home
Apollo 13

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Kedysi dosť dávno som tento film videl a vryl sa mi do pamäti. Po dlhej dobe som si ho znova pozrel no to vzrušenie akosi opadlo. Neviem či je to tým že som rozmaznaný lepšou technikou použitou v novších filmoch alebo tým že je to tak nafilmované. V každom prípade pozrieť sa na to dá a ten čas ubehne ako voda.

13. září 2011
avatar uživatele
80 %

Ještě mi v počítači běží závěrečné titulky a hraje hudba a já už přesto žhavím internet, abych mohla napsat názor. Dělám to tak málokdy, většinou si potřebuji nechat zážitek tzv. uležet, ale v tomto případě opravdu není co nechat uležet. Apollo 13 je bez jakýchkoli pochyb zapsán mezi mnohými diváky jako kultovní snímek. A já, i když jsem ho dnes viděla poprvé, ač je to trochu ostuda, protože v televizi byl už tolikrát, ho odedneška za kultovní považovat budu. Pro mě zárukou kvality dvojice Ron Howard (režisér) a Tom Hanks (představitel hl. role). Co víc k tomuto říct...Skutečný příběh členů posádky Apolla 13, vesmírného raketoplánu, který měl za cíl přistát na Měsíci, ale z důvodu technické poruchy se musel vrátit na Zem...Myslím, že opravdu skutečnou atmosféru uvnitř raketoplánu, strach posádky, boj o život a snahu o návrat se Ronovi vykreslit podařilo. Jenže předpokládám, že skutečnost byla asi jiná, taková, jakou si my, žijící si v klidu na Zemi, ani nedovedeme představit...To ani nemluvě o tom, co musely cítít rodiny posádky... Ron tímto svým počinem poodhalil, alespoň trochu, zákulisí tolikrát řešené události...Jen skuteční aktéři tohoto příběhu ví, jak to doopravdy bylo. My jenom můžeme vzdychat nadšením, otvírat ústa údivem, držet pěsti hrdinům a věřit Ronovi, že se mu povedlo natočit věrohodný film. Nevím jak vy, ale já mu opravdu věřím !! Snad bylo pár momentů, u kterých jsem si i zívla, protože se mi zdály trochu přetažené, nezapadající do dějě a kdyby o ty sekvence film zkrátili, dostal by trošku lepší šmrnc, lépe by odsýpal a snad bych ani nenašla moment k nadechnutí !! Ale co, znám horší filmy, u kterých by museli vymazat sekvence naprosto všechny a ještě by film nedosahoval ani na hodnocení 10%. Ron mě každým svým filmem donutí o dané problematice uvažovat, dozvědět se víc a pátrat. Jsem mu za to vděčná, možná díky němu neumřu naprosto blbá ! :o) Chválím herecké obsazení, ať už méně, či více známými tvářemi. Dokonce musím navzdory mému přesvědčení pochválit Eda Harrise, jehož emotivní projev v závěru filmu ( i když někteří si ho možná ani nevšimli ), vzal za srdce i mě...Dávám 80%, protože na 100% by musel mít o 20 minut méně a v pár momentech trochu více života...

16. června 2009
avatar uživatele
100 %

Tento film je podle mě naprosto skvělý! Tom i ostatní hrají na jedničku s velkou hvězdičkou! A všude je cítit napětí a nejistota, i když všichni víme, jak to dopadne. Dávám 100% za atmosféru a herecké výkony.

21. března 2009
avatar uživatele
100 %

Apollo 13

Opět film podle skutečné události. Tím je umocněn, alespon pro mě pocit, zážitek z toho filmu. Ráda se na film kouknu znovu a znovu. Pokaždé se neubráním dojetí, když vše dobře dopadne. Napínavá podívaná, dokonalé herecké obsazení, co dodat k Hanksovi? Co dodat, když většina z nás ten film zná ?

8. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Film mého dětství

Apollo 13 film mého dětství....jako malá jsem ho viděla snad tisíckrát a i dnes bych se na něj mohla koukat znova znova. Krásný trochu smutný příběh, skvělé herecké výkony..100%

31. října 2008
avatar uživatele
50 %

Mám problém...

Tenhle film je už téměř klasikou a není snad nikdo kdo by neznal známou hlášku: Houstone, máme problém. Trvalo mi dlouho než jsem film viděla, a čekala jsem něco vážně úžasného na co dlouho nezapomenu. Ale film byl poněkud ne-akční a bylo pár míst, kde jsem se vážně nudila. Jediný kdo to tak nějak zachránil je Tom Hanks, kterého mám fakticky ráda a je to skvělý herec.

5. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Huston, we have a problem...

Myslím si, že i když to není klasicky zpracovaný film, hodně se povedl a je to skvělá podívaná. Nebo právě proto? Není to jen zpracovaná událost, ale dokonalá podívaná, která snad v každém z nás musí probudit smíšené pocity. Snažíme se chápet touhu být lepší, nejlepší, projít se po měsíci. To vynaložené úsilí, přece nesmí přijít vniveč. Tolik tréninku, odříkání a útrap. A když Jim nastupuje do rakety... jak se asi cítila jeho žena? Věřila v tu chvíli, že ho ještě někdy uvidí? A jak bylo asi v tu chvíli odmítnutému astronautovi? Neletět před celým světem na měsíc jako hrdina? Jen proto, že má možná spalničky? A nakonec, jak se asi cítili tři muži uzavření v raketě, netušili, co s nimi bude a jestli nebudou létat tak dlouho vesmírem, dokud neumřou hlady nebo zimou. Bezvýchodná situace jak vyšitá. Myslím si, že je to výborně zpracované, herecké obsazení na jedničku podtrženou až na Jimovu ženu. Co se různých fíglů týče, vypadali jako čistá realita. Inu, režie Rona Howarda se zase projevila v tom nejlepším světle. Napůl humorně a napůl dramaticky podaný příběh u mně jednoznačně vede. Velká spokojenost.

27. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Apollo 13 považuju za film, který viděl snad každej. Jeho hláška "Houstne máme problém" je velmi oblíbená...

21. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Tom Hanks

Je to zajímavý film na motivy skutečné vesmírné nehody, který mě bavilo sledovat, ale žádné napětí na mě bohužel nepřenesl.

20. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Když Tom Hanks zjistil, že jim něco uniká z lodi, tak mi z toho šel trochu mráz po zádech, ona to prostě není sranda bejt zavřenej v malý kosmický lodi, tak daleko od domova a skoro bez kyslíku.

19. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Až jsem překvapená co to se mnou dělá! Pokud si dobře vzpomínám, tak když jsem to viděla poprvé, tak jsem brečela. Nyní jsem jenom s ústy dokořán koukala a semtam se i malinko nudila (možná zato mohla ta německá televize,kde to davali :))). Z toho vyplývá, že je to film na pár shlédnutí, ale ne místo každodenní večeře. Popravdě jsem přišla na spoustu nesrovnalostí, které mi vrtaly hlavou, ale vždy jen malou chvilku, protože tohle, je absolutní vymejvač mozku! Jedna věc je ale jistá. Americký film končí happyendem. A když se něco dělá často, tak se to časem dělá dobře, a pokud ti Američtí filmaři něco umí, tak jsou to bezesprou happyendy! Dojemné, šťastné, ubrečené a sladké konce. Toma Hankse miluju. Tady není co řešit, opět zde ukázal svůj světovvě nepřekonatelný um. Ostatní dva borci, samozřejmě zahráli také skvěle, ale Tom je prostě Tom! Velice mě zde zaujlala střihová skladba! Při sledování jsem si to ani neuvědomila, ale spětně se mi vybavuje, tak geniálně je to zeditované. V jednu chvíli prostřihy snad z pěti různých míst (apollo 13, NASA - houston, domov hlavaního hrdiny, domov důchodců s fandící babičkou atd.) které jsou spojeny sledováním vypjaté situace přez obrazovku a jsou jakoby vyjádřeny emoce, že každý v daný okamžik plný napětí sleduje jak to dopadne. Každopádně jde o vesmírný film, který nám divákům a většině i laikům zprostředkovává výlet tří kosmonautů do vesmíru, koktrétně na měsíc. Setkáváme se s vymoženou technikou, počítači a vůbec se zařízením NASA, která je bohatá jak... hodně. Sami si na vlastní kůži poznáme jak je hustá atmosféra při řešení nějakého problému, ktreých jak je vidět není nikdy dost.

13. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tento film si zasluzi podla mna 100%... Herecke obsadenie sa mi pacilo taktiez sa mi pacily vykony herecke a tema je to tiez dobra.. Skoda len ze nieje sfilmovane Apollo 20...

23. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Určitě zajímavej film(myslím jako téma).....Ale já sem se u něj strašně nudil..Nic se tam nedělo a dívat se 140minut na tři „týpky“ jak se mačkaj v prostoru 3x3metry a komunikujou z Houstonem....No prostě z toho mám smíšený pocity.....

14. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

skvělej hollywoodskej trhák:D...nebo jak to nazvat...líbilo se mi to,dobrý drámo:p...a Tom Hanks byl taky dobrej

28. července 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Skvělý film s povedenou hudbou, skvělou atmosférou a skvělými hereckými výkony. Jeden z těch lepších od Rona Howarda. Trochu mi vadí Tom Hanks, kterého nemusím, ale jinak je film perfektní. I přes patos film působí realisticky a mám ho raději než třeba takový Armageddon. Ostatně film je podle skutečné události, což také maximálně (a dobře) využívá. Proč taky ne...

4. července 2007
avatar uživatele
90 %

Povedý film, krásný příběh, dobré herecké obsazení, nechybí akce, je to taková oddechovka, která člověka příjemně naladí.

18. dubna 2007

Moc hezkej film s jedním z mých oblíbených herců.Jako malýho mě kosmonautika mooOooc přitahovala,takže sem tenhle film hltal třeba i třikrát týdně.S odstupem času si myslím,že je to hezky zpracovanej příběh s dobrým hereckým obsazením.Ale konec,ten by rozhodně mohl být i jinak.

15. února 2007
avatar uživatele
80 %

Film je velice dobře spracován. Kvalitní herecké obsazení je potvrzeno jejich skvelími výkony především výkon hlavní postavy kterou stvárnil skvělý Tom Hanks. Jestvuje mnoho podobných filmů o letě do věsmíru a podobne, no už na první dojem je tady znát značný rozdíl. Film je točen podle skutečné události a proto se v mnohem liší od ostatních.

24. ledna 2007

Heh =)

Tak téma Lidé X Vesmír ... to je už pasé. Ovšem na Apollo 13 se dycky ráda podívám. Asi nemusim říkat, že kvůli obsazení hlavní role. Ale i tak je film pěkně udělaný...

17. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Po všech stránkách řemeslně dobře udělaný film, který naplňuje přesně to, co můžete od snímku o záchraně amerických kosmonautů očekávat.

24. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Dokument

Ať chcete nebo ne, pořád budete film vnímat jako dokument. Je to dobře zpracované dílo o (ne)úspěchu NASA a tamních kosmonautů. Což ovšem není málo. Bude se líbít, než o snímku začnete uvažovat jako o "skutečném" filmu. Naprostá nutnost pro všechny, kdo se zajímají o vesmír, kosmonautiku apod., ale neurazí ani ostatní, kteří se chtějí jen tak odreagovat. :) Obzlvášť se mi líbila role Garyho Sinise.

18. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Chytlavý, skvělý film se silným příběhem a dobrým hereckým obsazením. No jo je prostě vidět, že filmy o hrdinství a neohroženosti lidského rodu prostě kralují. Další excelentní výkon Toma Hankse.

6. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Na tento film jsem byl kdysi dávno v kině a musím říct, že do dnešních dní ve mně zanechal hlubokou pozitivní "rýhu". Je sice fakt, že po opětovném současném shlédnutí to již není taková sláva v porovnání s filmy obdobného ražení, ale to nic nezmění na tom, že se jedná o solidně natočený film podle skutečné události s hvězdným obsazením, které tento snímek drží na úrovni nepatrné nadprůměrnosti. Jedním slovem: chvalitebně

25. října 2006
avatar uživatele
70 %

Jen tak...

Chjo. Tak tehle film na mě moc nezapůsobil. To sou pořád Drtivý dopady, Armagedony a kdo ví ještě. Začíná mě to trochu nudit. Ale i tak dám 70% za ucházející výpravu a za snahu předběhnout ostatní filmy, zabývající se tématikou člověk a vesmír.

7. října 2006
avatar uživatele
100 %

Nevěděl jsem z historie, jak Apollo 13 vlastně dopadlo. Proto tento film, když jsem jej viděl poprvé byl pro mne velmi napínavý - přežijí - nepřežijí? A prožíval jsem i okamžiky v poškozené kabině rakety a měl při tom celkem pocity beznaděje z toho jak se lehce může technika vymknout kontrole a na jakých náhodách ve vesmíru někdy závisí život.

26. září 2006
avatar uživatele
80 %

No tak tuhle klasiku snad viděl každý. A netřeba k tomu nic světoborného dodávat. Na svou dobu super film. S dobrým Tomem Hanksem.

24. září 2006
avatar uživatele
80 %

Vesmír volá!

Solidní snímek o trampotách jedené kosmické lodičky. Film je postaven na tom, že Amerika vyřeší každý problém. Faktem je, že příběh je podle skutečnosti a to tomu dodává jistý zájem a zaujetí. Když víte, že se to stalo, tak vás to o to víc vtáhne do děje. Jinak provedení dobrý a vákony Hankse, Bacona a ostatních jsou skvělé. na filmu je ale až moc velká stopa gigantickéh amerického filmového průmyslu.

11. září 2006
avatar uživatele
80 %

Už od malička miluju filmy, ve kterých se "lítá" do vesmíru, proto sem si nemohl nechat ujít Apollo... prostě luxus film... a Hanks je dobrej no...

27. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Apollo-Prostě super

Tenhle film, úplně skvělý. Film se mi moc líbil, a oskarové obsazení v čele s Tomem Henksem bylo úplně fantastické.

18. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film nám hezky názorně přiblížil, co se tehdy na Apollu 13 stalo. Mně osobně tedy pěkně potrápil nervy. Jasně, věděla jsem, že to skončí happyendem, ale to provedení-bezva:)Tom Hanks suprový, vůbec celá posádka předvedla super výkon.

17. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Skvělý Tom Hanks

Tom Hanks je můj nejoblíbenější herec a právě po Apollu 13 jsem si ho zamilovala a od té doby mě ještě nezklamal (snad až na malé vyjímky). Na tento film bych se mohla dívat pořád dokola a myslím, že by mě jen tak neomrzel.

27. července 2006
avatar uživatele
100 %

Jeden z nezapomenutelných a napínavých filmů. mIluju filmy s Tomem Hanksem a tady je skvělej! Tenhle příběh dokáže každého chytit za srdce...

24. července 2006
avatar uživatele
90 %

pěkná podívaná

Myslím, že Tom Hanks je velmi dobrý herec a dokázal i v tomto filmu. Je to zajímavá podívaná, spousta emotivních scén a zajímavých okamžiků. Nečekal jsem, že mě tento film dostane.

23. července 2006
avatar uživatele
90 %

Výborný film

Tenhle film přímo miluju, je výborně natočený a navíc v něm hrajou mí oblíbení herci... Navíc je to film podle skutečné události, čímž si u mě vysloužil další procenta navrch. Na konci mám vždycky pocit katarze - tak, jak to u správných dramat má být už od antiky:))) Prostě mě ten film dostává a je jedno, pokolikáté ho vidím.

11. července 2006
avatar uživatele
80 %

Apollo

Tak konečně jsem se podívala na další film do sbírky s mým oblíbeným Tomem Hanksem - Apollo 13. Musím říct, že opět nezklamal, on prostě umí hrát a tady se to zase potvrdilo. Příběh nabývá na větší efektivnosti tím, že je natočen podle skutečných událostí. To se mi líbilo, dostává to větší šmrnc, příběh je totiž vzrušující, zajímavý a nenudící a tak to má být. Tenhle film se prostě povedl!

8. července 2006
avatar uživatele

...
100 %

Oskar

Tad je vidět, jak je udílení oscarů ovlivněné. Nějaký b..ý Pán prstenů jich dostane jedenáct nebo kolik a tenhle skvělý film dostal jen dva. To se ti akademici museli zbláznit. Ale co my už s tím naděláme? Nic.

5. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Pěknej film...Tom tam hrál jako vždycky sqele!Bylo to zajímavý....sice je to už dýl, co sem to viděla...takže to asi nemůžu posoudit dokonale, ale rozhodně se mi to líbilo.

12. března 2006
avatar uživatele
30 %

..

tak tenhle filmeček mě docela dost zklamal..čekala jsem od něj víc,už i proto že tam hraje Tomík Hanks.

16. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Hodně dobrý

Tak na tenhle filmík se podívám pokaždé, co ho v televizi budou vysílat, snad nikdy mě neomrzí a nenudím se při něm. Hodně se o to zasloužil můj oblíbenec Tom Hanks. Filmů s vesmírnou tematikou se natočila už spousta, ale tenhle je jedinečný.

9. ledna 2006

Film

ma dobrý děj, vykony herců jsou slušné a celkově to na mě dejchlo dobrou atmosféru. Nechybí i akce, takže si myslím, že je to dobře udělaný film!

5. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Supr!

Tak tenhle film mě fakt ostal..perfektní herecké výkony, moc pěkná výprava, a celkově..prostě moc pěknej- a hlavně celkem realistickej film-což už je dneska výkon=)...

1. ledna 2006

Mates:

Parádní film s ještě parádnějším Hanksem. U tohoto námětu nelze čekat nějakou dynamickou kameru, přesto to není nudný film. Samozřejmě si američtí tvůrci úvodní hlášku, že film je natočen "podle skutečné události" vyložili dost po americku...ale to dělají všechny velmoce.

21. prosince 2005

Tom Hanks opět v halvní roli. Tenhle herec si teda nevybírá žádný propadáky, ale tenhle film je spíš takovej průměrnej.

13. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Apolo 13

Tento příběh nebylo možno okořenit nějakou akcí, protože popisuje životní drama kosmonautů na cestě k měsíci! Tom Hanks dodal hlavnímu hrdinovi opravdovou lidskost!

10. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

nádhera

Myslím že každej zná tu nejlepší hlášku " Hustone máme problém" Srdceryvný film u kterýho nevíte jak dopadne. Prostě vás pohltí a nepustí. Příběh je možná pro někoho všední a někomu se líbí až moc. Poslední okamžiky filmu jsou ty nejhezčí, taky se mi moc líbej zpracovný lidský charaktery, který tam vystupujou a maji důležitou roli....

10. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Apolo 13 je fakt super film. Musím se teda přiznat, že hlavní zásluhu na tom má podle mne Tom Hanks, který jako obvykle předvedl jak výborný je herec!

21. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Šťastná 13

Tenhle film se mi líbí hlavně proto, že je natočen podle pravdy... Já na třináctku věřím a tohle jen dokazuje, že s ní něco není v pořádku... Ale film je fakt slušnej i když ne úplně perfektní!!!

14. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Celkem dobrej film

Jeden z lepších filmů, co znám. V hlavních rolích skvělí herci- Tom Hanks, Gary Sinise a Ed Harris. Navíc se většinou odehrává v prostředí kosmu, což je ve filmech mé oblíbené prostředí. Dávám tedy 90%

10. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Fááájn

Tom Hanks to zahrál pěkně... .o) Dobře vysvětloval synátorovi otvírání dveří.. .o) Mockrát jsem to neviděl, ale viděl!! A líbilo se mi to.. zajímavý děj a i zápletky stojí za to..

10. října 2005
avatar uživatele
70 %

docela dobré

tak ze začátku je to docela nuda ale pak v tom vesmíru jto začíná být zajímavé a napínavé ale je to docela dlouhé

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Houstone...

Slavný výrok a slavný příběh. Mám mnoho vášní a oblíbených témat a vesmír patří mezi ně, takže to je první věc, která převažuje vahadlo mého hodnocení na stranu kladnou. Dále je tu jeden z nejlepších herců současnosti, Tom Hanks, čili další posun k lepšímu. A aby toho posouvání nebylo málo, tak tu máme skvěle a do detailů propracovaný silný příběh pordpořen ještě navíc plejádou dalších dobrých herců. Výsledkem vážení je tedy něco mezi 90ti a sty procenty a doporučení na podívání pro ty, kdo ještě Apollo 13 neviděli.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Hustý

Škoda že je ten film tak dlouhej. sem u něj málem usnul. Ale něco do sebe to určitě má. Dívat se na to jide pokud nejste ospalí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Apollo

Pro člověka co nic neví o historii misí Apollo možná film nic moc neřekne, ale je to zajímavej film s dobrým obsazením. Reálně ukazuje jak je člověk zranitelný, když opustí rodnou planetu a vydá se do vesmíru.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Apllo 13...

Tom Hanks opět exceluje v roli kosmonauta z nejslavnějšího přiběhu o lidské odvaze při dobývání kosmu. Ron Howard skvěle stupňuje napětí a posádka ani pracovníci NASA, v čele se skvělím Eddem Harrisem, pořádně nevědí na čem jsou. Možná místy trochu patetické ( on dívá se na Zemi, ona se dívá na Měsíc) ale velmi napýnavé a vzrušující.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
70 %

13

Sice celkem starší americký vesmírný film ale povedený . dějově , filmově i hudebně !

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý film

Pěkný, napínavý, dojemný, místy trochu příliš americký film. Tom Hanks skvělý, jako skoro všude. Ale i ostatní herecké výkonyjsou velmi dobré. Výborně vystižená 60. léta. Pěkně natočeno

Kdysi dávno

Solidni film

Technicky není co vytknout, ani obsazení rozhodně nemůže nikoho urazit, bohužel se mě film nezaryl pod kůži, takovým způsobem aby dostal 100%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Dobrá "Apollovka&quo

Film se mi docela líbil a nesmrtelná hláška: "Houstone máme problém" fakt nemá chybu. Super výkony všech účinkujících. Nechtěla bych být těmi kosmonauty, co tohle museli ve skutečnosti prožívat.

Kdysi dávno

Skutočný

Ako film je to super katastrofický. Ale predstava že to niekto musel skutočne prežiť je strašidelná. Ináč je dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Ppp paráda

Najlepší (zatiaľ) film Rona Howarda. Skutočný, dojímavý príbeh o kozmonautoch bojujúcich o svoje životy viac ako 300 000 km od Zeme. Výborne zrežírovaná snímka plná výborných realistických efektov a nezabudnuteľnej Hornerovej hudby bola jedným z milníkov 90. rokov. Jednoducho výborný film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

supééér

Tom Hanks byl jednoduše excelentní!!!! Moc se mi líbil!!! Trochu tuctová zápletka je tady ale kvalitně ztvárněná:)) co dodat...já dávám 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)

Tenhle film jem viděla teprve včera a asi na něj jen tak nezapomenu. Při dopadu rakety do vody mi vyhrkly slzy do očí, paráda, všem vřele doporučuju.:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
100 %

skvělej film

Výtečný film se zajímavým dějem, který nikdy neomrzí. Sice ze začátku chvilku trvá, než se rozběhne, ale i tak stojí za to. A navíc skvělý Tom Hanks, takže za stovku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

nic moc

ja osobne som sa nudil pri tomto filme celkom statocne. predvidatelny, americky balast, kde samozrejme nasi vyhraju aj za cenu absolutnej nezmyselnosti...hlavne ze sa film pysnil tm, ze bol akoze natoceny podla skutocnych udalosti..hahaha..nuda

Kdysi dávno