paměti, ale kvality filmu. Lépe řečeno, jestli vůbec nějakou má. Sláva se nekoná. Moje tlustá řecká svatba ani Svatba jako řemen se nenastala. Svatba nebo pohřeb? Dohozená svatba? Tak omšelé téma nevyzdvihne z prachu ani taková hvězda, jakou je Diane Keaton.

29. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

BECAUSE I SAID SO BY 2MIG1

zatímco v rozjezdu svý kariéry diane keaton uplatňovala svůj talent ve slavné a velmi ceněné trilogii kmotr a uznávaných filmech woodyho allena, od let devadesátých přesedlala tahle sympatická herečka na filmy rodinně komediální, až romatické... a i když by mohl leckdo namítat, že v takovýchto filmech diane svůj talent promrhává, musí se jí nechat, že jí to v nich sluší a že ona sama se v nich viditelně cítí velmi dobře... zrovna tak je to vidět na jejím posledním filmu vdáš se a basta... jak už správně podotkl michal, bez ní by to by měl film asi o nějaký to procento v hodnocení mín.. byl by takovou normální, nevýraznou romantickou komedií s pár opravdu trapnými okamžiky a závany jakýhosi snobismu... ono vůbec obsazení je asi to, co se tvůrcům povedlo nejvíc.. je milý a sympatický, a opravdu jen díky němu filmu ty nedostatky odpustíte.. P.S.: jak teď koukám na nově, kdybych film viděl dneska poprvý, tak by ten stupidní dabing zastavil procenta od pár desítek níž... sežente originál!!

24. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Vcelku běžná, tuctová a průměrná romantická komedie. Lauren Graham v hlavní roli mě vážně nebavila a byla mi i lehce protivná a nebýt Diane Keaton, asi bych film hodnotil daleko hůř. Pokud chcete slaďák s klasickými komplikacemi a příjemným happyendem, nakoukli jste správně, pokud však chcete něco k zamyšlení, jděte dál.

12. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Because I said so

Ten název filmu jim snad poradila moje mama. To slyším furt(v anglickém znění) no hrůza. Plně ji chápu takové maminky by se měly krájet za toto a potom zase polít živou vodou. No ale to už asi nezměníme. Film byl dobrý. Mandy Moore to dobře zvládla i ostatní a bylo to dokonce i vtipné.

5. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie, skvěle jsem se pobavila, no prostě to bylo skvělý. Diane Keaton to skvěle zahrála a ostatní taky nezůstávali pozadu a Johnny, ten byl prostě taky skvělej.

3. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Pěkná komedie, prostě romantika.Dopadlo to skvěle, jsem ráda, že si vybrala toho , koho si vybrala.

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Výborný film, velmi se mi líbil. Mandy je moje oblíbená herečka, takže jsem ráda, že jsem ji po dlouhé době zase viděla v nějakém dobrém filmu. Zaujala mě také Diane Keaton.

5. července 2007
avatar uživatele
80 %

Moc dobrý film. Zvláště díky Diane Keaton, jejíž výkon předčí i skvělé výkony ostatních herců. Můžu doporučit každému, kdo chce trochu lehčí film plný humoru, skvělých a známých herců a samozžejmě romantiky.

23. června 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrý den,tento film jsem již viděla,je to pěkná romantická komedie,i humor tomu nechybí...Opravdu doporučuji...

1. června 2007