home
Armageddon

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

Taký goldie dnešnej doby

Objaví sa nejaká katastrofa, ktorú musia ľudia odvrátiť, aby sa zachránili, keď kde tu sa objaví zrazu človek, ktorý to dokáže, a dokáže ešte aj niečo iné- získať sympatie u divákov. Nakoniec sa...
Ale veď to všetci poznáme! No i napriek otrepanosti deje- máme ho všetci radi.
Kto nevidel Armageddon, nech sa hanbí ako ten, čo nevidel Titanic! Klasika, ktorú si z času na čas treba zopakovať. Medzi katastrofickými filmami je to skutočne skvost.

22. května 2011
avatar uživatele
100 %

Jak už přede mnou někdo napsal. Krásný romantický film, kde bohužel hlavní hrdina umírá. Ale s krásnými písničkami od Aerosmith mám i já co dělat abych se nerozbrečel.
Děj filmu je možná trošku přehnaný, ale kdo z nás může říct, že se toto skutečně nemůže stát. A rok 2012 se kvapem blíží. Třeba nám skutečně nachystá nějakou podobnou zápletku, při které se budou muset všechny státy světa spojit a třeba i letět na takový asterouid, který bude naši zeměkouli ohrožovat.
Mě osobně se film líbil a kdykoliv mám příležitost, tak se na něj podívám a to i díky skvělým hercům, kteří v něm hrají. Všem doporučuji.

15. února 2011
avatar uživatele
90 %

CASE LOGIC

Zvykol som si, že mnohí recenzenti sa v hodnotení sci-fi filmov zameriavajú na logické chyby, ktoré sa v nich vyskytnú. Neviem však, či to stojí za to, pretože žáner sci-fi nie je o logike, ale o vizualizácii niečoho, čo by sa mohlo stať v prítomnosti alebo v budúcnosti, v inej dimenzii alebo čase. V sci-fi filmoch teda netreba hľadať logiku, ale prekvapivosť príbehu, jeho gradáciu a rozuzlenie. A tieto atribúty filmu Armageddon rozhodne nechýbajú - akčnosť, romantika a záchrana ľudstva v jednom, to všetko urobili z tohto filmu slušný nadpriemer. K tomuto filmu sa môžem vrátiť kedykoľvek.

15. února 2011
avatar uživatele
100 %

Skvělý ale šíleně smutný romantický film, myslím, že to jsou skutečně fiktivní hrdinové ale jsou je to dokonale zahrané moc se mi to líbilo a Ben Afleck opět neodolatelnej a Bruce Willis též :D

15. září 2010
avatar uživatele
80 %

Typický film o americkém hrdinství. Že tam přistáli i rusa je jedno velké plus. Tenhle film mám rád, i když se mi nezdá pravděpodobné, že by mohli přistát na meteoru. To byl šak originální nápad a tak nemohu říct křivého slova. Děj nebyl jinak žadnej zazrak, ale koukat se na to dá pořad.

25. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Je to sice typický americký film o záchraně světa, ale mně se prostě líbí a mám ho ráda. J tam dobré herecké obsazení, pěkný romantický příběh a dramatický a smutný konec.

24. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Opravdu skvělý film, výborné herecké obsazení hlavních rolí, skvělý dramatický příběh. Příběh lásky, přátelství, obětování, záchrany a konec je smutný, ale krásný. Skvělý film

13. května 2009
avatar uživatele
100 %

neni o čom

dobré herecké obsadenie, téma stará, okukaná, no dej je dosť v pohode. Ale aj tak...nebyť Trevora Rabina a hlavne jeho hudby, celé by to bolo o ničom.

28. března 2009
avatar uživatele
60 %

Kdysi jsem napsal, že Den nezávislosti je ten nejpatetičtější film, který jsem kdy viděl ( nebo něco v tom smyslu). Je na čase tento názor poopravit, protože Armageddon Den nezávislosti nejenže překonává, ale ční daleko nad ním. Co se týče děje a hereckého obsazení, nemám velkých námitek, snad jen záběrů na americkou vlajku by mohlo být míň a to samé platí o vlasteneckých a rádoby hrdinských kecech. Na druhou stranu musím ocenit originální námět, akci, povedenou hudbu a pár vtipných míst ( a jedna vtipná postava - Rus Lev ) a technické provedení raketoplánů a meteoritu. Herci podali slušné výkony, i když musím říct, že třeba od Bruce se ani nic jiného nečeká. Můj verdikt: Americké sci-fi béčko s neskrývaným propagačním účelem. Napětí a závěrečné jásání v centrále NASA jsem viděl už nesčetněkrát.

17. března 2009
avatar uživatele
100 %

Svetovy film, da sa nan pozerat, upozornuje aj co sa moze na svete udiat, super ako sa obetoval pre svet a nakoniec super vyber hudby do filmu ktora sa nevryla do pamate len mne ale viacerym divakom na svete.

5. března 2009
avatar uživatele
100 %

Takže tento film sa mi veľmi páčil. Normálne filmy s Bruceom Willisom moc nemusím ale tento bol naozaj skvelý. Mal strhujúci príbeh, napínavý dej, strih tiež celkom dobrý. Malo to síce aj nejaké tie viditeľné chyby, ale pri napínavom deji si ani neuvedomíte že tam nejaké sú. Len mi to na konci tak trochu pripomenulo Ježiša Krista ktorý sa obetoval na kríži aby nás zachránil. Bruce Willis alias Harry Stemper bol naozaj filmovým Ježišom Kristom.

15. února 2009
avatar uživatele
100 %

Moc pěkný film

To je film, u kterého zpravidla na konci brečím. Pusťte mi to tisíckrát, budu brečet :-)
Dobré zpracování, vtipné hlášky, láska, šmrnc, drama....napětí..je to dobrý film. I když jsou v něm menší nesrovmalosti, na tom přeci nezáleží? Každý by na všem jen hledal chyby, ale filmy jsou přeci pro nás a ne pro naše pídivé mozky, které na všem hledají chyby a nesrovnalosti. Skvělý soundtrack, zkrátka sprvánej americkej doják :-)
Jinak já katastrofický filmy naprosto miluju a Armageddon je vždycky mezi těmi filmy, které si pustím velmi ráda.

8. února 2009
avatar uživatele
100 %

Film u kterého si ráda na konci pobrečím. Bruce zde ztvárnil velice překrásnou roli a celkově - tenhle film mám ráda. Konec je sice smutný, ae jinak ho zbožňuju

28. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Jéé:)

Tenhle filmík jsem viděla nejednou a pořád mě nepřestane bavit a dojímat.Bruce je skvělí.Ostatní členové posádky jsou taky super,hlavně Owen.Dobrej byl taky hlas Václava Vydry,který namlouval Maxe.Liv Tyler se mi sice vryla do paměti jako Arwen z Pána prstenů ale tohle byla paráda.Dobré narážky na Hvězdné války (asi dvě,ale fakt stály za to) no a nakonec boží hlášky.

1. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Armageddon

Film, ke kterému se ráda vracím. Pamatuju si, když jsem ho poprvé viděla v kině. Za náma seděli nějací puberťáci. Skoro celý film vyrušovali, chechtali se, jedli, prostě nás rušili. S přibývajícíma minutama filmu byli tišší a tišší, a nekecám , na konci filmu, když sem přez slzy neviděla, tak jsem se ohlédla, protože za námi bylo podezřelé ticho. Hošíci na tom byli jako já, utírali si slzy........
Tak ten film cítím, pocitově, je tam láska, příběh, napětí, odvaha.
Ráda se k tomuto filmu vracím.
Třeba ta muzika, kdo z vás ji nezná..........

4. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Armageddon je už sám o sobě kultovní film, ale podle mě si to zasloužil. Nehledě na vynikající obsazení má dobrý příběh, najdeme v něm všechno, co má dobrý film mít - lásku, napětí, smutek, radost.. Každý si prostě najde to své.;-)

16. září 2008
avatar uživatele
Meky
...
80 %

Na filmu Armageddon jsem vyrůstal, byl to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, ale když sem se na to podíval tedka, jako hlubší fanoušek filmu, tak jsem v tom zase tolik kvalit neviděl. Když film nazvu klasickou americkou "slátaninou" nebudu daleko od pravdy....Je to kýč, kasovní trhák, který ale stojí za to se na něj podívat....Určitě největším tahákem proč to vidět, je herecké obsazení - vždyť jména jako Willis, Affleck, Thornton, Tyler, Buscemi, Duncan, Wilson a další, to je něco, co jméno, to holywoodská hvězda, a ty jsou magnetem. Když k tomu přičtu ještě vynikající hudbu a celkem slušné vizuální efekty, tak mi z toho výjde vskutku (jak my češi rádi říkáme) velkofilm. Mě osobně vždycky dojme konec, kdy to Willis vezme na sebe, a svým životem vykoupí "celý svět", dojemné :-)

27. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Dočasné pominutí smyslů :0)

Tenhle film jsem měl ještě jako mladý štěně velice rád. Film splňoval všechny moje tehdejší nároky: hrál tam Bruce Willis a bylo to hrozně „cool“ akční (teda slovo cool jsem ve svých 14 těžko používal, prostě byla to husťárna). Časy se změnili, v hlavě mi sice zůstal dost ostrý obraz toho, o čem to vlastně je, ale přeci jen vkus se změnil a já měl tak trochu strach podívat se po letech znovu. Mé obavy se ukázaly jako zbytečné. Film sice není úplný zázrak, ale i po deseti letech nenudí a po skončení jsem se hodně divil, že stopáž byla neuvěřitelných 145 minut, a ještě víc tomu, že jsem to vůbec nepocítil a celé přečkal bez nějaké viditelnější únavy. A co víc, dříve jsem film bral spíše vážně, teď jsem se místy skutečně královsky bavil, neříkám, že to místy nebylo vážné, jde přeci jen o záchranu Země a Michael Bay umí i dojmout, sice naprosto laciným způsobem, ale u něho to prostě nějak funguje. Určitý klíč úspěchu Bay u tohoto snímku vidím právě v tom, že je to natočené celkem z nadhledu, tedy ne úplně smrtelně vážně a režisér umí výborně dávkovat filmová klišé a získávat si tím diváka na svoji stranu. Dokonce bych řekl, kdyby naprosto stejný film natočil Quentin Tarantino, stovky budou lítat vzduchem. Co rovněž stojí za zmínku, je ten fakt, že po letech se i z herců epizodních rolích staly hvězdy, zkrátka co postava, to nějaké aspoň mírně hvězdné jméno či známý obličej a všechno věrohodně zahrané, dokonce ani Ben Affleck mi nevadil, možná naopak spíš trochu Owen Wilson, které neuznávám jako herce jako spíš komedianta a i Bruce Willis nebyl občas ve formě, ale jinak parádní obsazení. A také nesmím zapomenout na parádní hudbu. Škoda jen velkého množství amerických vlajek, hrdinných výkřiků a občasných nepřehledných situací při erupcích na asteroidu. Jinak parádní film na odreagování.

27. srpna 2008

Tak jsem se konečně po letech na tento film podívala. Bohužel mi to nějak nikdy nevyšlo :(. Ale jsem ráda, že se na mě tentokrát usmálo štěstí...:D Mno...film je vzkutku velmi povedený....mno je vlastně naprosto suprovej :D...Hvězdné obsazení, good efekty, parádní hudba...no prostě paráda! Co víc k tomu říct!

27. srpna 2008

no jo ta amerika

Opět velcí hrdinové a velký herci. tohle byl opravdu zbitečný film který nic nepřináší a nemá ani žádné poslaní. snad mohu jen pochvalit hudbu a výborný soundtrack který vyšel ve dvou edici ta druja samoztřejmě v evropě opet nedostupna jedná se o dvoudisk.

26. srpna 2008

Typický americký slaďáček s dojemným koncem. Někdo zemře aby ostatní mohli být šťastní. Kolik takových filmů už bylo a kolik jich ještě bude. Průměrný děj a nápad, výborné herecké obsazení a solidní hudba. Takže 70 %

25. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Pekný

podla mňa je armageddon krásny katastrofický film. veľmi sa pri ňom naplačem. je tam rozveetvených viacero krásnych príbehov, takže to nie je nejaké nudné. a samozrejme boli presne trafení herci do svojich rolí. super.

8. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Nádhernej film

Tak tenhle film nemá chybu. Poprvý sem u něj i brečel a i když na něj koukám poněkolikátý tak mi vhání slzy do očí. Písnička od Aerosmitha tomu dodává glanc. Prostě nádhera.

13. července 2008

No tak to je naozaj krásny film. Videla som ho už asi 100 krat a stale si ho rada pozriem:). Najviac sa mi paci hudbu ktoru do nej nasadili, ved je to predsa moja oblubena skupina:D

20. května 2008
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle film se mi hodně líbil. Přišel mi zajímavý od začátku až do konce. Škoda toho konce, ale tak co no :(...Skvělé herecké obsazení :)

3. května 2008
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Několik působivých scén, jinak ale silné klišé. I na Baye moc. A bohužel moc dlouhá přípravová část mu brání nás oblbnout pořádnou akcí. Zůstává jen docela dobrý soundtrack a slzičkové finále, které je napodruhé dost otravné.

12. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Dobrá tedy. Film Armageddon mám rád, ale dřív jsem ho měl o hodně raději. Když jsem na to teď koukal, musím uznat, že ta přiblblost a pitomé žvásty z toho přímo čiší. Žvásty, které jsou svou přiblblostí na úrovni všudypřítomných žvástů z Transformerů. K Mizerům se raději vyjadřovat vůbec nebudu. To je žvást sám o sobě. Když mám tento film hodnotit, musím vzít v úvahu ještě jednu věc, která se bude týkat Bayových filmů. Když vezmu, že Bayův nejchytřejší film je bezesporu Skála, nejakčnější jsou Transformeři, vizuálně, a nejen to, je nejzdařilejší Pearl harbor, vyjde mně, že Armageddon je sice dobrý, ale stojí až za těmito filmy. Má množství skvělých scén, ať už těch explozivních, nebo těch, které jdou na emoce. Někde je sice znát nedostatečná kvalita efektů, ale už to není nejnovější film. Takový pád menšího asteroidu je jen směsí desítek sestříhaných výbuchů. Pád asteoridu do Paříže je ovšem zvládnutý perfektně. V protiváze těchto scén tu máme scény šílené. Willisova střelba na ropné plošině, střelba z kulometu na asteroidu, přistání raketoplánu na asteroidu a spousta blbých keců. Ale zábavnost tomu nikdo neupře a smutný konec je taky pěkný. Za to těch 60%. Musím snížit ze 70%.

8. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

I když někdo píše, že to byl propadák a něco strašného, mě se to velmi líbilo. Hlavně trikové scény jako let do vesmíru apod. Sice tam je pár závažných chyb o kterých tu nebudu psát, ale jinak musím přiznat, že ačkoliv sem chlap, tak Armageddon je jeden z mála filmů, který mě rozbrečel. :-)

23. března 2008
avatar uživatele
100 %

nezda sa mi, ze by to bol taky prepadak a taky slaby film, ako sa to vsade vravelo.film ma napatie, spad, nie gycovy happyending a je napadity.od prepadaku ma podla mna dost velmi daleko.

20. března 2008
avatar uživatele
100 %

America..

Dobře, statečný americký občan se obětuje a zachrání úplně všechny! Ale tohle je asi tak jediný film, kdy mi to nevadí, dokonce překousnu i klasickou nevraživost USA × Rusko (Ale Lev je skutečnej hrdina, to musíte uznat!). Prostě moc hezkej film, trošku slaďák (co si budeme namlouvat), ale to nemění nic na kvalitě. Dobré obsazení, báječná hudba.

14. března 2008
avatar uživatele
80 %

Film napěchovaný samými známými herci asi musí být úspěšný, ať už je jakýkoli. Netvrdím, že Armageddon není dobrý film, ale takový trochu už ohraný. Jako: „Američané, zachraňte svět!“ to tu už bylo několikrát (a věřím, že ještě mnohokrát bude). Kdo se do hlavní role hodí nejvíce, to je asi jasné - hrdina akčních filmů Bruce Willis. Do toho hezká dcerunka Liv Tyler a máme to. Ale abych pořád jen nehaněla, má tenhle film něco do sebe, je dojemný a napoprvé určitě zaujme.

11. března 2008
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejkrásnějších filmů:-)Pro mě to je jednička...je trošičku napínavý, je tam nějaký humor, romantika...je skvěle obsazený co se týče herců:-)Rozhodně stojí za to se na něj kouknout...

21. února 2008
avatar uživatele
80 %

Armageddon je pro mě dost reálný katastrofický film, protože nás může potkat stejné neštěstí jaké je použité ve filmu prakticky denně a ani o tom nebudeme vědět. Samozřejmě pokud by se něco takového stalo, tak by to nejspíš nezkončilo takle filmově...

13. ledna 2008
avatar uživatele
LOST
...
90 %

Armageddon

Už dlouhou dobu jsem zde nenapsal žádný názor na nějaký ze starších filmů a i když si spíš vybírám aktuální filmy které právě běží v kinech pro jednou udělám vyjímku. Po otřesné až neuvěřitelné Já, legendě jsem zcela ztratil chuť psát názory na filmy a tak celkově se na ně vůbec dívat a uznejte sami, je něco lepšího než starší trhák na spravení nálady. A tak jsem si pustil dvd Armageddonu. Stejně asi všichni tento film viděli takže se budu nejspíš hodně opakovat, ale pro jednou to neuškodí. Armageddon je hit, sice hodně kritizovaný hit, ale pro mě je tohle naprostá bomba a takhle si představuju dokonalý film. Je pravda, že Armageddon má spoustu chyb a já rád kritizuju, ale tenhle film mám tak rád, že se o kritiku vůbec nepokusím. Co lidem nejvíc vadí je patos a takový ty americký keci který jsou v každém katastorofickém filmu, uznejme si to pro mého nejoblíbenějšího režiséra Michaela Baye je však toto naprosto charakteristický a snad v jeho každém filmu se tato položka nachází. A zde mě patos vůbec nevadil a co se mě líbí, že Armageddon si na nic nehraje a servíruje nám čistou odlehčenou zábavu a to je hlavní. Já toto můžu vidět několikrát po sobě nebo po několikátý a stejně se budu bavit jako při prvním shlédnutí. Co si Bay vždy dokázal pohlídat jsou herci v jeho filmech. Nikdo snad nemá lepší čich na herce jako on a přiznejme si to zde se nabízí přímo hvězdné obsazení a v tuto chvíli nedokážu říct film, kde by obsazení herců bylo větší. Asi proto, že takový film neexistuje. Co se mě líbí, že co herec to hvězda ať už se jedná o Bruce Willise (kterého normálně moc nemusím, ale zde předvedl nejlepší výkon kariéry) nebo třeba Bena Afllecka, který předvádí, že v Bayových filmech mu to jde a jasně, Affleck není herec a hrát totálně neumí, ale pod dohledem Baye dokázal v Armageddonu i v Pearl Harboru ukázat, že i on umí. A pak už jsou zde hvězdy typu Tyler, Thorton, Wilson, Buscemi takže naprostá špička. A navíc se zde ve vedlejších, ale přesto důležitých rolí objeví moji dva velcí oblíbenci z mýho nejoblíbenějšího seriálu Prison Break. Dále měl Bay štěstí i na soundtrack a celkově na hudbu. V této době pro Baye dělal všechno Hanz Zimmer takže se není čemu divit, že vytvořil senzační hudbu a ta nejčastější melodie je naprosto úžasná stejně jako hit od Aerosmith, který k Armageddonu nazpívali super song. Dále triky a akční scény jsou pro Baye samozřejmostí a na tu dobu 140 milionů dolarů bylo vážně strašně moc a tak není divu, že i teď se triky nemají za co stydět a jsou stejně tak skvělé jak před mnoha lety. A akční scény zvládá Bay s přehledem a tady to jen a jen potvrzuje a už po několikátý říkám, v akci na něj nikdo nemá a mít nebude. A dále jsou tu emoce, které tu vážně jsou a takhle si představuju emotivní film, který mě i po několikáté dokáže na závěr dojat. Armageddon je prostě kult a k tomu není co říct. Bay i po Skále vytvořil film, na který se ještě dlouho bude vzpomínat a který ve svém žánru nemá konkurenci.

31. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Tak tedy Armageddon je přesně ten typ filmu, který moc nemusím...takže mně promiňte za tak nízké hodnocení...já vím...chudáček Bruce se obětoval pro lidstvo a nakonec zachránil planetu...ale tím u mě body navíc asi nezískal=))já bych to viděl asi tak na průměrnej film za spoustu peněz se spoustou výborných herců a přehnaně katastrofických situací...

29. října 2007
avatar uživatele
80 %

Námět tohohle filmu rozhodně není nijak originální, přesto je hezky zpracovaný. Trikové efekty na svou dobu velmi hezké a herci špičkoví. Ale ta americká atmosféra je tu opravdu cítit a to vám mnohokrát může lézt na nervy. Dobré

8. října 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělý film alá Bay

Tenhle film je ve filmografii Michaela Baye skutečně nejvíc patriotský. Pěje chválu na Američany, je zde mnohokrát viděna americká vlajka, srdceryvný projev prezidenta USA, obsahuje lovestory, konec je silně hraný na city. Jenže! Já jsem schopen všechny tyhle věci přehlédnout. Film mě upoutal perfektně gradujícím dějem, zajímavým námětem ( blížící se asteroid není ve filmu nic nového, ale nápad s vrtáním mi přijde vskutku originální), skvělými akčními scénami, sympatickou hereckou sestavou ( jak ústřední trojka Willis-Tyler-Affleck, tak i vedlejší role - skvělý hláškař Steve Buscemi, sarkastický Peter Stormare, sympatický tlouštík Ken Cambell a řada dalších), výborným humorem. Celý film měl perfektní tempo, nenašel jsem zde žádné hluché místo. Byl napínavý až do konce, skvělé byly všechny ty nečekané komplikace ( tvrdý povrch, nervové zhroucení jednoho z vrtařů, zničení prvního pásovce), které mě neustále nutily říkat: " Ty maj teda pech." Konec mi byl jasný od samého začátku, ale troufám si tvrdit, že to není zas až takový zápor. Bay mě zkrátka zase nezklamal, tenhle režisér umí točit filmy dle mého gusta a já si ho zkrátka nemohu vynachválit, i když ho řada filmových kritiků nesnáší. 100%...

22. září 2007

Film plný emocí který dokáže vzbudit slzu a lítost i při opakovaném shlédnutí. Má ohraný nápad, avšak zpracovaný úžasnou formou. Film, který si zaslouží 95%, ale jelikož to nejde tak se kloním k 90...

12. září 2007
avatar uživatele
70 %

Dojemný, akční? Hmm

Dlouho jsem se k tomuto filmu nemohla dopracovat a když jsem ho viděla poprvé, řekla jsem si, že jsem vlastně o nic nepřišla. Země je opět (kolikrát už jsem to jen slyšela?) v nebezpečí a na její záchranu je vyslán tým, který ve vesmíru v životě nebyl. Pořád stejná pohádka, ale na tisíc způsobů. Měl dojmout? Mé oko zůstalo suché. Mám pocit, že se to filmařům tentokrát moc nevydařilo. Velkolepé dílo, to ano, ale co ještě? Film toho nemůže moc nabídnout a to mi nestačí. 70 % dávám jen za vtipný začátek, ruského astronauta a Liv Tyler.

27. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

No, když se to bere hodně s nadhledem, tak je to celkem dobrej snímek. Bruce zase perfektní a líbili se mi hlášky Lovce.

18. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Jestli někdo umí zachraňovat svět tak je to Bruce Willis! Mým favoritem tady je ale skvěle hláškující Steve Buscemi. Pravda je tu na můj vkus až směšně zobrazováno americké vlastenectví a prostřední pasáž na palubě lodi bych o něco zkrátila ale každopádně skvělá akční podívaná á la Bay.

16. srpna 2007

..

Na světě už je dost filmů o tom, jak američani zachránili svět. Co třeba Den nezávislosti? Nebo Válka světů, Jádro a další... Je to furt dokola, oběví se ve vesmíru problém, tak tam vyšleme americkou posádku a oni spasí svět. Fuj! Proč někdo nenatočí jednou něco, kde se jim to nepovede? Ale co už, to žádnej američan nikdy nenatočí, a když to nenatočí američani, tak se postaraj o to, aby to nikde nemohli hrát. No, ale k filmu: byla to zajímavá podívaná, ikdyž často nudná a předvídatelná. Opět neoriginální otřepaná zápletka, kdy otec nechvaluje přítele svojí dcery, ale tváří v tvář nebezpečí se sblíží, až za něj nakonec položí život. No, to bylo fakt sladký, až mě z toho bolej zuby. Některý pasáže (např. u psychologa, nebo při nácviku) byly vtipný, ale to všichni víme, že na pár vtipných vtipů se sem tam i američani zmůžou. Bohužel od tý doby, co se dostali do vesmíru, sem se v tom začala ztrácet. Doteďka jsem nepochopila, jak se A.J. s tím Rusem dostali zpátky do lodi, když se oddělila od tý stanice, kde byl předtím ten Rus. Možná za to může moje nepozornost, nebo prostě filmaři nevěděli jak je "dostat zpátky" tak udělali zmatek a v příští scéně už byli na místě. No, Prostě tohle se jim moc nepovedlo.

15. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

Nuda

Ked som tento film videla prvýkraňát je pravda, že som bola mala a bála som sa takychto filmov..... Ale tento film ma nejakým zahadným spôsobom toho strachu zabil a ked som si to v včera pozrela po dlhej dobe musela som si povedat, ž e som pri tom skoor zaspala.....

13. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film mám moc ráda. Skvele obsazení i film je hodne napinavej, jak to vlastne skončí a kto umre. Skvelé dialogy a nekteré ,,humorne scénky". Až na mnoho logických a efektných chyb, tenhle snímeček skvelej.

13. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

...

další z klasickej hollyvoodskejch katastofickejh štěků za 150 milionů...dyť je to všecko furt do kola....je pravda že tydle filmy sou dobře udělaný, ale už je to nuda...

13. srpna 2007

Armagedoon

I přes mnoho faktických i efektních chyb, je stále tento film na špici všech filmů. Má sqělé obsazení, sqělý děj a i hrdinský čin Bruce Willise je sqělý. Ale kdo takový filmy nemusí (tma, vesmír), tak ho určtiě zláká příběh ...

12. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Překvapuje mě, že jsem to viděl potřetí a stejně mě to celkem bavilo. Svět by snad nikdo nezničil tak stylově jako Bay. Pro letní blockbustery je to režisér jako vyšitej. Umí si vybrat zajímavou látku a přestože mu občas dělá problémy dynamika akčních scén, dokáže nastříhat skvělé záběry. Sice snad pokaždý do filmu navrtá šílenou lovestory, kde on naprosto nefunguje, ale co. Armageddon má víc než skvělé herecké obsazení a Willis v hlavní roli byl skvělej a dokonce mě v závěru dokázal dojmout.

12. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

No...včera sem ten film viděla poprvý celej a docela ujde, akorát sem si myslela, že tam umře (A)fleck a né Bruce... ale i tak, bylo to skvěle udělaný a herecký obsazení bylo parádní (owen wilson, jason isaacs...)... jo a dobře byl nadabovanej B.B.Thornton - Vláďou Benešem, mym zlatíčkem :)

12. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Tleskám všem kdo se podíleli na tomhle filmu.....Už tady bylo hodně filmu s hrdinou kterej zachranuje svět,ale tenhle patří mezi nejlepší......Děj je absolutně strhující a člověk se do něj prostě ponoří...No a ten konec,to prostě musí každýmu ukapnout slza i kdyby nechtěl:::::

11. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Armagedon

Kto tento film napisal a natočil musel byť genius.Bolo tu už vela filmov čo hrdina zachranuje svet ale v tomto aj umiera čo nebiva zvikom to sa mi natom pačilo a na tu dobu tam boli požije aj skvele efekty a aj obsadenie hercov bolo neskutočne fantasticke.Je to moj srdcovy film.

11. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Při tůtom filmu mi tečou krokodýlí slzy páč je to fakt moc dobrej film s dobrým obsazením

10. srpna 2007
avatar uživatele
N.CJ
...
100 %

tenhle film se super kastastroficky dojemnej film pro všechny tvurci určo si dali makačku ale mužu řict že si myslim že sou určite pyšní na ten film je fakt super a herci taky proste OK

6. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

No parááda

Tak to je naprosto úžasný film, supr doják... Tam si vždycky pobrečím. Bruce je tam skvělý a Ben tomu dodává ten správný říz. Moc se jim to povedlo a tím, že tam dali Aerosmith, udělali naprosto skvěle. Nejenže se z toho stal hit zamilovaných, ale dodává tomu filmu takovou zvláštní formou kouzlo. Opravdu moc povedené a to jsem ještě nemluvila o těch nádherných záběrech z vesmíru. Ty pohledy na Zemi a Měsíc byly jedinečné. Dávám 100% Velice jsem chtěla poděkovat Brucovi, Benovi a té herečce, jejíž jméno si nemůžu zapamatovat:o) Moc se jm ten film z herecké stránky vyvedl. Nejenže znovu ukázali jací jsou skvělí herci, ale jak se umí správně vžít do role.

1. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Amerikárna

Jak tipické pro Američany! Pár poflakujících se ,,cool´´ vrtařů kteří snad do dneška ani nevěděli co to znamená slovo asteroid najednou po výcviku který trvá jen pár dní nasednou do rakety NASA a vyrazí zachránit svět.Kdyby to byla komedie tak bych snad pochopil ale v dramatu?! Smutný fakt je bohužel takový že takových filmů chlapci z Hollywoodu natočili už spousty...Ale kdyby tam nebyli tak dobře obsazení herci(tvrďák Bruce nebo Liv Tayler) tak by tento film byl absolutní propadák.Za film a zápletku: 50%, za herce a jejich výkony 80%.To máme 130:2= to se rovná paní učitelko? 65% Karlíku.Tedy 65 se zaokrouhluje nahoru což je:70%...Za tento fil dávám 70%

11. července 2007
avatar uživatele
100 %

hezký, skvělý,nádherný,smutný,trochu zamilovaný...newim co k tomuhle víc dodat:) ,newim jestli je ještě někdo ,kdo tohle neviděl:)

9. července 2007
avatar uživatele
100 %

Blockbuster. Je to hollywoodský trhák se skvělým hereckým obsazením. Zábavnost tomu také nechybí a některé scény jsou strašně emocionální a to se mi líbí. Scéna, jak Bruce Willis honí s brokovnicí Bena Afflecka za to, že ho uviděl v posteli s jeho dcerou je nezapomenutelná. Michael Bay ví, jak na to!

8. července 2007
avatar uživatele
100 %

Jo je to dobrý film s dobrým nápadem ,který je hodně pravděpodobný.Má dobré herecké obsazení.
Je to dobrý film proto že je vtipný,smutný,akční a místami i romantický,ALE TEN KONEC MĚ DOSTAL.!!!

4. července 2007
avatar uživatele
80 %

To je prostě Armagedon...klasika nad klasiky...K tomu snad ani není nic co dodat! Vždycky dojme a rozvíří emoce..

30. května 2007
avatar uživatele
100 %

Opravdu nádherný film. Pokaždé, když se na něj dívám mi běhá mráz po zádech. Bruce Willis i Ben Afleck ukázali co v nich je. Skutečně moc pěkný film :-)

19. května 2007
avatar uživatele
100 %

Uááá

Neuvěřitelnej filmek. Prostě ho miluju. Dva úžasní herci, kteří ztvárnili hlavní role. Skvělá hudba doprovázející celý film od staré, ale pořád dobré kapely Aerosmith a hlavně tak neskutečně živá atmosféra, plná strachu, napětí, smutku a nečekaných zvratů. Tenhle snímek patří mezi mé nejoblíbenější a myslím, že málokterý ho dokáže v čemkoli překonat.

26. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Nadupaná herecká sestava nezklame

Pojďte hrdinní Američané, hrdě zachránit svět pro nás obyčejné. To americké vlastenectví, proslovy prezidentů, vlající vlajky,... Když tohle s úsměvem pominu, zbyde mi výborný film. Už jen kvůli řadě hlášek (především Steve se činil) a vynikající plejádě hollywoodský es. Bruce jako hrdina nikdy nezklame. Bena bych vykopala až někam do vesmíru, takže vlastně film mé přání naplnil a Liv mám daleko raději jako Elfku, přesto říkám, vedlejší postavy spolu s Brucem film tahají k vysokému hodnocení.

7. dubna 2007
avatar uživatele
kopy
...
100 %

Mega film

Na světě je spousta filmů ve kterých je v hlavní roli planeta země řítící se do skázy, ale troufnu si tvrdit, že jen Armageddon může o sobě tvrdit, že je to mega film. Už jenom díky perfektnímu obsazení herců. Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck a Liv Tyler, to je výběr z těch nejlepších, kteří mohli být v tomto snímku obsazeni. Kdo tento film ještě neviděl, opravdu neví o co přichází. Osobně mu dávám 100%.

14. března 2007
avatar uživatele
100 %

Armageddon

Viděl jsem ten film Teď v pátek poprvé TO je cca 9 let po premiéře a má TO něco do sebe... Herci o kterých by jsem tehdy nic nevěděl a neznal jsem je, už s přehledem dokážu zařadit a bylo TO super dívat se na ty slavné herce spolu. Film má podle mně nulovú logiku (viď chyby logické) a taky se mi zdá že s efektami TO bylo přehnané, ale jinak jsem TO viděl hned podruhý krát, protože hlášky stály za TO, a co jiného ve filmu jde o herecké výkony, hlášky, děj a obsazení... Napětí až do konce, škoda že nedostal velmi velký prostor Billy a Owen, ale jinak fakt dobrá slaďárna s prvkami akčnej drámy.

14. března 2007
avatar uživatele
mabo
...
90 %

Tento film je dejovo (dá sa povedať) ako väčšina filmov s katastrofickou víziou, ale obsadenie a herecké výkony sú v obrovskom predstihu pred ostatnými... Je to naozaj veľmi pútavý film, ktorý vás nepustí od televízora až kým ho nezhliadnete do konca. Citlivejšie povahy určite na konci filmu aj vyronia slzičku.

8. března 2007
avatar uživatele
100 %

toto je jeden z mála filmov, pri ktorých mi na konci už tiekly potoky sĺz...nemám rád filmy s takýmito koncami, ale tie herecké výkony si zasluhujú oscara pre všetkých...

7. března 2007
avatar uživatele
80 %

Je to hodně hezký film. Je o lidské odvaze, velké lásce. Američani, prostě. Sice to teď píšu tak ironicky, ale rozhodně o myslím v dobrém slova smyslu. Je tu úžasná hudba, hvězdné obsazení a i vtipné scény. Ale rozhodně ho nemusím vidět zas a znovu...

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

Tento film patří k jedněm z mých oblíbených filmů. Skvělé herecké obsazení. A na konci filmu my tekly krokodýlí slzy.

7. února 2007
avatar uživatele
Kara
...
100 %

No to je taky jeden z mých nejoblíbenějších filmů, prostě dokonalý, občas i vtipný hlášky a hlavně zajímavej děj, to je většinou nejdůležitější.

31. ledna 2007

Armageddon

Tenhle film se mi docela líbil, ale na druhou stranu je zapomenutelnej. Nic zvláštního. Bruce tady hraje hrdinu hrdiny, kterej zase zachrání svět (jak originální). Dobré jsou speciální efekty, zvlášť jak na New York padjí asteroidy. Filmem si můžete zkrátit dlouhou chvíli.

20. ledna 2007

Heh =)

Vesmír X Lidé... jako by nebylo jiné téma. Ale Armagedon patří k těm... lepším filmům na toto téma. Nevim co k tomuto filmu říct. Snad jenom že se mě docela dost líbil a dojal mě...téměř k slzám...konec. Nevim čim to, ale já se nikdy nepřipojuju k lidem, keří brečí u jedný jediný scény... =) No prostě jeden z best filmů, kerej když dávaj v TV a mám čas tak se ráda podívám =)

17. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Jeden z mojich obľúbených filmov, ale už som videl lepšie. Fakt dobrý námet, dobrí herci, ani málo a ani veľa akcie a k tomu všetkému perfektná hudba. Bohovský film.

6. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

skvělý film

Bezvadnýfilm, jeden z nejlepších, který jsem kdy viděla.Bruce Willis je prostě báječný herec a ostatní herecké obsazení je taky dobré.Závěrečných 15 minut nemělo vůbec chybu.Jasná 100

23. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Jako by to bylo včera, když sem byl v 98 na filmu v kině, nemohl sem se ho dočkat a V"BEC me nezklamal! Další katastrofický film, co se poved.

13. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Velice dobrej film, zacatek byl zabavnej, prostredek napinavy a konec smutny..takze clovek nemel sanci se nudit :D

9. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

je to fakt velmi dobry film a taky jeden z amerických filmu i u ktereho sem se rozbrečela a to je co řict.

2. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

U filmu jsem se pobavil, chvílemi to bylo i napínavé, ale převážně jsem to bral spíše jako takovou sci-fi komedii. A také nebylo moc technicky uvěřitelné to, co se dělo na té kometě. No bylo tam těch těžko uvěřitelných míst více. Ale pro pobavení dobré. A kdo měl náladu mohl se ke konci i dojmout.

30. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film se mi celkem líbil, dobří herci a i ty hlášky stojí za to. Takový žánr mám rád i přesto, že je téměř vždy o americké nadřazenosti...

29. listopadu 2006
avatar uživatele
30 %

tak toto je jeden z mála filmů, který se mi nelíbil z důvodů, kdy z obyčejných lidí dělají nepřemožitelné, nebo jak to spravně vyjádřit. Samotné efekty a zpracování filmu je dost dobré. Ale i když je film hvězdně obsazen, jeho pointa je kdesi v ničem. V mnoha filmech Amerika vyzdvyhuje svoji nejskvěleji připravenou armádu, připravenou na cokoli a tady najednou letí do kosmu zachraňovat opět celou Zemi lidé, jimž je jakýkoliv armádní nebo dokonce kosmický výcvik na hony vzdálen. Z kina jsem šel vcelku znechucen neustálou americkou nadřazeností a tím, jak jejich hlavní hrdina ze všeho vyklouzne téměř bez šrámu.

11. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Docela dobrý film. Podle mého názoru už je sice kinematografie přehlcena americkými filmy o tupcích, kteří zachranují svět, ale dejme tomu.

6. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Film je to dobrý, ale moc se mi nelíbí. Dokonce jsem ani slzičku neukápla a že já kolikrát brečim jako krokodýl. Nevím, nějak mě to nevzalo, ale na efekty je to pěkný.

1. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Super film, viděla jsem ho několikrát a můžu ho vidět pořád dokola:) Romatika, humor, akce a ten konec... To jsem si i pobrečela;)

21. října 2006
avatar uživatele
100 %

Může se stát

Tenhle film je dost dobře spracován a má i dobře udělaný scénář ale i když stejně to má chyby ale stojí za zhlédnutí.

19. října 2006
avatar uživatele
80 %

Hodnocení: 4 z 5 (****)

Další z těch mnoha amerických velkofilmů, které kladou důraz na to, že Američané zvládnou jakýkoliv problém, v tomhle případě je to kometa, která má dopadnout na naši planetu. Bohužel z něj ale tvůrci udělali nechtěnou komedii, protože co se týče reálnosti, tak ta skutečně leckoho rozesměje. Zejména, vycvičit za dva týdny tým vrtařů (tým plný extrémních případů, hlavně když si vzpomenu na toho tlusťocha) na let do vesmíru není prostě možné! Dalších nesrovnalostí a náhod je tu víc než dost, ale když je divák opomene, tak to zase tak špatný film není. Hlavní předností je bezesporu opravdu početný herecký ansábl v čele s charizmatickým Brucem Willisem a jeho cool hláškami. Hodně velkou podobnost tu můžeme vidět s Drtivým dopadem, ale hlavně již zmíněná nereálnost a nelogičnost některých scén dělá z Armageddonu o třídu horší film. Film, který sám o sobě je pěkná pitomost, ale přesto se na něj dobře dívá. Chvílemi mě přiváděl k výbuchům smíchu, ke konci zase až k slzám. Jen mi nejde moc do hlavy, že v kinech si zase tak dobře nevedl, jak se od něj asi očekávalo, i tak ale vůbec nelituju, že jsem ho viděl.

29. září 2006
avatar uživatele
60 %

Tenhle film mě moc neuchvátil. Je tam pro mě až moc šťastných náhod a taky až moc srdceryvných či vypjatých okamžiků. Celkově je to pro mě až moc neuvěřitelné.

24. září 2006
avatar uživatele
tese
...
100 %

skvělej film kterej neomrzí. sešli se ale hlavně skvělí herci. člověk si pobrečí od začátku do konce. a jednou vidět je málo.

13. září 2006
avatar uživatele
100 %

Jůů Armagedon! Tak tohle je úžasný film... Ráda se na něj dívám znova a znova...Bruce, Ben a Liv jsou super herci a v Armagedonu podali dobré výkony... Sice katastrofický film ale prostě má něco do sebe!

10. září 2006
avatar uživatele
70 %

Zajímavý film na otřepané téma: Asteroid zničí Zemi. je dobře vizuálně povedený a herecké výkony v čele s Brucem sou dobré. Prostě klasický americký slaďák s happyendem.

8. září 2006
avatar uživatele
70 %

hmm

Tenhle film jsem viděla několikrát, ale zase není tak úžasný. Nevím...znám lepší katastrofické filmy ale musí se uznat že je smutný a herecké výkony jsou taky celkem slušné!

7. září 2006
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Filmů na téma "meteorit-Země-srážka" bylo natočených až moc...ale tenhle je z nich asi nejlepší. Až na to, že je to klasický americký doják...ale happyendem končí 95% amerických filmů, takže si toho člověk ani pořádně nevšimne =D dávám 80% =)

4. září 2006
avatar uživatele
100 %

Film všech filmů a zároveň nejvetší doják nese jméno Armagedon. Na příběhu vlastně ani nesejde ,ale i tak je zajímavý a chytlavý. To nejdůležitější sou herci a postavy které hrají- Harry (Bruce Willis) Medvěd (Michael Clark Duncan) Grace (Liv Tyler) no a i drovný omyl Ben Velký flek ,ale i mistr tesař se někdy utne. Všichni hrají skvěle a úžasně stvárňují své role. Film má neuvěřitelný spád a kdo ke konci nemá slzu na krajíčku nebo aspoň vlhké oči musí být asi z kamene. Film neuvěřitelně umocňuje božská hudba. Kdo neviděl nepochopí , kdo neviděl tak s tím se nebavím...rychle to dožeňte vy co ste takoví barbaři a vy co ste viděli musíte souhlasit se mnou. Š koda že nejde dát 110%. Bohužel ta stovka bude muset stačit..co ž taky...

29. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrá prácička hercov a všetkých, ktorí sa podieľali na tomto filme. Páčil sa mi najmä vďaka humoru, ktorý sem dali aj napriek tomu, že je to skôr dráma. Trochu mi vadilo, že v závere filmu všetko zachránili v posledných stotinkách, o fúz. Proste v amerických filmoch je to klasika a pomaly už aj nuda.

24. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Na tomto filmu je dobré akorát obsazení (excelentní výběr herců) a hudba (mám ráda Aerosmith :-)). Ale jinak je to jen další film, kde Amerika zachránila celý svět - tleskejte. A obětování Bruce Willise je na můj vkus kýčovité! Aaaaaah :-)

1. srpna 2006
avatar uživatele
kovi
...
30 %

Spomínam si na scénu, keď sa Bruce obetuje namiesto Bena či čo...eeeeh, ono to je také biedne, že sa nad tým dá len (za)plakať... AKO môže preboha niekto plakať nad takýmto vyumelkovaným gýčom. Veď hej, keď niekto nevidel mexické či kórejské drámy...

12. července 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film můžu vidět klidně milionkrát a nikdy mě neomrzí...když mám depku, tak si ho pustím a pobrečím si u něj...nejradši mám scény Bruce Willise s Liv Tyler-jsou to nejdojemnější scény z celýho filmu...

9. července 2006
avatar uživatele
100 %

Tento film sa dá pozerať hoci kde, s hoci kým a hoci kedy. Je to skvelý film spolu so sountrack-om a s dobrým obsadením. Proste super

11. června 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělý film, na který se můžu opakovaně dívat, člověk si při něm krásně poplaká. Bruce Willis opět zazářil a navíc film výborně doplňuje i výborná hudba.

10. června 2006
avatar uživatele
90 %

Film ujde.. Obsazení je parádní a hudba je na můj vkus až moc smutná.. Konec dokáže donutit k slzám.. Prostě záchrana světa jak tradiční..

24. května 2006
avatar uživatele
80 %

mh

No je to docela zvláštní film, abych řekla.na někoho to působí jako obyčejná americká blbost, ale já ani nevím co s o tom konkrétně mám myslet.Jinak se mi moc líbili Bruce Willis, Ben Affleck i Liv Tyler.Sqelá trojka.

19. května 2006
avatar uživatele
30 %

Pohroma

Pohroma,která ohrozí náš svět a ten tím zanikne...staré známé a dnes už nudné téma,mě momentálně nijak ohromě nezaujme.Když přidám ony přehneně hrdinské činy příkladné pro americké katastofické filmy jsem téměř zhnusena představou do jaké pakárny se to Bruce namočil.

9. května 2006
avatar uživatele
80 %

pšeklásné

Je to hezký film o lásce a odvaze. Perfektní herecké obsazení a krásná hudba k tomu. Nečekaný konec byl pro mě moc silný a hodně smutný:(

4. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tak dojemný

Je to strašně dojemný film, no dojemná je jen ta druhá půlka filmu, ale stejně...Rád se na něj dívám znovu, protože ten film je jako kdyby k vám mluvilo vaše svědomí.No prostě DOJÁK.

22. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Pekný film, na ktorý sa dá pozerať aj viac krát za sebou. Nechýba tu napätie a humor. Páči sa mi aj obsadenie, sú tu viaceré známe hviezdy filmového plátna.

19. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Ani nevím proč...

Tohle byl vůbec první film, u kterýho jsem si dokázala pobrečet. Je sice fakt, že všechno se točí kolem Ameriky. Okolní svět je jim šuma fuk. Nereálné. Navzdory kritice mě se film svojí lidskostí líbil. Bůh mi pomáhej ale já mam ten film vážně ráda:D

19. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Pro mě to byl jen další katasrofický film, který zkončil, jak jinak než dobře. V těhle filmech a Armagedon není vyjímkou se všechno točí jen kolem Ameriky a proto nás zase zachrání američani. Tvůrci by asi udělali líp, kdyby film o kousek zkrátily, protože se mi to zdálo dlouhé až moc.

16. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Bruce Willis

Už od začiatku je jasné že to dobre dopadne. Typický americký katastrofický film, začiatok je celkom vtipný a potom keď už ide ,,do tuhého" tak sa film dostane do cliché tak typickému tomuto filmovému žánru.

15. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Pěkný

Pěkný film, u kterého lze čekat,že vše dobře dopadne.Konec se mi ale moc nelíbil.Prostě u tohoto filmu jsem se nabulela.

14. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

no tak toto je skvelý film a s perfektným spracovaním konečne tam všetci hrajú ako herci ! ! ! Nepoznám človeka, ktorému by sa film nepáčil a Bruce Willis tam bol dobrý a pozdvihol film minimálne o 30% ! ! !

12. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Celkem zajímavý film, ale zase se stejným nápadem. Těchto filmů o zničení Země meteoritem je opravdu moc.

12. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Moc pěknej film, kterej člověka zaujme. Skvělej výkon Bruce Willise a moc pěknej konec. I když je téma záchrany planety už ohraný, tak tohle byste měli vidět. Na konci sem pustil i slzičku.

9. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Spíš by mě film zaujal, kdyby šlo o čistou záchranou akci (a klidně i celé Země, jak tomu je). Takhle se z filmu vyvinula přihlouplá romantická slátanina, navíc okořeněná věčným a otravujícím vyzdvihováním hrdinství američanů jako takových i jednotlivých protagonistů. Nene, dámy a pánové, takhle ne. Pokud ovšem chcete vidět Titanic v kosmu, klidně se na to podívejte, já už takovou chybu neudělám.

18. března 2006
avatar uživatele
80 %

skvělý romantický film...pokud jste s osobou kterou máte rádi je dobrá volba se na tohle mrknout ve dvou sobotním večeru

16. března 2006
avatar uživatele
100 %

Suprovej film, kterej mi vždycky vhrkne slzyčky do očí. Prostě doják. Ale i přesto je to super film, kterej viděl snad už každej.
Jo a opět nádherná písnička podkreslující titulky. :-)

15. března 2006
avatar uživatele
100 %

Pěknééé

Podle mě to byl super film,když se nedivate až to,ze některé scény by nikdy nešly realizovat,tak to byl film ve všech duchach,romantika,sci-fi....zalezi na nazoru a pohledu na vec....ale mně se fakt líbil....Liv Tyler,Ben Affleck,Bruce Willis....samí dobří herci..

13. března 2006
avatar uživatele
Filo
...
100 %

Skvelý film s Brucom Willisom, Benom Affleckom a Liv Tayler. Myslím, že v tomto filme je sa na čo pozerať, pretože sa aj pobavíte. Je tam perfektný strih a réžia a Bruce svoju prácu ako vždy odviedol veľmi dobre.

7. března 2006
avatar uživatele
80 %

Normálka

Klasický film na brečení. A vsadím se, že hodně slečen u něj brečelo. Mně ale nejvíc líbily jiné věci. A ty si musím nechat pro sebe. Protože bych prozradil děj.

5. března 2006
avatar uživatele
70 %

Tenhle film jsem viděla už tolikrát (a nejenom z vlastní iniciativy), že se mi už pomalu začíná ohrávat. Amerika zachrání svět a všichni jí jsou za to vděční. A můj názor nezmění ani jinak skvělý herec Bruce Willis a vždy okouzlující Ben Affleck.

2. března 2006
avatar uživatele
20 %

Jedina vec, ktora ma donutila zostat sediet pri tomto filme este kedysi davno, ked som ho pozerala bol Ben Affleck. Inak pribeh o nicom, kazdodenna rutina hrdinu zo zaslubenej krajiny zvanej Amerika, bez ktorej by nasa zemegula uz davno bola znicena asteroidmi a ufoncami a nevem cim vsetkym. Bruce Willis si vybera velmi nevhodne charaktery, lebo zo seba urobil "narodneho hrdinu", ktory pri rannej kave checkuje v diari, koho ma dnes zachranit. U mna 20% za Bena.

25. února 2006
avatar uživatele
80 %

Bacha, asteroid!

Film jsem viděla asi jenom dvakrát, ale opravdu se mi líbí, i když je tady zase ta samá pohádka (viz můj názor na Den nezávislosti) o tom, jak super Amerika zachrání svět. Je to ohrané, ale narozdíl od Dne nezávislosti to tady bylo lépe podáno, více se mi to líbilo, prostě celý film je lepší. Konec dojemný, jeden z mála filmů, u kterých jsem brečela:-)

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle je taky moc hezkej film..Romantickej...chvílemi vtipnej a dojemnej...moc se mi líbili i herci..prostě super..

17. února 2006

No jelikož nemám ráda filmy kdy jeden super američan zachrání svět, tak ani tento film mě příliš neuchvátil. Jediné co se mi líbilo byl Bruce Willis :-)

14. února 2006
avatar uživatele
90 %

Armageddon

Nejlepší katastrofický film o asteroidu... Tedy aspoň podle mě:) Až na pár vleklých a nudných scén měl ten film švih a filmové triky na mě působily opravdově. A jak jinak než u katastrofického filmu musel být i dojemný, šťastný konec:) A dojemnou a působivou atmosféru podtrhávala podmanivá hudba:) No prostě super:))

1. února 2006
avatar uživatele
100 %

ffdd

Bolo to fakt dobre pacilo sa mi ze sa zachranuje svet pred meteoritom . malo to vynikajuci pribeh a pacila sa mi herecka uloha bruca willisa a jeho spravedlnost .

30. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Super katastrofickej filmek. Krásná hudba, skvělé efekty. Bruce Willis je v něm úžasnej, přesvědčivej..... Film s romantickým námětem a smutným koncem.

29. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Armagedon

Pěkný film, ale dělaný z větší části na bázi romantiky, takže ten, kdo tento žánr nemá rád, neměl by si Armagedon pouštět. Myslím si ale, že je z něho vytěženo hodně. Akce nechybí, takže je to celkem fajn.

21. ledna 2006

Popravdě

řečeno čekal jsem od toho víc. Je pravda, že nechybí akce, ale je přidaná romantika (hodně romantiky) a příběh je až moc přetaženej. A konec ten teda uměl vyrazit dech. Bruce Willis byl přesvědčivej, jinak ostatní podali průměrné herecké výkony. Doporučuji pro lidi, kteří se dívají na Soap opery neboli na telenovely.

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Parada

Tak tohle je opravdu velkofilm jak ma byt a Bruce byl skvelej,paradni efekty,supr obsazeni,akorat ten konec,ale jinak suuuuper.

18. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

......

mě osobně se líbí..jen mám takovej pocit,že většina natočených katastrofických filmů se fakt staly osudným..

15. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Průměr

Armageddon jsem viděla poprvé asi v sedmý třídě a byla jsem z něj naprosto unešená. Teď se ale můj názor kapku změnil. Příběh se mi zdá hodně přitažený za vlasy, stručně řečeno: číší na vás lesk Hollywoodu. Bena Afflecka nemusím a ani tady se vůbec nepředvedl. Naopak nezklamal Bruce Willis, to je asi hlavní nosný pilíř tohoto filmu a ten u mě přidává procenta:)

9. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

=I

Další americká katastrofická slátanila s kapkou romantiky. Tyhle filmy mi všechny přijdou na jedno brdo...

7. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Bylo by škoda tento film urážet, protže......by to stejně nebyl pravda. co dodat...dobry film, dobří herci...všechno dobré.

4. ledna 2006
avatar uživatele
40 %

Další z řady filmů pějících ódy na statečnost američanů s dost pomatenou a absolutně pitomou zápletkou. "Překvapivě" se z něl stal hit a další z těch filmů, co dávají aspoň dvakrát za rok v televizi, a to ho ještě zhoršuje. Některým hercům se ale role povedly a další plus je i skvělá hudba.

30. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

No comment

Tento film se snad ani nedá komentovat. Je naprosto úchvatný. Viděl jsem ho snad 20krát a klidně bych se na něj podíval znovu. Kdo ještě neviděl, tak opravdu zaváhal a měl by to co nejrychleji napravit.

30. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

JUchu

Zase jeden z těch dojemných a smutných velkofilmů, u kterýho brečím pokaždý co ho vidím. Prostě se to nedá zastavit Doufám,že se nic takovýho nestane.

29. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Armagedon

Tak tomuhle filmu bych vytkla stejně jako většina z vás jednu věc-že je tak strašně americký. Když jsem se na film dívala poprvé nebo podruhé, ani sem to nevnímala, naopak se mi líbily ty strašně dojímavé scény a tak... ale teď když jsem si pouštěla film a byli tam scény typu: "mám tě rád holčičko, moc rád bych tě odvedl k oltáři" nebo uplný konec, tak jsem ten film ani nemohla brát vážně protože mi to přišlo hrozně směšné. Ale na druhou stranu je pravda, že tohle prostě k takovým filmům patří. Jinak je Armagedon opravdu skvělá podívaná plná napětí a jak říkám, když jsem film sledovala poprvé tak sem prožívala tolik emocí, málem jsem si ohryzala všechny nehty :) záleží na tom z jakého úhlu pohledu se na to díváte... Jo a ještě bych vyměnila Bena Aflecka protože ho nemám vůbec ráda :) ale to je jen má osobní připomínka... Armagedon je prostě zážitek...

28. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

GOOD

I kdyz bylo takovychto filmu, kde se k zemi riti obri asteroidy natoceno jiz vice, pripada mi tento z nich nejlepsi. Mozna to bude take temi skvelymi hereckymi vykony Willise, Afflecka i Tylerove, ale kazdopadne me dokaze rozbrecet a to se mi prilis casto nestava. Je to super film a ten Rus tam taky nema chybu:)

25. prosince 2005

nezapomenout kapesník!

Přesně mám vyhraněný scény, který mé vždycky rozbrečí! A přes to na něj požád koukám... něco jako Titanic....

22. prosince 2005

Mates:

Dobrý fakt dost dobrý. Willis se prostě hodí do akčních filmů s dávkou humoru. To je přesně jeho parketa. A i když se dá závěr filmu celkem snadno uhodnout (to se týká 90% produkce z Hollywoodu), je to v tomto případě celkem jedno, stejně je na co koukat. Bruce umí zaujmout nejen ženskou část obecenstva.

21. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Nato že už katastrofických filmů bylo hafo tak Bay to natočil vskutku bravůrně. Herecké výkony- skvělé hlavně Bruce to je machr. Jinak docela dojemný konec.

15. prosince 2005

Další film s dobrým koncem tak to hold v Americe chodí. No ale jinak je to docela slušnej film. 80%

13. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Sláva Baovi

Michael Bay je snad nejlepší režisér akčních filmů. Jeho filmy jsou zárukou kvality. Nejinak je tomu i u Armageddonu. Je to film, který má vše co potřebuje- zajímavý nápad, skvělé herecké výkony,akci, romantiku, humor a všechny ostatní přísady co film potřebuje. Velmi se mi líbil, vřele doporučuju.

12. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Takový typický americký film. Klasický silný příběh, hlavně aby Vás chytil za srdce. A hlavně je tu Amerika, že. Obsazení bylo opravdu dobré (lrásná Liv Tyler, roztomilý Bruce Willis...) a happy endy mám docela ráda. Baví mě začátek a konec. Prostřední linie byla strašně nudná a strááášně protáhnutá.

29. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Viděl sem i horší Hollywoodský trhá

Pěkný nápad, ale to strašné Americké provedení. Podle mě normální nadprůměr, do kterého celkem zbytečně natekly obrovské milióny... Aspoň že Bruce umí.

19. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Nebolo to zlé

Nebolo to až také zlé, ako mi hovorilo mnoho známych. Osobne si myslím, že taký romantický sci-fi príbeh sa dá pozerať. Najviac sa mi tam páčil tan ruský kozmonaut a to, že MIR vykreslili ako zastaralú plechovú škatuľu, hoci opak je pravdou. Ale proti gustu, žiaden dišputát. Nie?

15. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Romantické sci-fi

Musím přiznat, že po zhlédnutí tohoto filmu jsem byla naměko. Bruce je zase neodolatelný...propojení romantiky+sci-fi+vtipu=dobrá kombinace...ale vytkla bych, že je to zase jenom a jenom Amerika, kdo zachrání svět...co bychom si "bez ní počali"?

14. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Steve Buscemi

Tento film jsem viděl až 7 let od jeho premiéry. Do té doby jsem o něm slyšel spoustu věcí a nijak mě nelákal. Je to klasický americký slaďák. Nic extra. Ale NECHÁPU jak mohli všichni vynechat při svém vyprávění postavu, kterou hrál Steve Buscemi. On udělal ten film pro mě stravitelný a hlavně zábavný. Hodně mě bavilo jak Willis a další se snaží zachránit svět a on se prostě jen baví a každý záběr má dobrou hlášku. Pěkná role=)

12. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

BOMBA!!!

Ne, neutíkejte, nic tu bouchat nebude! Možná jen malinká atomová bombička :-)...Další správná ( co správná, ale přímo GENIJÁLNÍ!!! ) věc připsaná filmové kinematografii. Myslím, že tohle MUSÍ být v žebříčku "Oblíbené filmy" hodně vysoko. Proč? Docela jednoduchá odpověď: Děj ( Zajímavé provedení toho společného čekání na případný úspěch. Už tu nejsou Američané a zbytek světa, ale právě ten Celý svět. )spočívá v záchraně planety a o cestě na asteroid s tím spojené. Velmi oreginální. Herecké obsazení je víc než výborné. Už jen hvězdy filmového nebe jakožto B. Affleck, B. Villis, L. Tyler, O. Wilson a spousta dalších přidávají na prestiži. Výborné efekty a drsnější scény zaujmou spíš tu mužskou část gauče. Naopak něco pro dámy: Co jsem slyšel, tak scéna posledního rozloučení před odletem ( mám na mysli A. J. + Grace ) dostala snad každou. Chudák holka jemnějšího kalibru, co na tom byla v kině. Řekl bych, že takové balení papírovích kapesníčků, které nosí každá třetí v "kabelečce" (holky sorry, ale já ten výraz prostě miluju :-)) asi nestačilo, co???

9. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Kometka

Příběhově sice zajímavý, ačkoli mnohokrát provařený téma, efekty perfektní a herecké obsazení zajímavé.
Jen nevím proč to vždycky zkazí tím svým "amerikanismem."

6. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

SUPER

Film s velkým F, ačkoliv má katastrofický, typicky americký děj je to opravdu skvělý film, napětí, hudba, herci, především Bruce Willis... Nezbývá mi nic jiného, než dát 100procent a i to je málo...:)

6. listopadu 2005
avatar uživatele
Lee
...
70 %

No..

film je v celku povedený. Mrzí mě opravdu jen ten děj ve složení Amerika, láska, happy end a znova Amerika.

6. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

mili

ten film pozeram prave teraz a keby bol zajtra tak si ho pozriem zas naozaj je to dbry film s dobrym dejom a koncom

5. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Kvalita

Tento film je vynikajúci katastrofický. Napätie až do poslednej chvíle a ukazuje obetavosť jedného človeka aby zachránil celú zem. Toto je podľa mňa vynikajúca kombinácia na film. 100%

4. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

super

tak tenhle film je fakt jednička a moc ráda se na něj koukám je to pohodovej film, kterj mám fakt ráda

3. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Armagedon

Mám moc ráda Liv Tyler, Ben Affleck se mi líbí jako chlap a Bruce Wilise. . .je prostě Bruse Wilise! Myslím, že je to povedený film s PERFEKTNÍ hudbou a podívám se na něj klidně víckrát.

30. října 2005
avatar uživatele
100 %

Nemožný

Tak to teda nevim jestli by lidi byli schopný něco takovýho udělat.
Ve skutečnosti by lidi neudělali úbec nic protože by se nedokázali dohodnout co dělat.
Ale jako filmeček to nebylo špatný jenom škoda že tam musel zůstat...

28. října 2005
avatar uživatele
100 %

Armageddon

Skvělej film. Za prvý mám rád Bruce Willise. Za druhý miluju tu výbornou písničku. A za třetí konec filmu, který je tak dojemný, že když si za Bruce domyslíte někoho blízkého, nebo třeba i vás, tak se prostě rozbrečíte. Tohle je tak skvěle udělaný, že to lépe snad ani nešlo. Skutečně jsem se po celou dobu nenudil, bo každá chvíle mi přišla zajímavá. Já mám prostě tyto dojáky, kdy se někdo obětuje pro někoho druhého, hrozně rád.

28. října 2005
avatar uživatele
100 %

Skvělá podívaná

Skvělý po stránce akční i humorný. Hustej je dr. Qwinsey a jeho příklad s petardou a kečupem. Dobrej je ten golf na začátku a jak Harry vztekle hodí golfovou hůl do moře se slovy: "zatraceně, A. J." Taky jsou hustý ty psychologický sezení a ty tréninky, hlavně ty střemhlavý lety a Maxova hláška: "nechtěl jsem vyhodit ty žebírka na palubní desku". Humorný hlášky jsou i po tom, co začíná vrtání na asteirodu- ty obstarává hlavně Lovec. To je po stránce humoru. Po stránce akce to naskočí hned na začátku, když roj meteoritů prostřílí raketoplán Atlantis a meteority zasáhnou Paříž a drží se až do chvíle, kdy Harry na asteirodu odpálí bombu. Vizuální efekty skvělý, herecký obsazení skvělý a nejlepší je ten sountrack od Aerosmisth. Skvělej film!!!

24. října 2005
avatar uživatele
100 %

Co se na něm lidem nelíbí?

Podle mně je velmi kvalitní, dobře zpracovaný. A to, jestli je nebo není reálný, bych nehodnotil,vždyť je to scifi. Mezi spoustami kravin je to film, který má kvalitu, příběh( i lidský- vztah Grace a A.J.), humor, dobré herecké obsazení, akci, spád , dobré tempo( takže u něj člověk neusne ani se nezačne nudit), skvělou hudbu a vše ostatní, co k dobrému filmu patří

23. října 2005
avatar uživatele
100 %

Nejlepší

Nejlepší katastrofický film, kde musíte Harrymu i A.J.ovi fandit.Liv Tayler má taky dobrou roli a hrdinství posádky na vás dolehne, protože jsou to obyčejní lidé.Nebo scéna, kdy se na měsíci objeví další pásovec je nadějná.Často je to dojemné a na konci držíte 3. kapesník.Avšak škoda Harryho smrti.
,,Vyhrajem Grace!"

23. října 2005
avatar uživatele
100 %

Výbornej filmeček

Je to dobrej film, ostatně jako většina filmů Michaela Bae. Ve filmu není ani chvíle, kdy bych se nudil. Akční scény jsou perfektně udělané, a podle mně nejsou přehnané. Filmem prostupují super hlášky, nejlepší hlášky má Lovec, Harry a A. J. Dobrej je i dr. Qwimsey(nejchytřejší člověk na planetě), jeho hláška " prezidentovi poradci se mýlí, já ne", mě vždycky dostane. Vždycky při sledování doufám, že místo Harryho a Maxe umře někdo jinej ( třeba ten Rus nebo plukovník Sharp). Hudba je skvělá( společně se songem z Titanicu moje nejoblíbenější). Téma i zpracování super. Jen tak dál, Bay!!!

23. října 2005
avatar uživatele
30 %

No

Podla mna, je to čistá blbosť americká a ešte k tomu s happy endom..také ja nemusim :o)) dám 30 a to len zato že tam hrá Willis :o))

22. října 2005
avatar uživatele
100 %

Super film

Armageddon je jeden z nejlepších filmů,co znám. Super hlášky, skvělá herecká sestava, skvělá akce a mi líto Maxe s Harrym. Prostě je to super film!!!!

22. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

dobrý

Hezký katastrofický film. Má v sobě zároveň i spoustu humoru. A závěrm i hezkou myšlenku.. Zkrátka se mi moc líbil a doporućuju ho vidět...

20. října 2005
avatar uživatele
100 %

Parádní film

Další film Michaela Baye, který má pořádnou šťávu. Film, ve kterém se mi líbí hrdinství, vlastenectví i trocha romantiky a nechybí ani komický hlášky - vzlášť ze strany ruského kosmonauta. A ten konec, ten snad dostane každýho. Prostě tenhle film se povedl!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Co říct...

Jo moc krásný!!!Moc hezkej film, škoda že neskutečnej - zatím.Ale ten romantickej příběh s otcovskou a mládeneckou láskou je krásnej.Prostě nádhernej film.Konec je nepřekonatelně smutnej, ale i tak se každej pousměje.Odvaha a statečnost se tam taky projeví.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Blééé

Se dívám na dva názory přede mnou a tak si říkám jestli jsou na stejný film o kterém chci napsat něco já. Upřímně mi to přislo děsně kýčovité a strašně ohrané, nekonečně obehrávané téma. Parta chlápků, která v životě neviděla nic kropně ropných věží se má během pár dní stát prvotřídními astronauty, kteří běžně potřebují dlouhé měsíce výcviku, než vůbec uvidí raketoplán. Možná jsem to pochopil špatně, ale podle mě to byla jen další ukázka toho jak si o sobě Američané myslí, že jsou všemocní. Jediný pozitivní byl snad výkon Bruce Willise, který do té role alespoň něco málo dal. Jinak je to velmi slabý průměr, i přes okázalé efekty. Tím se dotýkám lepší stránky filmu - vykreslení kosmického prostoru.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Pohoda

Je to fakt vydareny film. Pacil sa mi film , aj tie efekty na tú dobu sú dost dobre. Aj ta Liv Tyler ujde

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Bomba

Mě se tento film velice líbil!! Nejvíc se mi na něm líbí, že je to Sci-fi, ale klidně by se to mohlo stát, až na to, že by tam jeli vrtáci :-) ale zkušení kosmonauti. Má to super efekty, pořád se tě něco děje a perfektní herecké obsazení. Super!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

:)

fakt úsměvný film ale když si to tak vezmete tak je to blbost poslat pár profesionálních vrtačů na asteroid a z jednoho udělat hrdinu nezapřu že se ve filmu nachází hodně vtipných poznámek ale je to fakt blbost... ale dobrá

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Já se stydím

Toto je země v dobách, kdy ji jako svěží a úrodnou planetu obývali dinosaurové. Když to šlo v kině, tak jsem byla pětkrát a pak jsem si to na HBO nahrála a koukala se na to každý den. A naučila se celý ten prolog. Pak mi Prozřetelnost Boží kazetu smazala. A když jsem to viděla asi po třech letech v televizi, začla jsem se neskutečně stydět za své předešlé hříchy. Ten film je opravdu strašný. Nebýt všech těch zpomalení, trval by o hodinu míň. Nebýt všech těch záběrů na Bruceovu kamennou tvář, udstřihla by se další hodina...A je sice fajn, že Liv Tyler s Benem Affleckem vypadají dekorativně, ale to film akční a ještě k tomu katastrofický fakt neutáhne.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ušel

Mám ráda katastrofické filmy, ale tento mě trošku zklamal. Pochybuju, že na takovýto úkol by si NASA najala naprosté laiky, navíc takovou bandu... Jediné, co se mi líbilo, byla hudba, dost dobré efekty a Bruce Willis. Ale ani ten to nespasil...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dobrý

Jeden z klasických filmů, kdy hrozí zničení
Země a jen pár lidí múže Zemi zachránit. Skvělej slaďák, který už jsem viděl několikrát a vždy se na něj rád zase podívám

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Nic moc.

D-i-r-k vystihl tento film naprosto přesně. Mám ůplně stejnej názor. Američani se občas vyžívají v katastrofických filmech, ale toto je dost ubohej a ohranej průměr. Zase jeden naprosto neznámej chlápek, laik a amatér, z kterýho Nasa udělá za pár dní astronauta - to je taky pěkně ujetý, brzy příjde doba, kdy šimpanzi budou dělat autoškolu - letí do vesmíru zachraňovat svět.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Willis je dobrej...

Troch přitažený za vlasy, ale jinak docela zábava. Chtěl bych vyzvednout hlavně výkon Buscemiho, který do filmu opět vnáší neopakovatemé charisma, které z něj vyzařuje při každém pohybu a gestu. Triky sou cool, stejně jako Willis. Největší chybu bych viděl v tom, že je z toho na konci takovej doják a že Willis chcípne. Takovej hrdina jako on by neměl chcípat. Furt sem čekal, že se tam objeví ,letící a živej na nějakym kusu asteroidu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Willis na Hrad!

Jde o velice dobře natočený film, ve kterém není nouze o pořádný kus akce a nápětí, které si vychutnáváte Vás ani na chvíli nepustí ze sedačky. I přes to že jde o katastrofický film zde nechybí občas nějaká vtipná poznámka, kterými herci především Rusák Lev z Miru nešetřili. Navíc zamotat do tohoto filmu romantickou zápletku v podobě lásky A.J. a Grece dávala filmu neobyčejné grády. Mohli jsme tedy čekat že Harry(Willis) nakonec ač tvrdohlavě zachrání život A.Jovi, aby pohlídal jeho dceru Grece. Tento film byl na jednu stranu celkem dlouhý, ale na shrnutí tohoto dramatického děje to asi byla potřeba. Co říci závěrem snad jen citát s konce filmu: Svobodu celému světu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Podle očekávání

Myslim si, že je to docela dobrej a pohodovej film.Opět dobře obsazená hlavní role.Bruse Willis to je fakt kabrňák.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

...

když jsem tenhle film viděl poprvý, fakt se mi líbil..to mi bylo nějakejch čtrnáct..a musim přiznatže když se na něj dívám dneska, líbí se mi pořád, teda jenom ta první polovina a závěr..co mě nudí k smrti je sekvence na asteroidu plná trapnejch keců a machrovskejch skutků.. je to děs ..

Kdysi dávno

Blíží se...

... Armageddon. Ikdyž na téma konce světa vznikla spousta filmů, tak tenhle se mi líbil asi nejvíce. No a na herecké obsazení se nedá co dodat. Willis opravdu exceluje. Je to jeden z jeho nej... filmů. Takže to vidím na 80%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

Filmy typu meteorit má zničit celou zemi opravdu nemusím. Všechny jsou stejné a u všech víme, jak to dopadne. Armageddon byl něčím výjimečný. Skvělé herecké obsazení a dojemný závěr tomu hodně napomohly. Ze všech těch katastrofických je tenhle film nejlepší.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

Armagedon

Opravdu excelentní velkofilm s hvězdným obsazením! Hudba na je na tom filmu to nejlepší!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

O kus lepší

Velkoflm, který byl tak hodně velkolepý že neunesl svoji popularitu. Kritika ho strhala, v kinech se čekali větší tržby, atd. Přece jenom v sobě má tento film něco víc, než jiné katastrofické filmy. Dobře herecký obsazené role, skvělý soundtrack a dobře natočený celý příběh..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Tržba

Nevím přesně jak je to s tou tržbou, ale docela mě mrzí že takovéto velkofilmy jsou jenom o tržbě.Ale aspoň že ta tržba popohání špičkové produkce k natáčeni takových filmu. Na Armageddon se divam rad a opravdu se mi libi. Skoda ze Bruece jeste nema Oskara =(

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
60 %

Armagedon

Tento film sa mi pacil ked som mal tak 15 ale ked som ho videl nedavno, zasol som nad tou naivitou.Proste zas cele USA spasi nas svet, a ludi co tam vyberu su posledny ozrani atd ati nas potom zachrania pred kometou. Najviac sa mi pacil ten prejav americkeho prezidenta, ked ho pozerali arabi a vsetci na celej zemeguli.No proste fraska, film ma pekny vedlajsi dej(laska,vztah otca s dcerou) ale hlavna dejova linia je prepadak.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Lush
...
70 %

Slaďák

Film vás buď donutí utrousit slzu a nebo vás naštve svým jednoduchým a nereálným dějem. Jelikož jsem se na film koukal v 10 letech, tak u mě platila první možnost.

Kdysi dávno
avatar uživatele
pepe
...
100 %

fakt dobrý

Je fakt hustý hlavně ten rusák kterej si myslí že je mistr světa(a přitom je omeleta)je to hezký pravdu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Armageddon

Super až na tie chyby. Veľmi sa mi ľúbil priateľský ťah Willisa, ktorý aj po tom čo chlapca úbohého skoro zabil, sa obetoval zaňho. Dobrý bol aj Rus ktorý hasákom naštartoval loď.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Podle mě je to skvělí. už tím perfektním obsazením. Koho by nedostala Willisova smrt (samozřejmě filmová). A nebo ten skvělí Ben Affleck. Rusák byl taky hustej.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Americké

Opět velmi americký film. Sice dobré efekty, dobrá kamera, hudba a herecké výkony, ale nesmyslný děj to nezachrání. Ani v Americe by snad nepustili do vesmíru někoho, kdo nemá patřičný výcvik a vzdělání

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Co bylo dřív?

Drtivý dopad či Armageddon. To už nevím. Ale Armageddon, byl oprti druhému dílu dosti trapný a přehnaný. Například nechápu, proč měli v raketoplánu kulomet. Moc americké.

Kdysi dávno

Americká...

fantasmagorie jak říkal s oblibou náš učitel na fyziku.Ale tenhle film byl doopravdy doosti psán americkou rukou.I když ho na compu mám a ráda se na něj kouknu,přijde mi doopravdy moc takový...fantastický,i když situace jako ve filmu by se teoreticky stát mohla...

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Fajn magořina

Příjde mi to hodně přitažený za vlasy. Ale není to až takovej propadák. Především si myslím že je to hereckým obsazením, protože kdyby tam nehrál Bruce Williž a Ben Afllešk. Tak to moc lídí nevzalo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:0/

Jak se dalo o tohoto filmu očekávat a taky podle hvězdného obsazení hlavních rolí,jde o kvalitní a velice působivý snímek.Přes všechno napětí,romantiku,lásku atd. mě příliš neoslovil a trochu taky zklamal...Některé scény (zejména ty ve vesmíru) mi přijdou zbytečně přehnané a nadsazené...ale to by nebyla amerika co?

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Slaďák

Podle mě super filmík, sice trochu nadsazenej a s pár chybičkama, ale jinak nic proti. Můžu se na něj dívat několikrát po sobě a vždycky mě spolehlivě rozbrečí.

Kdysi dávno

Drahý brak

Tento snímek je typickým POP-CORNovým snímkem pro masy. Odvaha, čest, vlastenectví a láska v neskutečném balení plného levného patosu a kýče.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

+/-

Film co byl nominován na 4 Oscary a zároveň na 6 zlatých malin (včetně za nejhorší film) a Bruce ji dokonce dostal. Je vidět, že dabing herecký výkon hodně změní. Film se mi docela zamlouval. Nic převratnýho sem nečekal a ani nedostal. Klasický Bčko, kde prostě Amerika MUSÍ zachránit celý svět i kdyby do vesmíru měla poslat nějaký vrtáky. Triky a akční scény jsou ale vážně skvělé, hlavně ta úvodní. Bay a Bruckheimer už natočili ale lepší filmy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Armageddon

Jako mladší jedinec se mi u tohohle filmu tajil dech ale když jsme film vyděl nedávno musel jsme se smát:-)Co víc říct.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

jo jo..

Bruce Willis zachraňuje svět, aniž by se zapotil.. První film, kterej mě rozbrečel ;) Nemám nejmenší problém si ho pouštět znovu a znovu.. je dívatelnej.. a jako jeden z mála ve svým žánru povedenej.. skutečně zdařilý :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Ach jo

Myslel jsem si, že se mi film líbil. Potom jsem se o něm bavil s kamarádem astronomem a on se mu vysmál. Ale já doufám, že nečte tyhle stránky a radši poslouchá Grygara. Takže tajných 60%. Takže pšt.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Super

Tenhle film mám strašně ráda! Má dobrej děj, nechybí akce, skvělý vizuální efekty a špičkoví herci...:o) Kdykoli se na něj ráda kouknu. Uznávám, že některý věci jsou opravdu nadsazený...ale ten film je prostě sci-fi, takže mi to nijak nevadí a neruší výslednej efekt... A konec?? To snad ani nemusim komentovat... :"( :) Tenhle film mě zkrátka vždycky dostane

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Děsivá představa

Výborný film s dobrou tématikou, akorát to řešení toho asteroidu mi přišlo dost nereálné. Ale u konce jsem i "cry":-) Děsivá představa, že by se na nás něco takového řítilo a my bychom to nemohli zastavit

Kdysi dávno

Katasrofický

velmi vynikajuco sparacovana téma Zrážka meteoritu so Zemou. Skvelé herecké obsadenie. Vtip, akcia a láska tam taktiež boli zastúpene. vcelku celý film mal šmrnc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

L--o--o

Tak přesně takovéhle scifíky mám ráda!!! Hvězdné obsazení hlavních rolí je skvělé, Bena Afflecka jsem předtím viděla jen v Pearl Harboru...jen si někdy říkám, jestli se tohle za pár desítek let nestane :((((

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Sklamaní

Tak tohle je asi nejhorsí film Bruce Willise.Film byl nudny,nic se v nem nedelo a k tomu nejaka posahana lovestory.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Typická Amerika

Ako inak by to mohlo vo filme (a hlavne v bruckhaimerovke) byť keby sa na nás rútil asteroid, než aby NASA nevyslala partiu pobehancov aby ho zničili? Inak asi ťažko... Efekty sú vážne efektné:-) ale dosť mi vadili tie sladučké scény medzi Tylerovou a Affleckom. Inak celkom solídne béčko, ale Bay sa mohol posnažiť viac.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:-)))

Tento film som videla asi 6 krát a stále sa mi páči viac a viac.Hlavne keď Bruce zavrie Bena do výťahu a obetuje sa.Vždy sa rozplačem...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

!!jo!!

Bezva bezva bezva! Skvělej film, u kterýho, řekla bych, si dost ldí pobrečelo=)...mě samozřejmě nevyjímaje...Prostě..ten konec..no, uvidíte sami=).

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Willis

Zaváňa to veľkou Amerikou, ale humorne spracovaný výkon Willisa, Affleka a L.Tylor sa dajú pozrieť častejšie. Pobavil ma aj ten rachot vo vzduchoprázdne vesmíru.

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
50 %

americká pohádka

Dlouho jsem neviděl větší ptákovinu, kdy "skvělá Amerika" zachrání celou Zeměkouli. Už námět sám o sobě světčí o "béčkovosti" tohoto filmu...abych jen nekritizoval, tak musim přiznat, že filmový efekty jsou skvělý, ale to tak všechno...proto zasloužených 50%

Kdysi dávno