home
Báječný den

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Michelle Pfeiffer

Úsměvný romantický příběh o jednom uspěchaném dni, náhodném setkání a rodící se lásce... Výsledkem je průměrná romantická komedie.

4. listopadu 2012
avatar uživatele
60 %

Film není ani moc vtipný ani moc romantický, ale jisté kouzlo se mu upřít nedá. Ideální na sobotní odpoledne.

13. července 2008
avatar uživatele
60 %

Krásnej film, vtipnej a vlastně i celkově milej. Myslím si že se povedl a je velmi kvalitní na tu dobu.

30. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

hezká americká komedie se skvělejma hercema:) vždycky se ráda kouknu;) jeden z nejhezčích Clooneyho filmů

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

pěkný

Hezkej film na podívání.. takovej milej, romantickej..dobře se nato dívá.. dětičky sou úžasný a roztomilý.:D...navíc mezi hlavními hrdiny to vypadá, že to vážně jiskří ne jen že je to zahraný..super film

25. července 2007
avatar uživatele
80 %

Báečný den

Perfektní romantická a především oddechová komedie. Skvělé zpracování a především vtipné a trefné repliky. Vřele doporučuju především milovníkům Georga Clooneyho.

9. července 2007
avatar uživatele
60 %

Jedna z mnoha romantických komedii,které nikomu nemohou ublížit, leda kdyby někdo hodil televizí v které ho zrovna dávají...

10. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Celkem dobrá, milá a oddechová komedie. Děj není nijak převratný ani výrazně zajímavý, ale dobře se mi na to koukalo.

3. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Takýto typ komédií mám rád. Páči sa mi, keď aj z celkom jednoduchej a všednej veci (ako je starosť o deti) dokáže vyrobiť zápletku, ktorá sa tiahne celým filmom (jak sa postarať o deti, tak aby sa nenudili a zároveň neprekážali pri práci). Všedný deň sa tak premení z ničoho nič ne jeden dlhý a nezabudnutelný deň plný stresu, uponáhlanosti, trochou romantiky a zároveň humoru.

15. března 2007
avatar uživatele
100 %

...

Romantická komedie......co může být hezčí. Herci výborní a o smích nebyla nouze. Nejlepší byl ten její syn.....úžasný dítě! Konec jak podle učebnice...ale to není na škodu. Doporučuji!! Skvělá oddychovka na sobotní podvečer!!!

1. ledna 2007

Báječný den,

není špatný film na odpočinek. Škoda, že příběh filmu je trochu chudý. Objevují se chvílema i hluchá místa. Mohlo to bejt lepší!

19. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Pohodové

Báječný den jsem viděl poprvé, tuším, někdy v době Vánoc. Lepší je to spíš na pozdní letní dny nebo začátek jara, ale to je jen malý detail. Celkově na mě tahle romantická komedie působila mile a lehce, takové pohlazení po duši. George Clooney, rádoby drsňák ale s otevřeným srdcem, a Michelle Pfeiffer, roztěkaná maminka, byli docela věrohodný páreček. U filmu se zasmějete i si zasmutníte, každý si tam najde to své, jednoduše krásná odreagovávačka (to jsem zas vymyslel slovo...).

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

nezklame za pochmurného

dne.

pěkný příběh, vždy se člověk zaměje. pouze mě jako člověku vychovaného v pevném režimu mě chovaní malého kluka lezlo hodně nanervy, ale po Au - pairování v anglii se na to dívám jinak. zavděčí se mladým i starším

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super romantika

Určitě je to jedna z nejhezčích romantických komedii co jsem kdy viděl.George Clooneymu a Michelle Pfeifferové to v tomto filmu opravdu sluší.Vřele tento film doporučuju!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

milé...

Romantický, vtipný, skvělý a dokonalý filmeček.Byl půvabný a moc se mi zalíbil.to že tam hraje George, přidalo tomuhle film na další originalitě.Skvělá romantická povídka!!!! :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nebáječný film....

Naprosto tuctová komedie o náhodném setkání a postupném zbližování dvou uspěchaných rodičů. Film nezachraňuje ani hvězdné herecké obsazení. Prostě šedošedej průměr. Jo a eště ses to místama fakt nepříjemě táhne.

Kdysi dávno

Pohodovka

Pěkná romantická komedie s fajn obsazením, dokáže potěšit, nejen lidičky, kteří tento druh filmu milují, ale i ty, kterým je cizí. Prostě fajn pohodovka na večer...

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Pěkně udělaná romantická komedie! Děj má film poveden.jinými slovy Báječný den-báječný film!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Milé

Pěkná, milá, nijak přeslazená romantická komedie se skvělým hereckým obsazením. Nic náročného, ale odpočinková, klidná,pohodová věc. Místy docela dobrá kamera.

Kdysi dávno

Fajn

Nenaročná podívaná, která se naštěstí vyhla přeslazení a trapným gagům. Navíc v žánru romantické komedie celkem invenční. Nic extra, ale solidní je.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

příjemná podívaná s mojí oblíbenou michel pfeifer a sympaťákem cloonym u který člověk nemusí přemejšlet a u který si výborně odpočine..

Kdysi dávno