home
Banánový Joe

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

No nijak dobrý děj, ale jinak dobrá komedie s Budem. Mě se líbila. Byla tam sranda, přesně jak má být. Sice mám raději filmy, kde hhraje i s Terencem Hillem, ale jiank je to dobry. Ta role na něj sedla.

24. února 2010
avatar uživatele
40 %

Bud Spencer

Tahle komedie mě nepobavila. Možná v roce 1982 mohl být takový děj zábavný, ale Bud Spencer má podobných filmů víc a tento je jeden z těch slabších.

23. února 2010
avatar uživatele
90 %

Mám sice raději filmy kde hraje i Terence Hill,ale tento je dobrý.O muži který je nevzdělaný,marně se snaží získat licenci pro převoz banánů a nejvtipnější asi je jak zjistí že nemá ani celé jméno.

16. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Klasický film Bada Spencera. Pobaví, ale někdy je až moc zdlouhavý. Na svou dobu řeší filmové triky jak se dá. Někdy je to až k smíchu.

5. července 2008
avatar uživatele
80 %

Joe

Banánový Joe je klasika. Bud Spencer ako Joe vykonáva svoju obľúbenú činnosť, mláti hlava nehlava ako obyčajne. V tomto filme nejde ani tak o dej, ako o skvelú zábavu práve z týchto bitiek.

26. února 2008
avatar uživatele
Pivo
...
70 %

Nic moc

Tenhle film patří spíš k jeho horšim filmům, moc jsem se u něj nebavil, chvílema se mi zdá že je děj až příliš zdlouhavý, občas pár rvaček, ale hlavně bez Terence Hilla už to není ono

18. února 2007