home
Arthur a Maltazardova pomsta

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Selenia

Tento fantasy příběh má opět stejně kouzelně zpracované postavičky, ale samotný příběh už tak zajímavý není.

19. listopadu 2011
avatar uživatele
40 %

Skoro až zbytečný díl

Tento díl já vnímal jako mezidíl, který byl ale na rozdíl od třeba Pána prstenů: dvě věže nic moc záživný (alespoň byl naštěstí krátký) a také nic extra nového nepřinesl.Hodinu jsem čekal, co se bude dít a rozuzlení začlo až chvíli před koncem, takže se vlastně téměř nic nedělo a ve trojce je podstatný kus z tohoto dílu ukázán, takže tohle bylo celkem skoro zbytečné.

14. listopadu 2011
avatar uživatele
0 %

Arthur 2

No hrůza, prostě příšerný. Nudila jsem se. Jo vím, že nemám očekávat nic. Ono přece neznamená, že když se mi líbila jednička tak dvojka bude stejně dobrá či dokonce lepší, ale tohle to bylo příšerné. To bylo to nejhorší pokračování a hlavně nejnudnější, co jsem kdy viděla.

9. února 2011
avatar uživatele
100 %

Blee!

Tak tenhle film byl oproti jedničce strašnej propadák. Dabing: fuj! Příběh byl hrůza! A to že Selenia je tam chvilku tak to je blbý! Vtipy tam byly asi nejlepší! Snad se příště polepšej!! (ale hodně se musejí polepšit)

9. srpna 2010

Tak moc jsem se těšil, že tady vytáhnu něco co ostatní na jiných webech schazují, ale bohužel... Pokračování Arthura je skutečně tak špatné, jak se o něm všude píše a skutečně je to vina režiséra. Luc Beson prostě dvojky točit neumí což už dokázal nudným famfárem Okrsek 13: Ultimatum. Arthur a Maltazardova pomsta trpí stejnými neduhy - rozvláčný děj, oproti (mně se moc líbila) jedničce ubylo skvělých nápadů. Tam kde byla kdysi krása vyprávění, tam je prostinká kostřička postrádající ono kouzlo a napětí. Konec mi na druhou stranu nevadí, vadí mi to vatové nic jak se k němu dojde. Dialogy si doslova říkaj o přetáčení, ale to z toho filmu pak moc nezůstane. Hraný děj totiž doslova přebijí ten malinkatý a každý návrat k němu je jen prodlužující prvkem aneb Arthur je pryč... zase... a dialog osvětlující to bude zdlouhavý. Samotná postava Arthura se dočkala pohoršení. Zatímco v jedničce to byl na svůj věk (10) šikovný kluk, ve dvojce coby o tři roky starší si se spoustou věcí neví rady a křičí při pouhém vzlétnuní berušky. Selenia na scéně 12 minut? Co se naopak musí pochválit je hudba a pár vydařených vtípků a pár vydařených scén. Doufám jen že trojka bude lepší a že Maltazardova pomsta je jen zbytečnou spojnicí k lepšímu dílu, protože tohle je opravdu jen polovina zábavy.

17. dubna 2010