home
Asterix a překvapení pro Caesara

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Falbala

Výborně animovaný příběh z legendární galské vesnice , kdy se Asterix a Obelix nechají naverbovat do cizinecké legie.

28. prosince 2011
avatar uživatele
90 %

Já teda tyhle animáče miluju! A zrovna tento díl mě rozsekal snad nejvíc, ten dabing je naprosto dokonalý! Já jen zírám jaké výrazy se tam dostaly :D pak se nemáme divit jak ta dnešní mládež mluví. Krásné narušování fyzikálních zákonů, no prostě dokonalost!

16. června 2011

Není to sice nejlepší díl, ale oproti tomu, co se točí dnes to ještě jde. Alespoň se drží klasiky i když humor tu trošku pokulhává.

15. října 2010
avatar uživatele
70 %

Celkem dobrý, ale trochu nemastný neslaný. Co ještě dodat? Snad jen, že je rozhodně lepší než Asterix co se točí teď.

10. května 2010

no coment

No moc sem od tohodle filmu nečekala...Asterixe fakt nemusim takže mě tenhle film zase nepřekvapil....Ten děj nic, moc ten humor taky nic moc no prostě no coment

31. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Jako malá jsem tento film hltala a ráda bych se na něj určitě podívala někdy znovu... Asterix a Obelix jsou prostě klasika.

24. června 2008
avatar uživatele
80 %

Není špatný

Viděl jsem jenom polovinu tohoto filmu a řekl bych, že to vůbec není špatný. Fakt mě tu dostaly některé vtipné scény, hlášky atd. Rád bych ho viděl znovu...

19. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

jooo hezkej filmeček....tenhle patří k tomu nejhezčímu,co sem v dětství viděla v televizi:) :p Asterix a Obelix sou prostě skvělý

28. července 2007
avatar uživatele
80 %

Další hodně povedený animák o Asterixovi, Obelixovi a jeho malém příteli Idefixovi. Na to, že je film poměrně krátký, je opravdu nabitý akcí a vtipem a děj dopředu doslova kvapem cválá, nicméně to filmu neubližuje, ba naopak, není naprosto čas se nudit. Asterix s Obelixem se stačí stát legionáři a gladiátory, procestují Afriku, Itálii, no je to prostě fajn a zábavné.

28. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

docela dobrej díl,i když oproti prvním už trochu slabej.Ale stejně se i některé okažiky vryli do paměti už jako malé holčičce.Třeba to holka co se do ní Obelix zamiloval,ale ona měla jinýho...

10. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Taky jeden z hodně dobrých animovaných Asterixů! Tenhle díl mi připadá hodně dobrý! To filmové zpracování se ale nepovedlo.

12. února 2007
avatar uživatele
60 %

Tenhle díl se mi asi líbil ze všech nejméně. Snad se za to může změněný dabing, nebo děj samotný nevím. Ale v tomhle díle už tak nejde o vtip, jako spíš o hlavní milenecký pár. Je to spíš o lásce, které jsou do cesty stavěné překážky, než o tom skvělém vtipu a hláškách. Je to asi nejméně povedený film z celé Asterixovské série.

23. prosince 2006