home
Barbar Conan

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Rachel Nichols

Je to výborná dobrodružná fantasy, která s původním Barbarem Conanem nemá zas tak moc společného, ale ve výsledku je tento příběh stejně dobrý jako ten s Arnold Schwarzenegger.

31. března 2013
avatar uživatele
80 %

och

Tak som si myslel,že aký to bude trhák,ale škoda času.Začiatok sa dal ešte pozerat,ale ku koncu úplne o ničom.Už nigdy viac.

12. listopadu 2012
avatar uživatele
0 %

Nikdy víc

Tak tohle fakt NE. Koukat se na film, který je jen o tom, jak se sekají na kusy všichni ti vojáci a dobyvatelé. Navíc s řádnou dávkou stříkající krve. To fakt nemusím!

13. října 2012
avatar uživatele
70 %

Spokojenost

Původní verzi neznám, proto nemohu srovnávat. Ale tento film se mi líbil. Trocha napětí, bitev plných krve, statečnosti a romantiky. Ano, povedlo se.

30. července 2012
avatar uživatele
70 %

Jen o kapku horší,než jsem čekal

Já jsem sice původní verzi neviděl a tak nemohu porovnávat, ale tento nový film se mi docela líbil. Akce dobrá, děj sice trošku pokulhával, ale přišlo mi, že zato dobře utíkal, i vzhledem k délce filmu.Čekal jsem něco málo více, ale opravdu toho bylo jen málo.

30. listopadu 2011
avatar uživatele
70 %

Dobrej, npínej akční fantasy film. Plný napětí, akce i dokonalých triků ... ale slabší příběh. Čekal jsem poněkud lépe rozpracovaný a zamotný příběh (ten byl u původního rozhodně lepší) tenhle byl moc přímočarý. Moc se nedrželi původní verze, což mě také dost zklamalo. Přirovnal bych ho ke Králi škorpionovi, i když ten měl tu výhodu, že neměl žádnou předlohu a nejednalo se o remake. Kdyby byl Conan samostatný příběh a ne remake původního fílmu dostal by 100

26. listopadu 2011
avatar uživatele
10 %

Barbar Conan s Arnoldem Schwarzeneggerem pro mě nebyl bůhví jakým zážitkem, nicméně mě svým zpracováním natolik překvapil, že se na hony vzdaloval mým prvoplánovým představám o válečníkovi, co se chce jednoduše pomstít. Jeho vizuální stránka si, co si budeme nalhávat, zasloužila daleko víc, což byla prakticky jediná věc, proč jsem se díval na jeho novodobý remake. Řeknu narovinu, že ačkoliv si původní scénář skoro vůbec nepamatuji, vůbec nemusím dlouho přemýšlet nad tím, že z něj tento ubohý pokus udělal naprostou sr**ku. Tvůrci si uvědomují, že spousta „klasik“ osmdesátých let se může většinou honosit jen nepřirozeně vyhlížejícími loutkami a rekvizitami, ale už jim uniká, že některé prostě remake nemůže vylepšit. Zvlášť ne takové, které je skoro od základu přestaví. Příběh se úplně obrátil vzhůru nohama. Stala se z něj tak přímočará záležitost, až se mi tomu nechce věřit. Přesně takhle špatně jsem si původně představoval verzi s Arniem. Z Conana, jako postavy samotné, se stal učiněný popelář s idiotským výrazem, prázdnými hláškami a sucharským hlasem. Nenaskytla se mi jediná scéna, kde bych uvěřil tomu, že je něco víc než Arnold, či ostatní vedlejší postavy. Ty totiž vyzněly úplně do prázdna. Například padouši mi úplně cuchali nervy tím, jak se v jejich jednání neukrýval žádný vyšší smysl, že jsou jen dalšími do řady těch neskutečně povrchních imbecilů, nemluvě o skoro holohlavé ošklivé ženské, která si hraje na Freddyho Crugera. Co mám říct o ději? Asi to, že jsem se takhle už hodně dlouho nenudil. Chabý scénář disponuje akorát jednorázovými scénami, zbytečnostmi a, nenapadlo by mě, že to někdy řeknu, naprostým pohrdáním lidskými životy. Jason Momoa je možná vyšší než Arnie, ale o svých hereckých kvalitách mě opravdu nepřesvědčil. Nikdy bych nebyl takový blázen, abych utrácel v tomto případě za kino, ale asi jsem byl příliš naivní, že jsem věřil v nějakou kvalitu.

17. září 2011
avatar uživatele
10 %

Tak to vidím já...

Jen těžko si představit, že by to šlo natočit hůř. Jdu si rychle pustit Kulla dobyvatele, abych si zpravil chuť. Ano - až tak!

4. září 2011
avatar uživatele
0 %

"Zabávač" Conan

Po zhliadnutí upútavky k novému filmu Barbar Conan mi bolo do smiechu a potom do plaču. Ja mám veľkú úctu k pôvodnému filmu a toto mi príde ako obrovská fraška. Sila v pôvodnom filme tkvie v pútavom príbehu, geniálnej hudbe a samozrejme v hlavnej postave, ktorú stvárňuje legendárny Schwarzenegger.
Toto nové divadlo plné lacných efektov, neznámych postáv a slabému príbehu nemá šancu uspieť voči originálu. Ani vlastne nie som sklamaný, pretože mi tento film príde zbytočný a čudujem sa, že ho niekomu napadlo vôbec natočiť...

12. srpna 2011