home
Asterix a Olympijské hry

NÁZORY K FILMU

Asterix

Tento díl je myslím velmi dobrým pokračovatelem prvních dvou. Překvapivě mi nevadil ani nový Asterix a naopak skvělý výkon podal Alain Delon coby Caesar - ano, tak měl podle mě vypadat ve všech dílech.

27. února 2014
avatar uživatele
Mag
...
40 %

nic moc

Bodík bych akorát přidala za hezky stvárněné Řecko... Mínus za ubohoučký humor a za nového Asterixe. Clavier je nenahraditelný... Nezachrání to ani Alain Delon a další sportovní hvězdy... Nejdraději mám stejně mise kleopatra. Je to ujetý ale takhle to má možná i správně být....

15. července 2012
avatar uživatele
E Š
...
60 %

Humor nie už tak podarený ako v predchádzajúcich častiach, no mňa i tak pobavil. Najmä úplatkárstvo :) Okrem toho, je to jediný zo série, ktorý som mala česť vidieť v kine, ešte k tomu so správnou partiou, to mohlo môj úsudok značne pozitívne ovplyvniť.

3. června 2012
avatar uživatele
90 %

Asterix a olympíjske hry

Tento film sa mi vcelku páčil. Len začiatok sa mi zdal kúsok nudný. Potvrdím názor, že sa mi v roli Asterixa páčil viac predchádzajúci predstaviteľ. Tento mi prišiel taký amatérsky. Najviac sa mi aj tak páčilo spojenie Delon- Poelvoorde ( Caesar- Brutus). Brutus bol v českom dabingu geniálne nadabovaný pánom Cardom a ten hlas mu sedel na 100 %. Pri "formaci želva" som sa nevedela udržať smeiechu. To isté platilo aj pri závodoch vozotajú. Tento film som mala možnosť vidieť aj v orginálnej francúžštine a popravde český dabing bol lepší. :) Caesar tiež nemal chybu. Tento geniálny herec ma dokázal rozosmiať aj po 10 x tým "Ave já!". Len ten "Lávstorix" mi tam kúúúúsoček prišiel odveci.. :P Ako ďalšie + hodnotím Schumachera, ale na konci tam tých hviezd bolo až príliš a tú "after party" som kúúsok nepochopila.. :) Ešte ma hrozne pobavili Brutove hlášky typu "Přišel, videl, neslyšel!" a "Stejne tě jednou zabiju"..a jeho stále "Ave Tati!" :) Toto ma vždy dokázalo rozosmiať. :) Ďalej za povšimnutie stoja aj neustále Brutove grimasy na Caesara. :)

25. prosince 2010

Naprosto absurdní film. Nic horšího se s Asterixem snad ani stát nemohlo. Prostě do třetice všeho horšího.

15. října 2010
avatar uživatele
40 %

Nic moc... no sranda to byla v celku. Dalo se an to kouknout. Byla to taková malá pohádka. Francoiuzské komedie mám rád, ale myslím, že to místy přeháněly. Například s tím schumachrem. Mohlo to být lepší.

17. června 2010
avatar uživatele
0 %

Tenhle film se mi absolutně nelíbí. Nevím, proč někdo točí Asterixe, když ho úplně předělá, tak, že to už není Asterix. Nedivím se, že Christian Clavier do toho už nešel.

10. května 2010
avatar uživatele
10 %

Astérix aux jeux olympiques

Jako malá jsem obdivovala Obelixe, jak může být tak veliký a silný...ale u tohoto filmu jsem se bála, že se nic takového nestane. Ano už nejsem malé dítě, ale i tak. Mohlo to být daleko lepší. Na ten film se v žádném případě nikdy nekouknu, neboť to byla ztráta času a nepřišlo mi to ani zábavné.

24. října 2009
avatar uživatele
30 %

Děs a hrůza. Výměna hlavní role Asterixe filmu rozhodně nepomohla. Snaha o vtipnost se povedla v minimálních úsecích, ale ve výsledku to byl jen velmi trapný pokus o cosi. Astarixe jako komiks mám velice ráda, i první dva filmy byly povedené, ale tohle . . . Můžu dát procenta jen za hudbu, kameru a Depardieua.

11. října 2009
avatar uživatele
70 %

Ave Caesar, ave já

Zábavný příběh a dobří herci- dva hlavní pilíře tohoto filmu. Co mi vadí je, že v roli Asterixe již není náš starý známý Christian Clavier, ale Clovis Cornillac, který, ať se dívám jak se dívám, prostě tak dobře nehraje. Ale s ohledem na jinak hezké zpracování filmu, budiž prominuto.

7. září 2009
avatar uživatele
60 %

Trochu mě zklamal

Tak tento díl mě zklamal. Co se týče komiksu, jsou Olympijské hry můj nejoblíbenější díl, ale co z toho udělali... Úplně pozměnili pointu (v komiksu nebyla žádná zmínka o nějakém Lovestorixi a už vůbec kvůli němu nejeli na OH), pozměnili herecké obsazení - kromě Obelixe tam není nikdo, kdo hrál v předešlých dílech (k změně Asterixe se raději ani nebudu vyjadřovat) a co se týče vtipných scén... no, dobře, pár jich tam bylo (hlavně scéna se Schumacherem), ale že bych se celej film smála jako utržená ze řetězu, to ne. A ten konec, to podle mě trochu přehnali! To nebylo vtipný, ale spíš trapný (myslím tu scénu s tim míčem).
Takže abych to nějak shrnula, díl se mi ze všech tří líbil asi nejmíň, ale protože všechna dobrodružství Asterixe a Obelixe miluju, jsem ráda i za tento díl a pokaždé se na něj ráda podívám. Dávám 60%.

6. září 2009
avatar uživatele
20 %

Tak tohle mi přijde jako znesvěcení celého komixu Asterixe. Myslím, že tentokrát to už vážně přehnali. Jednička byla výborná. Dvojka no budiž, pár moderních věcí do dob Egypta. Ale tento díl byl hrůza. Za chvíli snad budou natáčet Asterixe někde v budoucnosti. Takovéto kraviny sem vážně nepatří, mohli natočit podobný film, ale ne na téma Asterix a Gálie. Stačí se jen trošku zamyslet, už je to dělané jako parodie a ne jako pohádka. Trapné monology a dialogy. Příšerný caesar (ne že bych Delona neměl rád, ale sem se vážně nehodil) a amatérský herec v roli Asterixe. V celém filmu jsem se ani jednou nezasmál, vše bylo dosti trapné. Na druhou stranu musím uznat, že to měli celkem dobře natočené, i muzika byla super. Je mi ale stejně líto, že to takto dopadlo.

6. června 2009
avatar uživatele
100 %

Ave já!!

Na třetí díl Asterixe jsem se těšila a tvůrci opět nezklamali,nešetřili humorem.Jediný co mě mrzelo bylo to , že polovina herců byla nových a už to nebylo ono.Hlavně role Asterixe.Co mě ale hooodně pobavilo byl Schumacher,měla jsem fakt záchvat smíchu,to nemělo chybu =) Caesar byl taky vynikajíci i jeho syn-Ave tati =D fakt jsem se pobavila.A ten závěr,ten se jim taky povedl....

5. června 2009

Tak tohle se mi nelíbilo... Děj fajn, zamilovaný pár vážně hezký, Brutus skvělý, ale polovina herců z původních dílů se vytratila a to mi na filmu nesedělo - samozřejmě hlavně Asterix nebo Caesar. Jinak to celkem šlo... Aty koně v boxech - vynikající nápad.

7. března 2009
avatar uživatele
70 %

Já nemůžu pomoct, ale tenhle díl mě dost zklamal. A to nejen tím, že Asterixe hrál Clovis Cornillac, který mi vůbec nesedl. Jinak děj fajn, občas jsem se i bavila. Oproti předchozím dílům je to trochu propadák.

19. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Tento film splnil svůj účel - pobavil a zůstal v kolejích, které jsou Asterixovi a dalším podobným žánrům vymezeny. Ale co mě dostalo byl Schumcher a jeho stáj. 80% tomuhle filmu určitě stačí

12. ledna 2009

Ježiši zase ten Asterix nojo musim uznat že je o trošičku lepší než Asterix a překvapení pro Caesara ale jenom o trošku. Ale to neznamená že tomuhle budu dávat víc jak průměr to zase ne budu tomu dávat tak no 30% a na Asterixe je to dost....

31. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

z cele dosud zfilmovane trilogie je tento kousek nejslabsi.neni spatny,jen tam chyby puvodni asterix.a to dela hodne.

7. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Další Asterix

U mě dobrý. Film pobavil, potěšil. Možná ani tak nepřekvapil, ale bavilo mě to celou dobu, a to je důležité. Proto přeci do kina chodíme.

7. listopadu 2008
avatar uživatele
10 %

5. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Myslím,že Asterix a olympijské hry byly stejně dobré jako předchozí díly.Ne-li dokonce lepší.Akorát mě hrozně štval ten Asterix,jehož jméno si už dooporavdy nepamatuju.Ale bylo to vtipnější než přechchozí díly.A nejlepší postava?Jednoznačně Brutus!

5. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Mám moc ráda filmy o Asterixovi a Obelixovi, ale tento film mě celkem zklamal. Nový Asterix nesahá tomu předchozímu ani po kotníky, celý děj je nezáživný a navíc má Obelix tak zvláštním způsobem vycpané břicho.....No a český dabing tomu vůbec nepomohl. Jediné co se mi líbilo, byl Josef Carda jako Brutus a zařazení stáje Ferrari do filmu. Toť zřejmě vše....

28. října 2008
avatar uživatele
80 %

je tazke uz vymysliet filmu s nametom asterixa nove a nove pribehy, lebo sa mi zda,ze tato tema, ci uz animovana alebo hrana, je uz vykradnuta. no tvorcom sa to stale dari. bez ohladu na to,coho sa to tyka, da sa na tejto komedii stale skvele pobavit.francuzski herci a komedia, to je tradicne vyborne spojenie.

6. října 2008
avatar uživatele
100 %

sice mě zklamal odchod původního Asterixe, ale nový byl taky k pokukání, ale vůbec nic se jinak nezměnilo, děj byl nabitej hláškama, sqwělejma scénama a dobrejma hercema.. Nejvíc se mi tam líbil Schumacher:oD

27. září 2008
avatar uživatele
90 %

Nádhera

I přes počáteční skeptičnost z odchodu Christiana Claviéra coby Asterixe, tento film si mě získal a nadále výborně pokračuje ve vysokém standardu série Asterixů. Povedené, vtipné a s krásnou atmosférou.

19. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Tento díl je ze všech nejvtipnější.Ale je pro mě nejhoršim.Vesnice je úplně jiná i herci, což mě dost zklamalo.Ale za to srandu to stojí.

3. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Super film

Fakt bomba film. Zasmál sem u něj. Akorát mě zaskočil jinej herec Asterixe ale pak sem si zvykl. Obsadit Shumachera a Zidana byl skvělej nápad. Líbilo se mi to celý, super děj. Doporučuju a dávám 100%.

11. července 2008
avatar uživatele
Meky
...
60 %

Někdo takové filmy doslova žere, ale já nejsem ten typ, možná když sem byl mladší tak jo ale už sem z toho asi vyrostl. Ale neměl sem co dělat tak sem se na to kouknul. Aspoň sem se trošku zasmál, hlavně jak tam jeli ten okruhový závod a byla tam stáj Ferari :-D

15. června 2008
avatar uživatele
90 %

Pohodička

Ihned po usednutí do křesla, jsem zabořil ruku do popcornu a sledoval děj, který byl docela svižný a velice vtipný. Po dobu filmu jsem se výborně bavil, ač mě docela mrzela absence Christiana Claviera, který prohlásil, že už nebude v těchto filmech pokračovat pro nízkou hereckou úroveň filmu. Docela mě to mrzí, protože i když mi je 20, tak si klidně představím, že bych i za 10 let šel do kina na díl např. Asterix a hvězdné války a myslím, že bych se skvěle pobavil znovu. Ve filmu je mnoho dokonale zapracovaných efektů, nehledě na obří kulisy a repliku stařoeckého stadionu, který byl také jako kulisa vytvořen. Krásné kostýmy a hudba daly vyniknout další z povedených filmových zpracování animovaných postav Galských hrdinů. A herecké obsazení (nejlepší závodník formule 1 a nejlepší fotbalista světa všech dob) prostě bomba:D Rozhodně doporčuji

19. května 2008
avatar uživatele
60 %

A je tu další přírůstek od galské vesnice, nutno podotknout že nejslabší ze série. I tak, kritici to nehorázně zdrbly, podle mě to však katastrofa není. Hlavní problém by měl být vyměnění herce, který hrál Asterixe. To je jistě značně citelná ztráta, ale i ten nový Asretix nebyl nejhorší. I nový Obelixův dabér mě nesložil na kolena. V tom to není. Největší problém je styl humoru. Jasně, něco se povede, ale většina vtípků je hrozně dětinská a až moc bláznivá. Zastávka v boxech sice ještě byla perfektní, ale pokusy o vraždu Caesara se časem staly hodně trapnými. Možná proto, že jsem čekal pohromu, tak můžu říct, že jsem byl potěšen. Díval jsem se na to rád a klidně si to ještě pustím znovu. Nejvíce mě tady totiž zaujaly všemožné nápady. Ať to je luxusní olympiáda, obsazení známých sportovců nebo trefné hlášky. Ten film člověka prostě pobaví. No jsem zvědavý, jestli bude i 4. díl Asterixe a Obelixe. Pokud jo, tak by bylo dobře, kdyby se to ubíralo serióznějším směrem, jako 1. díl. Tak asi tak. Souhrnem: Pro menší diváky to bude určitě atraktivnější, ale lecjaký dospělák tím taky nepohrdne. Ode mne za 65%.

7. května 2008
avatar uživatele
100 %

Super film

Je to skvělí film.I když Asterixe už nehraje Ch.Clavier,tak pořád stojí zato.A soundtrack také stojí zato. Doporučuji tento film všem,kdo mají rádi Asterixe.A ten noví herec co Asterixe hraje je taky docela sympatický

5. května 2008
avatar uživatele
90 %

Báječný :)

Jůůů, Asterix :) než jsem na tento film šla do kina, nic moc jsem od něho nečekala. Ovšem výsledek mě hroozně mile překvapil!!! Jasný, někdy to bylo chvilkama i nudný a zdlouhavý, ale co je nejhlavnější - bylo tam hooodně vtipnejch scén, nejlepší Schumacher nebo Jordan, taky "Ave já" a celkově takovejch okamžiků moc moc moc. "Ochutnavač" :P ...a taky jsme si s kámoškou všimly, že kdo viděl Bitvu u Thermopyl.. tak myslím, že některý scény byly... ne přímo odkoukané, ale... hodně podobné. Až nebezpečně :P Mno ale jednoduše bezvadný :)

29. března 2008
avatar uživatele
60 %

Musím říct že mě překvapil Asterix a Panoramix s Caesarem kteří byli v každém dílu Asterixe jiní, bohužel nic novýho ani lepšího. I dabing nebyl zrovna úžasný, ale dabing Bruta byl dobrý. Film byl plný scén, které mě nutily k zasmání - třeba jak dal ten týpek Brutovi nápoj na zvětšení svalů. Nejvíc mě zarmoutilo to, že se film snažili udělat vtipnej od začátku do konce. To bylo to jediné a velmi poctatné, co to filmu hodně kazilo. Ve snaze udělat ve filmu vtip tam udělali tak trapné a dětinské scény, až to fakt opravdu nebylo hezký. Děj byl celkem dobrý s pěkně blbým koncem jak tam dali Zidana a někoho dalšího...Nebyl to žádný trhák ale stálo to celkem za to. Z celé dá se říct trilogie, myslím, že byl film přecejenom lepší než dvojka, takže s přehledem druhé místo..

18. března 2008
avatar uživatele
100 %

Recenze film strašlivě shodila, takže do kina jsem šel s mírnými obavami. Ovšem výsledek předčil dalece má očekávání. První dva filmy nebyly špatné, ale Asterix a Olympijské hry byl naprosto nejlepší. Tolik skvělých narážek na různé filmy, historické přemety a jiné peripetie dnešní i dávno minulé doby v jednom filmu - to se hned tak nevidí. Velmi jsem se bavil a rozhodně nelituji stráveného času.

17. března 2008
avatar uživatele
50 %

Ach jo... Co napsat? Jednička a dvojka - to je něco úžasného (zvláště 1). Ale ta 3... Caesar tady byl hrozný narcis, jeho syn Brutus magor, Asterix vypadal jak zmutovaný (ano, já vím, že ho hrál jiný herec, ale nedá mi to)... Naopak na druhou stranu zbyl ze starých postav alespoň můj oblíbený Obelix a nově přidaný Lovestorix (nevím pravopis). Já nevím... zas tolik vtipných scén tu podle mě nebylo - mimo chvíle, kdy se Brutus snažil zabít tatíka - o hláškách nemluvě, ačkoli musím uznat, že tu bylo hodně nenápadných - ale nápaditých - chvil, kdy tvůrci vtáhli do děje jména (možná i události, to si nejsem teď jistá) ze současnosti. Přesto... oproti dřívějším dílům nebyly Olympijské hry moc povedené...

13. března 2008
avatar uživatele
100 %

Myslela jsem si, že mě tento film nezklame a nemýlila jsem se. Byl opravdu skvělý. Pořád jsem se smála a nebyla jsem sama. Ale jak už tady psali lidi přede mnou, tak mě docela mrzelo, že Asterixe nehrál ten samý herec jako ve filmu "Asterix a Obelix", ale jinak fakt moc fajne film:)) Dávám 100%.

9. března 2008

Mno už to neni tak dorbý jako předešlý dva díly, ale i tak je to super film u kterýho jsem se fakt dost nasmála. Akorát jsem byla trošku zklamaná výměnou Asterixe. Nebyl špatnej, ale původní byl lepší. A konec byl taky skvělej, ale to jméno měli špatně, nebo aspoň v překládaný verzi (v Kleopatře to byl Numerobis a tady to byl Neumínis)!!!! Mno ale i tak to bylo moc fayn, ale plnej počet sry ale nedam.

7. března 2008
avatar uživatele
pier
...
60 %

Asterix a Olympijské hry

U Asterixe a Olympijské hry si opravdu odpočinete, nečekejte žádné dramatické nebo prostě a jinak řečeno složité věci ale obrovský nával vtipných scén...Vadilo mi že Asterixe nehrál Christian Clavier ale neznámý Clovis Cornillac, ikdyž se snažil mě tam vadil a myslim že né jenom mě...Celý film graduje v nepatrném tempu, které vyvrcholý na samém konci při závodě tříspřeží kde jede i Schumacher:D...nejvíc vybuchující scéna kdy on zajede do boxu a mění kola:D...chladí koně a dostává instrukce " Poslední kolo Michaeli, je to na tobě:D...a pak má k dobru ještě 3 desetiny přesípacích hodin:D....Ikdyž až na konci tak přece se tam objevil Jamel Debbouze jako Numerobis který odvedl obrovský kus práce a myslim že na plátně to bylo vidět, jak chtěl vzít Zidanemu míč, větší veminko sem neviděl fakt že ne :D...Tento film rozhodně neudělá díru do světa ale rozhoně pobaví...

4. března 2008
avatar uživatele
70 %

Je to naozaj vtipný film, ktorý je doslova prešpikovaný hviezdami. Ale popravde si myslím, že nedosahuje skvelej ľahkosti predchádzajúcich dielov.

26. února 2008
avatar uživatele
90 %

Když jsem se dozvěděla, že v novém filmu o Asterixovi a Obelixovi bude hrát Asterixe někdo jiný, myslela jsem si ,že to bude hrůza...Spletla jsem se. Za chvíli jsem si zvykla, že to není Ch. Clavier. Film jako takový mě fakt pobavil. Byla tam spousta vtipnýh scén a dkvělý detaily pro tu Olympiádu jako :doping, korupce atd. Rozhodně se mi to líbilo víc než Mise Kleopatra.

26. února 2008
avatar uživatele
90 %

Fakt se mi to líbilo, ani mi nevadil jiný herec coby Asterix. Myslím, že se tam hodil. Trochu mně sklamal dabing Obelixe, ten hlas předtím mu seděl víc. Je to film fakt dobře udělaný a nejlepší tam je rozhodně Brutus, a pak taky jména některých postav viz. Tojehnus a podobně:-) Jediné minus u mně má ten závěr, když se tam snažili nacpat co nejvíc těch sportovních hvězd - zbytečnost. Ovšem Schumacher se tam hodil:-)

14. února 2008

:-)

Myslím, že se to povedlo. Podle mě to nemá na: mise Kleopatra, ale jde to. Krásná Irina by mohla z fleku dělat reklamu na zubní pastu a Caesar byl také vynikající. Brutusovy hlášky typu útvar želva ze zvířecího hlediska bavily celé kino...

13. února 2008
avatar uživatele
100 %

Můj názor

Tenhle film byl celkem pěknej. Akorát mi teda trochu vadila změna představitele Asterixe.Jinak Brutus byl naprosto úžasnej a dabing k němu naprosto perfektní...
Sice u mě pořád vede druhej díl, ale trojka taky neni špatná...

8. února 2008
avatar uživatele
90 %

Asterix

Jednička mě moc nezaujala, dvojka je jednoznačně nejlepší a trojka je něco mezi. Povedená komedie pro děti i dospělé. Náhrada za původního Asterixe byl rušivý element jen na začátku, pak jsem si zvykla, princezna Irina krásná holka a Delon úžasný. Výběr herze do role Bruta byl také velmi šťastný. Jen jsem si teď v základních informacích přečetla, že snad měl být obsazen i Van Damme, ten mi ale nějak unikl, můžete mi někdo přiblížit jeho roli?

7. února 2008
avatar uživatele
90 %

Asterix

Když jsem se dozvěděla, že do kin přijde nový Asterix byla jsem nadšená. Když jsem ale zjistila, že Asterixe nehraje ch. Claiver, ketrému ta role padla jako ulitá, má radost poněkdu polevila....Nicméně, jsem se na tento filmík šla podívat a bylo to celkově fajn.I když Asterix v podání Claviera byl daleko rozkošnější a i když herci někde trošičku přehrávili...Ale to bych zase byla moc kritická...dávám 90%..:-)

5. února 2008
avatar uživatele
0 %

Jednička byla špatná, dvojka ješte horší, tak proč trojka??? Nechápu. Tohle je fakt špatná trilogie. Nechápu, co vede človeka natáčet takovéhle blbosti. A všechny ty "stars".....jdete k čertu!

3. února 2008
avatar uživatele
100 %

Podle mě celkem vydařený volný pokračování tý série. Trošku mě mrzí náhrada Christiana Claviera, ale budiž tato náhrada adekvátní. Jinak Caesar bezchybný, Delon válel:-D a Brutus ještě lepší:-D Dávám plnej počet, je to skvělej film nejen pro malý, ale i pro ty větší;-)

3. února 2008
avatar uživatele
100 %

ja som bola na tom filme včera v kine, a myslím si že je to dobrý film... len máte v tom popise chybu, ten zamilovaný sa volal Lovestorix

2. února 2008

Premiéra

Šla jsem hnedka na premiéru, protože na Asterixovi jsem vyrůstala(ještě vyrůstám),,,, A nebyla jsem z toho vůbec zklamaná co bych mohla vytknout tak že už Obelixe nemluví Jirka Štěpnička, ale pan Jirák,,, A jak režiséři a producenti nesehnali původní sestavu( hlavně Asterixe) ne Caesara jsem si zvykla že se mění a Delon mi tam seděl, ale jinak nikdo z vesnice tam podle mě původně nebyl,,, Tak kvůli tomu to ztrácí 20%

1. února 2008