home
Nájemní vrazi

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Já osobně zbožnuji akční filmy. Ale takové, které mají hlavu a patu a jsou dělané aspoň trošku reálně. Nelíbí se mi béčkové natož pak céčkové filmy. Takové by si člověk pomalu natočil sám s vlastní kamerou a se svými kamarády.
Tento film patří mezi mé oblíbené. Opravdu je to reálnější než tolik postřílených v Rambovi. I když výbuch v kuchyni by asi nikdo z nás nepřežil, natož někdo se stolem před sebou a pád z okna k tomu. Mám rád oba herce a Banderase mám raději v kladnějších rolích.
Já za sebe doporučuji.

23. února 2011
avatar uživatele
80 %

I když jsem se při filmu nijak nenudil, překvapila mě jeho jasnost, až moc prozíravý, ale hlavně místy nepravděpodobný děj, až moc jednoduchý. Konec přináší menší zápletku a vyvrcholení, ale to už filmu příliš nepřidá. Mohl být důmyslnější, ale i tak ujde.

22. února 2011
avatar uživatele
100 %

super akční film:) Sylvester Stallone a Antonio Banderas proti sobě? skvělá kombinace, navíc Juliane Moore - prostě paráda, film je i napínavý...takže není co řešit:)

28. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Konec teda byl takový divný, ale jinak si myslím, že to byla docela slušná akční jízda. Skvělý Banderas.

15. března 2008
avatar uživatele
Lafi
...
70 %

Robert Rath

Stallone jako nájemný vrah v pletené vestě a důchodem na krku, Moore jako hackerka nealergická na kočičí chlupy a Banderas coby pěkně nervozní ambiciozní vrahounek nastupující generace - pikantní kompozice v přesně tom druhu filmu, který si pustím, když potřebuju "vyfrešovat" mozek.

21. října 2007
avatar uživatele
100 %

Lepší než 'Ramboviny'

Není to dlouho, co jsem viděl nájemné vrahy a musím říct, že, teda aspoň podle mě, sluší Stallonemu takové to filmy víc, než nějakej Rambo 2,3 a takové to trapárny, kde se bezduše střílí. Moc mě vtáhla chtivost Antonia, být tím nejlepším. Je to moc pěkný filmeček.

29. března 2007
avatar uživatele
Kara
...
100 %

Super

Tenhle film mě vážně nadchnul. Antonio Banderas se na tu roli skvěle hodil a jako vždy byl k sežrání:-) I děj filmu byl výborně propracovanej, vážně úžasný!

17. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z mych nejoblibenejsich filmu. Herecke obsazeni vic nez vyborny a dej ... parada. Antonio si tu svoji roli strihnul na jednicku. Na tenhle filmek se rada podivam kdykoliv.

26. září 2006
avatar uživatele
80 %

Velmi dobře

Tento film mě mile překvapil.Inteligentní děj,super akce a dokonce i dobré herecké výkony.Maniakální Antonio Banderas,kožený Silvester Stallone a sympatické Juliane Moore,to vše do filmu přesně sedělo.Vychutnala jsem si především dusnou "předvýstřelovou" atmosféru.A navíc ten bezvadný vtip,který vypráví Juliane v kavárně.Můžu jen doporučit.

18. srpna 2006

SUPER GOOD

No hlavní je že tam hraje Sly Stallone. Je to fakt dobrý film o vrazích. Nejlepší je ten vtip v půlce filmu :)) Ten mě fakt dostal :)) Je to bomba a myslím že by to měl vidět každý :) Moc se mi líbil a herci prostě nemají chybu :) super akce :)

24. července 2006
avatar uživatele
70 %

Spíše než o akční snímek se jedná o psychologické drama. Stallone ukázal dokonce i mimiku obličeje a Banderas dokázal, že je to herec par exellans (anebo jak se to píše). Rozhodně neprohloupíte, pokud na to mrknete, ale žádná super pecka to taky není.

22. března 2006

Velmi

dobrý film. Nechybí akce, napětí a Sly tu roli měl snad šitou na míru. Ve ilmu je dost zvratů a tím získává na kvalitě. Diváka nenechá usnout ... :-) A navíc je Julianne Moore moje favoritka, takze neni co dodat.

25. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Další z řady výtečných akčních filmů poloviny 90. let se Sylvestrem Stallonem. Vynikající nápad, skvělý děj...no prostě dvěma slovy za sto!!!

16. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

..

sly je prostě můj idol..tenhle filmeček se dost povedl,nemá prostě chybu.a antonio byl taky úžasnej..zahrál dobrýho magůrka:-)

15. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Julianne Moore

Film jsem viděl poprvé v roce 1996 a to mi přišel skvělý. Ale viděl jsem ho ještě několikrát a když člověk zná zápletku a zvraty, film už nemá moc co nabídnout. Každopádně jeden z lepších filmů, kde hrál Stallone.

12. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Vyborny

Vynikajuci film so Sylvestrom a Antoniom.Konecne film ktory zobrazuje pracu assasinou.Tento film je uchvatny

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Stallone vs. Banderas

V tomto filmu si to rozdávají proti sobě dva nájemní vrazi. Zkušený Robert Reth a mladý Miguel Bain ,vždy usilují o stejný úkol. Robert chce skončit s poněkuď neobvyklou kariérou a stojí před posledním ze svých úkolů, který ho může zajistit do konce života. Má to ale ten háček, že se z Roberta stane oběť, po které půjde právě a hodně rád Miguel. Může se stát nejlepším. Do toho se ale zaplete Elektra, která není jen tak ledajaká zlodějka. V tomto filmu si zahráli herci jako Silvestr Stallone, Antonio Banderas a Juliane Moore. Film je plný akčních scén a drsných přestřelek. I příběh filmu je velice solidní, takže se divák nenudí. Mně se film velice líbí a myslím si, že to není jako dnešní filmové pokusy o dobrý akční film, jako je právě tento.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Musím říct, že dobrý

Překvapivě! Stalloneho uznávám pouze v prvním Rockym, protože se jedná o na nic si nehrající celkem upřímný příběh (alespoň na mne tak film zapůsobil) - narozdíl od jeho pozdějších stále se opakujících mně nicneříkajících ukázek bicepsů a pitomé akce typu Specialista. Antonio mne taky nebere - asi proto, že nejsem na jižanské typy - Stallone je taky dobře přičmoudlej... Proto mne Nájemní vrazi při prvním zhlédnutí docela dost překvapili, neboť jsem čekala další film typu honička-střílečka-milostná scéna-honička-střílečka-exploze-bombastické finále atd. Možná i kvůli neakční Julianne Moore nakonec film vypadá koukatelně a musím říct, že bych se naň klidně podívala znovu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Sly

Dost drsnej film se Stallonem! Sice jsem ho už několikrát viděl, ale přes to mne ohromil. Velice dobré.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Prumer

Navzdory obsazení takových hvezd jako jsou Stallone a Banderas u mne film probudil pocit spise beckoveho filmu.Prumerná zaplétka,prumerne tempo,prumerný film.
Scenar od bratru Wachowskich. Preci jen sem ocekaval mnohem vic.

Kdysi dávno