home
Arachnofobie

NÁZORY K FILMU

Na tenhle film sem narazila náhodou a musim říct že sem se hrozně bála muj bratr jakoo on říkal že je to nic ale já se pavouků hodně bojim takže mě to nahání hrůzu ale měli to jinak pěkný.

31. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

fujky

Pavouky nesnáším. Troufám si říct, že trpím arachnofóbií. A jestli tento film měl za úkol vyděsit lidi, kteří arachnofóbií trpí, tak se celkem povedl. Když jsem film viděla poprvé, zanechal u mě pocit, že mám pavouky všude pod postelí a v peřinách a na zádech a prostě všude. Nechápu jak to udělali, ale ti pavouci v tom filmu vypadali tak živě....nechce se mi věřit, že by to točili s opravdovými pavouky. Každopádně, film absolutně "nechutný" díky pavoukům, ale jinak hodně dobře udělaný!!

5. dubna 2008
avatar uživatele
30 %

taketo filmy vobec nemusim, mozno tym bude moj nazor ovplyvneny. no jednoducho to bolo pre mna trapne.

22. března 2008

Hehehe

Nic extra film, to tedy musím úvodem podoknout, ale zasmál jsem se a to se počítá. Bůh ví, co autoři chtěli natočit, jestli horror, nebo komedii a bůh ví, jestli to věděli vůbec autoři. Ale vcelku se mi to i líbilo...

13. října 2007
avatar uživatele
60 %

Tenhle film jsem viděla už jako malá, ale musim říct, že se ani po tom pavouků moc nebojím (aspoň ne těch velkých)...Je to klasický film natočený "po americku" a má za úkol vyděsit co nejvíc diváků. No, nejsem si moc jistá, že by se to povedlo...

30. března 2007
avatar uživatele
30 %

Myslela jsem si, že mě tenhle film bude bavit, ale bohužel jsem se spletla. Viděla jsem ho jen jednou se svými přáteli a musím říct, že kdyby zrovna v tu chvíli v televizi nic jiného nebylo, asi bych to rovnou vypnula a šla bych spát. Nevím, někoho to možná zaujalo, ale mě připadá, že filmy tohohle typu, ať jsou hlavními aktéry pavouci, žraloci, krysi a kdo ví, co ještě, je to všechno na stejné brdo.

22. března 2007
avatar uživatele
100 %

Teda já pavouky moc nemusím a obzvlášť ne tarantule nebo co to v tom filmu byla zač, ale tenhle film byl fakticky super.

30. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Filmy s různou havětí která ohrožuje lidstvo, nebo alespoň nějaké městečko mám rád a pavouci jsou zvláště oblíbení. Jsou mezi nimi filmy povedené i ty méně povedené. Tento film je asi tak něco mezi. Jsou tam dobré záběry a scénky, ale něco mi tady chvílemi připadalo nežli hrůzostrašné spíše legrační. Možná to byl záměr tvůrců, nebo už jsem po mnoha shlédnutých filmech možná už otrlý. Ale jinak jsem se pobavil a děj byl docela napínavý.

13. ledna 2007

tohle bylo docela hustý drama. Já sama se pavouků strašlivě bojím a štítím, takže herci mají můj obrovitánslý obdiv, že ty role vůbec přijali. Zvláště to děvče, co se sprchuje a pavouk ji spadne na obličej...já už bych byla pod kytičkama:-(( Hnus

12. ledna 2007