home
Mezi námi zvířaty

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
30 %

Hrozné

Hrozné, hrozné, hrozné...
Fakt otrasný film, ktorý nechápem pre koho mal byť určený, lebo deťom by som to nepustila a na dospelého je to moc klišé a moc "trápne".

3. června 2016
avatar uživatele
20 %

Býk s vemenem ?!

Proč má býk Otis vemeno? Navíc jako býk vůbec nevypadal, spíš jako kravička z reklamy na tavené sýry. Opravdu, opravdu hloupé. Desítky nevýrazných postav a ubohá zápletka. Těch pár procent je za muziku.

3. ledna 2014
avatar uživatele
10 %

Tak tenhle film se mi absulutně nelíbil. Snažilo se to jít ve stopách animovaných filmů, ovšem musím uznat, že i U nás na farmě bylo lepší a i o tom nemám valné mínění. Děj byl místy hluchý, místo ale až moc hlučný. Například ta zvířecí pařba ve stodole. No hrůza. Animace taky za nic nestála. Celkově tohle u mě neobstálo.

27. srpna 2009
avatar uživatele
20 %

Býci bez rohů ano, ale...

Což o to, že nemá býk rohy, taková plemena opravdu jsou, ale plemeno krávy, kde by měl býk nebo vůl vemeno, to opravdu neexistuje. Zuby na horní čelisti také krávy zpravidla nemívají... Nejsou dokonce ani těhotné a nerodí se jim děti (natož s vemenem). Na film jsem se dívala v očekávání, že to bude legrace podobná např. Madagaskaru, ale nakonec jsem byla dost zklamaná. Některé dialogy jsem opravdu nechápala, vtipných mi připadalo opravdu jen několik málo okamžiků a vlastně jsem podstatnou část filmu čekala, kdy začne konečně nějaká sranda. Pak už jsem teda moc nečekala a spíš litovala, že jsem na to vůbec koukala. Myslím, že jednou stačilo a víckrát už to vidět nemusím. Ty bejci s vemenama, krávy se zubama i nahoře a těhotné krávy mi prostě nějak celou dobu nešli z hlavy.

29. června 2009
avatar uživatele
70 %

To byl teda animák. Že mě to ještě nepřestalo bavit. Podíval jsem se teda zase na další, ač s pohrdáním. Na to, co jsem od toho očekával, to bylo možná lepší, ale v některých ohledech to byla zase děsná pitomina. Příště bych se chtěl dívat na nějaký jiný zanimovaný filmy, a ne na ty od Pixaru nebo tak, protože ty nemaj nikdy nic novýho. Ani tohle nebyla žádná novinka. Jak už to v animákách bývá, a i jak název sám tvrdí, byl film opět o zvířatech. Byla to další jakoby zmodernizovaná pohádka, která má na první pohled mladého diváka zaujmout. Když jsem byl malej, taky jsem měl plnou hlavu farmy a zvířátek, ale zdá se, že mi to nějak nepřetrvalo.. :). Grafický ztvárnění postav nebylo zase nic moc. Všechno vypadalo nepřirozeně, dokonce sem dali býkům vemena. Tady asi někdo neměl biologii. Pak třeba osel, co tu byl, vypadal jako ze Shreka, tudíž to nebyla tak charakteristická postava. Příběh byl zase nerozvětvenej, bez odboček, jak už to tak bývá. Film taky moc rychle začal a taky rychle skončil. Ten začátek i konec se dal jednoduše předvídat. Děj byl takovej kolísavej. Jednou tady byly emocionálně zdlouhavý scény, a pak, zase jako ve Shrekovi, tu začala jakási diskotéka ve stodole. Už mě srazilo, když jsem viděl, jak pomocí různých pák a vynálezů, si udělali ze stodoly kasino, plný barů a kulečníků. Nic dětinštějšího sem nemohli dát. To samý platí o jalovým humoru, kterej byl rozsypán po celym ději. Ale na druhou stranu musím aspoň pochválit celkovej vzhled filmu. Svým způsobem překročil hranici těch lepších animovaných filmů. Zas takovej děs to nebyl.

17. listopadu 2008

Jako filmík dobrej....ale kdo psal ty informace o filmu?? Dyť je to o něčem jinym a vůbec tam jsou nepřesnosti...Mno nic...Jinak filmík super...pobavíte se u něj a odpočinete si....pro děti good pohádka pro ty větší good odpočinek a zábava:D....jako nej byla ale ta tancující chlupatá koule na Rednexy....:D ta neměla chybu....prej nwm co to je, ale trsat umí sqěle!:D Já nemohla

9. června 2008
avatar uživatele
90 %

Když se nikdo nekouká...

Traduje se v pověrách, že na tajuplný Štědrý večer zvířata mezi sebou mluví lidskou řečí. Hospodář by měl dobytek obsloužit a promptně zmizet, protože aby se neprofláknul podraz, přidává se temný dovětek, že ten, kdo je při tom vyruší, do roka zemře. Ve vtipném animáku má kdokoliv bez oné chmurné perspektivy možnost nahlédnout, jak by to asi vypadalo, kdyby pověra o lidském chování zvířat nelhala, a to kdykoliv a nejen o Vánocích. Nečekejte však žádné nudné rozprávky o sousedovic maštali z předminulého století, neboť dobytek je trendy přesně dle zásad mladých generací, protože mladá generace je vždy cool, voly a husy nevyjímaje, třebaže životní styl je zde poznamenán kulturou amerického středozápadu, takže nejde o žádný urbanistický underground, nýbrž o rurální veselice ve stodole, která se vmžiku mění v hotové Las Vegas, jakmile se sedlák nedívá. Songy jsou laděné převážně do country, nicméně takový Mr. Bombastic v podání rapujícího obtloustlého potkana je jednoduše boží... Co se týče animace, dost jsem nepochopil, proč mají i bejci vemena, když by je měly mít jen krávy. Dejme tomu, že jde o znak rovnoprávnosti a přejdeme to... Vcelku bych se spokojil s bláznivým karikováním lidství, což autorům jde, plus s nějakou tou zápletkou vyplývající z konfrontace se zaskočeným člověkem, to jim také šlo, zlotřilé kojoty (či zavilé šakaly) bych tam mít ani moc nemusel... Celkově je to fajn počin, opět jednou něco příjemně uvolněného s jemnými prvky vkusného buranství, jak jsme si navykli mít rádi na Shrekovi. V závěru jen poopravím oficiální popis na tomto webu, protože v CZ verzi se hlavní postava jmenuje Oťas a jeho otec, byť nevlastní, není osel, nýbrž logičtěji taky bejk, třebaže s vemenem. ..

24. února 2008
avatar uživatele
80 %

Pohodová rozprávka s vtipnými scénami. Malo to pekný a poučný dej. Je to dobre urobené. Trochu mi to pripomenulo známe knižné dielo, ktoré bolo spracované aj filmovo - Farma.

5. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Mezi námi krávami

No já nevím. Pro děti to bude dobrá pohádka, není tam žádná krev, žádný sprostý výrazy, ale co to mělo znamenat? Nemyslím tím příběh, ten je normální, hlášky a některý scénky fajn, ale co to, že kráva rodí tele, stejně jako člověk dítě? To samé, jak ho potom Otas drží? Tyhle scény mě opravdu naštvali a poničili, nejen můj, celkový dojem z animáče. Autoři to podle mě trošku přehnali...

14. října 2007
avatar uživatele
50 %

čekala sem něco lepšího

abych pravdu řekla byla sem otrávená po prvních minutách když sem uviděla bejky bez rohů a s vemenem:-( ti animátoři snad nikdy neviděli bejka. Naprosto to zkazilo moje mínění o jejich iq. Jo je sice pravda že tam bylo pár vtipných scén ( třeba jak se snažili naaranžovat sedláka tak aby si myslel že ho omráčila větev) ale jinak to bylo průměrný no

4. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Suprová pohádka..................nějaké scénky tam byly trošku přehnané a nudné, ale toho hezkého tam bylo naštěstí víc. Na odreagování je to perfektní pohádka. Hodně jsem se u ní nasmála. Stojí za shlédnutí

3. června 2007
avatar uživatele
mrim
...
100 %

Otisi Otisi

Dalo se to.Ale musim povedat ze open season se mi libil vic.Bolo to trosku prehnane,ale Otis fakt nemal chybu,presne jak to rekla Iwett,ta scena byla srandovni jak tam delal Otis ksichty.Pak ale Iwett usnula,takze si na konec bude muset pockat.

17. března 2007
avatar uživatele
100 %

pěkně trefený film. nejlepší je scéna jak Otis dělá ksichty na pošťáka a když se pošťák na Otise otočí, předstírá, že je normální kráva.

10. března 2007
avatar uživatele
60 %

Film, který nikomu neublíží!!!Místy velmi zábavné a místy, bohužel, poměrně vláčné ... první věc u které jsem se velmi nasmál a pak se smál po celou dobu filmu, byli perfektní čtyři cecíky bejků, volů a prostě u všech zástupců mužského skotu!!!
Opravdu je to docela slušný animovaný film, na který se dá velmi snadno dívat a skvěle si odpočinout - BŮŮŮůůů ... :@)

15. února 2007