home
Astronautova žena

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Film Astronautova žena mi dal přesně to co jsem od něj čekala. Celkem povedené drama, proto hodnotím 80%.

18. září 2010
avatar uživatele
70 %

Charlize Theron

Nakonec to byl celkem efektní sci-fi thriller i když příběh o nebezpečí z kosmu dost dlouho nevypadal na moc zajímavé drama.

7. června 2009
avatar uživatele
60 %

skveli herci, vyborny namet a aj dej..no mozno len tak do hodinky..zacalo to napinave a zahadne, no chcelo to viac rozviest, co sa stalo. tocilo sa to okolo jednej dvoch postav a to bolo malo na tak dlhy snimok.ale inak jemne nadpriemer, svojou zahadnostou a nametom.

1. září 2008
avatar uživatele
90 %

Tak k tomuto filmu musím aj ja povedať, že naozaj stál za to. Príbeh je plný záhad, všetko je zakryté rúškom tajomstva. Neviete o nič viac než hlavná postava a tak rovnako ako ona neviete čo je pravda a čo lož. Chcete to zistiť a zároveň sa toho bojíte.... Aspoň na mňa takto pôsobil tento film a aj keď je to už dávno čo som ho videl zanechal vo taký zvláštny pocit - skrátka MOC SA PÁČIL. Pozeral som ho spolu s celou rodinou, čo len zriedka zvykneme, lebo každý má na filmy trochu iný štýl. No po jeho skončení sme všetci uznali, že bol dobrý. A myslím, že to už je čo povedať, keď sa v jednej miestnosti stretnú 4 ľudia s rovnakým názorom na kvalitu filmu.

17. března 2007
avatar uživatele
80 %

Zvláštní a napínavý film, děj si sice už moc do podrobna nepamatuji, což je výhoda, protože bych se chtěl určitě podívat, až bude příležitost znovu. Nic pro ty co mají rádi strhující akční scény, ale spíše pro ty, kdo mají rádi skryté a pomalu se vynořující tajemství.

30. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Bez skafandru

Film přinejmenším k zamyšlení. Popravdě - moc jsem jej nepochopil, jestli vůbec bylo co chápat. Děj se mi zdál docela dobrý, to ano, ale třeba jen pro seriálovou epizodu o pětačtyřiceti minutách. Roztáhnout tuhle zápletku do hodiny a půl (nebo kolik to vlastně bylo) mi nepřipadá jako dobrý nápad. Obsah postupně ztrácí na dinamičnosti, která se začala odvíjet od vesmírné "havárie" a dle mého názoru skončila daleko před polovinou snímku. Hlavní hrdinka mohla být více důvtipnější a opatrnější, ale co už. Napětí a nějaké to tajemno se vinou celý snímek, což je u takové tématiky zapotřebí. Na hudbu si moc nevzpomínám (skouknul jsem to už trochu dřív) a to je asi dobře. Špatně zvolená zvuková kulisa se do paměti vryje sama, takže se mi pravděpodobně líbila nebo se pohybovala na hranici únosnosti. Herecké obsazení se povedlo - nemám co vytknout. Závěr mi přišel nelogický ale ne nemožný. Jen jsem nepochopil všechny jeho aspekty... Dávám 60%, ale znovu bych to vidět asi nechtěl.

6. února 2006

uf

Tak tenhle film jsem viděla pouze jednou a přes to ve mě zanechal zvláštní pocit a často si na ten film vzpomenu, byl tak neuvěřitelný a strhující. Opravdu se mi moc líbil a ráda bych ho viděla znovu.

5. února 2006
avatar uživatele
80 %

Zaujimave

Velmi zaujimavy film s takou zahadnou tematikou.Ani herecke obsadenie nebolo zle.Ale mohly tak troska na tom filme este popracovat

4. února 2006