home
Baron Prášil / Když Burian prášil

NÁZORY K FILMU

Myslím, že tenhle film patří spíš k těm slabším. Není moc vtipný, hrozně se táhne. Ani nevím, kolikrát jsem se podívala na hodinky.

15. října 2010
avatar uživatele
40 %

Oldřich Nový

Černobílý československý film, ve kterém hraje spousta známých herců, ale vtipy v této komedii nejsou tak zábavné, jako v jiných filmech těchto herců. Příběh se snaží být zamotaný, ale komičnost tomu chybí (i na rok 1940).

19. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

No a je tu další film s Vlastou Burianem v hlavní roli, jak už jsem někde psala (alespoň myslím) Vlasta patří mezi nejlepší herce, filmy s ním jsou zárukou kvality. Film je od začátku až do konce velmi vtipný, nejraději mám scénu Vlasty Buriana a Čeňka Šlégla, kdy pan Šlégl žádá pusu - to je fakt úžasný. Velice se mi zde také líbila Zorka Janů, která bohužel neměla moc příležitostí se prosadit.

29. února 2008
avatar uživatele
70 %

Staré černobílé filmy většinou nejsou můj "šálek čaje" le je pár vyjímek u kterých se docela pobavím a toto je jedna z nich. Vlasta Burian byl určitě vynikající komik i když některé jeho scénky už asi působí v dnešní době dost naivně a alespoň z mého pohledu herecky nedokonale. Ale nerad bych se dotkl příznivců a vyznavačů jeho komiky, je to jen můj názor.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Vlasta Burian je jeden z najlepších komikov, aký kedy žili. Jeho komédie sú absolútne skvelé, aj keď veľmi staré.

29. června 2006