home
Angelika a sultán

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Jde s každým?

Filmy o Angelice jsou velice pěkně zpracované a mají krásný příběh. Dopadne to dobře a přitom to během těch pěti dílů nevypadlo vůbec dobře. Nemyslím si, jak často lidé píší, že je to přeslazené - s Peyracem se viděla na začátku, uprostřed a na konci. Ale zaráží mě, že se o ní někteří zmiňují jako o té co "dá každému". Během těch asi 10ti let, které filmy prezentují, měla manžela, a po jeho smrti spala s asi pěti chlapama (Nikolas, básník, Filip, princ a velitel té lodi d'Escrainville - pokud si dobře vzpomínám), z nichž s jedním nedobrovolně. Když se podíváte na dnešní 15-20ti leté holky, některé jich snad už za život měla víc. Tím spíš že jejího muže upálili, tak šla s druhým, toho též zabili, tak nechtěla být sama, začala si s dalším.. a tak to šlo dál a dál. Vůbec mi nepřijde že by byla nějaká nymfomanka či co to všichni popisují.
Je to hezký příběh, který potěší snad každou dívku (i když si to nechtějí přiznat - znám takové). A těm kterým vadí... těm jen vadí, že se ve filmu mají dobře a oni sami si to tak zařídit neumějí.

25. března 2011
avatar uživatele
70 %

Patý a poslední díl. Reskátor nám zachraňuje svoji ženu. Byl velice obětavý. Angelika nám tady na oko zase vzdoruje, ale zároveň se podvoluje. Opět se nedá svést, ani sultánem. Musím se přiznat, že ty žluté šaty byly moc pěkné. Je ale zvláštní, že každý muž jí líbá nejprve na krku. Alespoň se nám zde uzavírá kruh a vše se v dobré obratí a manželé se zase najdou. Opět tu máme lidnku kolem očí. Vcelku dobrá byla počáteční bitva a trest pro kapitána. Líbil se mi i útěk Angeliky a jejich spojenců, i když ti nedopadli zrovna dobře.

22. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Já si myslím,že vůbec nezáleží na tom,kolik těch dílů je..Každý díl Angeliky si zaslouží velkou poctu,ať už to byl 3. nebo 5. díl..V každém díle se ocitá s jinými problémy,nebo také s jiným překvapením..A podle mě vážně nezáleží,kolik jich je,protože Angelika je nejlepší..

5. července 2009
avatar uživatele
60 %

kdo by to byl řekl, že se vydržím koukat na všechny filmy s Angelikou..alespoń jsem se dočkala šťastného konce. jak už sem psala asi mě tento žánr nikdy nebude bavit, ale i přesto jsem ráda, že jsem tyto filmy zhlédla

10. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Představa harému je pro mě děsivá. :-) Nevím, jestli je tento díl nejlepší nebo nejslabší ze série, ale co...

24. června 2008
avatar uživatele
60 %

Podle mě si tahle série zasloužila lepší zakončení, i když tenhle díl tak špatný není a někdo ho dokonce považuje za nejlepší. Pro mě bohužel průměr.

7. června 2008
avatar uživatele
70 %

a zase...

Angelika má tolik dílů, že to až možné není. Někdy mě chytne chuť podívat se na to, ale počet těch dílů mě většinou rychle odradí. Je to celkem roztáhlé a už se tam děje až moc zbytečných věcí. Tento díl byl ovšem takovým menším spestřením, protože se odehrával hlavně v jiném prostředí. Takže celkem fajn.

5. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Veľa okolo toho... To bolo jasné hneď na začiatku ako to skončí.... Ale inak celkom pekný film, aj keď mala stále problémy...

18. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Teda myslím, že bez tohohle dílu by se ten celý cyklus klidně obešel, že už byl natočenej jen aby tam něco bylo a ty zápletky tam taky byly jen aby se to trochu pohlo. Ale kdybysme to vzali z všeobecnýho hlediska, tak sem zase byla unešená. Když jsem dokoukala tenhle díl a věděla, že je konec celýho cyklu, řekla jsem já chci znova :) Ještě že to mám nahraný, je to prostě úžasný !!!

5. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

25. března 2007
avatar uživatele
70 %

Tenhle dil sice neparti k nejlepsim, ale dost vylepsil ten dil pred tim. Stejne byl ale asi nejlepsi dil Angelika a kral, na ten se vzdycky rada podivam.

24. března 2007
avatar uživatele
40 %

Tak tento díl byl nejhorší. Dostat se z Francie přes piráty až k sultánovi (který se s ní chce jak jinak, než vyspat), to už je opravdu vrchol.

13. července 2006

Tenhle ,,díl" už nic moc

Tenhle díl - chcete-li film, považuju za úplně nejhorší z celé série. Hodně scém je už přehnaných, už to nevyvolává úsměv, ale pohrdavé zasmání. Už je to přehnané, snaha ještě něco vytěžit z dřívějších úspěchů. Měla by být jistá hranice, kdy se řekne, že už dost - tady ale tu hranici překročili. Něco je povedené, něco je přehnané - celkové hodnocení - míň než průměr. Jsem ráda, že není další pokračování, to bych radši ani nechtěla vidět.

12. května 2006
avatar uživatele
90 %

Colin

Filmy o Angelice jsou si navzájem hodně podobné a jen se liší prostředím kam jsou zasazeny, kostýmy a minihrdiny. V této poslední části už hlavní hrdinové ničím nepřekvapí a i v tomto filmu je pár zajímavých dobrodruhů, kteří pomáhají jejich velké lásce. Ve filmu neni tolik akce a efektů jako v dnešních filmech, ale i tak je to zajímavá podívaná a rozhodně nenudí.

12. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

njn

Hudba pěkná ... ale jinak film se mi moc nelíbil ... ono když to vidíte poněkolikáté tak už to není ono ...

1. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Stále to samé, scény opakované pořád dokola, jenom se dějí v jiném prostředí. Zřejmě také nejnudnější díl z celé série.

30. prosince 2005
avatar uživatele
40 %

...

pátej díl této filmovépodoby červené knihovny ničím nevybočuje z toho co bylo udané v předchozích dílech... .sice neurazí, ale jako film je to už celkem vyčpělý... :)

29. prosince 2005