home
Andělská tvář

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

O tomhle filmu nějak nevím, co si myslet. V jednu chvíli super, a v té další nechápete, jak se to mohlo stát. Rozhodně je to film, který je potřeba vidět minimálně dvakrát, aby vám došly všechny věci, protože na první zhlédnutí vám všechny informace nedojdou.

1. července 2017
avatar uživatele
50 %

kniha vs film

Proč proboha točili u moře? Když v knížce se děj odehrává na zámku, za kterým je hluboká propast. Taky Charlotta mi moc nesedí, v knize je to blondýna s modrýma očima, nevinná a naivní. Míši to nemůžu nějak uvěřit. Jediný Filip a Raoul mi tam sedí. Někdo tady psal, že je přehnané, že Raoul nezemřel už v tom ohni, ale ono je to tak i v té knize, že se vrátí pro peníze a Charlotta ho zastřelí.
Mimochodem existuje i druhý díl knihy Andělská tvář, ten už doufám nenatočí :-)

1. března 2013
avatar uživatele
50 %

zklamaná neočekávání?

Od tohoto filmu jsem nic nečekala a knihu jsem (naštěstí?) nečetla. Plusové body u mně film získal za celkem dobrou hudbu. No a tím to asi končí. Prostředí filmu, a to zejména skalnaté pobřeží a rozevláté šaty ve větru, jsou staré známé romantické rekvizity a vůbec to celé zavánělo klišátkem.Filip de Mornay působil nepřirozeně a prkenně. První polovina filmu byla ještě trochu děsivá a napínavá, ale pak už člověk čekal do konce spíš kvůli detailům a poodhalení minulosti hlavních hrdinů, protože jak to dopadne, by uhodl každý.

1. července 2012
avatar uživatele
80 %

Podle mě jediná chyba filmu tkví v tom, že je tmavý, ponurý. Jinak děj je poutavý a v určité míře i napínavý a ke konci čím dál tím více překvapující. A herci byli skvělí. Hlavně Jiří Pomeje.

8. dubna 2011

Zdeněk Troška měl asi zatmění mysli, když na něco takového přistoupil. Nic z tohoto filmu nevystihuje knižní předlohu.

21. října 2010
avatar uživatele
80 %

Myslím, že na to, jak moc film vychvalovali před jeho premiérou, zase o tak moc nejde. S knihou se srovnávat nedá vůbec.

18. září 2010

Kdysi jsem ho měla ráda

Na tento film jsem se kdysi dívala naprosto nadšeně. Bylo to chvilku poté co jsem dočetla knížku. Mohlo mi být tak třináct nebo čtrnáct. Ale když jsem se na něj podívala teď znovu, tak přišlo zděšení. Nechápu jak se mi to mohlo líbit. Filip de Mornay je zahrán naprosto příšerně. Jeho rádoby drsnost zmizí v naprosté trapnosti a směšnosti. Film je nehorázně zdlouhavý a nedá se říct, že by aspoň pod tou dějovou linkou něco zajímavého pulzovalo... leda snad ospalost. Míša Kuklová také neodpovídá mé představě Charloty. Nenacházela jsem u ní tu nevinost a naivnost jako u charloty v knize. Jediný kdo to pro mě zachránil byl Filip Blažek... jeho výkon šílence v ohni byl dobrý... ale jinak nic moc... ani do konce jsem to neviděla...

17. srpna 2010
avatar uživatele
0 %

Tenhle film je největší blbost všech dob. Ani jsem se na to nedodívala, obvykle to nedělám ,ale tohle se fakt nedalo...

18. května 2010
avatar uživatele
100 %

Andělská tvář

No tohle je dost rozporuplné dílo jestli TO vůbec dílem lze nazvat... je TO romantické drama, no taky spíš renesanční tragedie, anebo spíš pokus o pohádku pro dospělé?... nic na tom že výkony některých herců byly trošililinku zmatené a i když mám rád příběhy originální, tohle bylo jak by se dalo říct trošku pomixované všechno možné

15. února 2010

Netvor s andělskou tváří

joooo,líbilo se mi to,bylo to napínavé,když tam v jednom kuse šlo o život,Jiří Pomeje byl tajemný a tichý,jak ta postava má být,i Michaele Kuklové role Charloty sedla akorát.Jediné mínus filmu dávám za to,že na konci filmu mi přišlo už trochu přehnané,že Raul nezemřel v hořící knihovně.Přesto si tento film zaslouží plných 100 %

10. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Je to velmi pěkný film se zajímavým námětem.Myslím, že i herecké obsazení se povedlo.Kdykoliv ho dávají, ráda se podívám.

27. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Myslím si,že tento film je naprosto skvělý. Nechápu však, jak se u něj někdo dokáže smát. Těmto lidem bych doporučila, aby si nejdříve přečetli knihu, která byla předlohou pro tento film, a potom ho možná lépe pochopí. Ti, co píší, že nechápou kam dali pánové Troška a Pomeje mozky jsou trošku na omylu. Jistě pro ně nebylo lehké vybrat to nejvýstižnější z knihy do filmu. Ať si to každý nejdříve vyzkouší a potom ať odsuzuje. Pro mě je to ten nejlepší český film s hvězdným obsazením.

29. července 2009
avatar uživatele
80 %

Češi takové filmy netočí, a myslím, že to moc nesedlo. Pravda, byly jsme s ženckejma v takovém rozpoložení, že kdykoliv vstoupil na scénu pan Pomeje, válely jsme se smíchy. Předabovávaly jsme si dramatické scény a nedalo se na to koukat s vážností...snad se mi to někdy podaří...

14. července 2009
avatar uživatele
80 %

U tohoto filmu si stále musím říkat: "nato, že je to české, je to docela dobré". Bez ohledu na aféry, které kolem něho poletují, se mi líbí a rozhodně už jsem viděla i mnoohem horší filmy z naší dílny.

9. června 2009
avatar uživatele
20 %

Úplně chápu proč film u diváků naprosto propadl... Herci byli toporní, nepřirození, děj téměř o ničem a vzhledem k délce filmu jsem se neskutečně nudil. Jediným lákadlem je snad obnažená Kuklová, ale to bohužel nestačí. Film si vytknul hodně vysoké cíle (přinejmenším pro české filmaře) a pokusil se být jakýmsi Monte Christem počesku, přičemž žalostně selhává... Čeští tvůrci s tímto typem filmů nemají velké zkušenosti a pak to tak dopadá. Navíc svěřit režii Troškovi, režisérovi, který se zaměřuje na pohádky a na "prdlé" komedie byla nebetyčná chyba. Abych to shrnul - pan Pomeje doufal, že posune českou filmografii někam jinam. Nebo čekal, že mu český divák sežere jakukoli blbost, co mu předhodí. Jsem rád, že tomu tak není a film včetně producenta dopadl tak jak dopadl.

17. března 2009
avatar uživatele
90 %

Tenhle film se mi náhodou líbil slyšela jsem na něj kritiku, ale mě zaujal. Na to že je to česky film tak se povedl. Sice tedy role Jirky Pomeje mě občas připadala no blbá tak nějak tam má chraplavý hlas nechápu mohl to zahrát líp ale děj a Míša výborné. Samozřejmě taky musím pochválit dobové kostýmy

29. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Mně se ten film líbí. Viděla jsem ho několikrát. Poprvé to bylo určitě nejnapínavější a nejpřekvapivější. Ale i když vím, o co jde, stejně se podívám. Už kvůli prostředí, kostýmům, hercům a tajemné atmosféře. Ale je pravda, že tenhle film postupem času trošku vyčpívá.

24. ledna 2009
avatar uživatele
30 %

Už chápu, proč bych tenhle film propadák. Sice zde máme krásné prostředí na kraji moře, nádherný zámeček, skvěle propracované kostýmy, ale nějak to prsotě nejde dohromady. Známý český herec kryje druhého. Bylo ro dle mého názoru příliš dlouhé a dějově nezajímavé. Pomeje se sice snažil, ale nemůžu tu roli prostě uvěřit. Ani ty dialogy nebyly dvakrát dobře zvolené. Jako by se Troška snažil natočit něco, co se má přiblížit amerických nebo jiných filmům, ale nezvádl to. Je to škoda.

3. ledna 2009

tenhle film se mi hodně líbil, když jsem ho viděla poprvé. Teď se na něj ještě občas kouknu, ale už to prostě nějak není ono...Jinak, co můžu určitě pochválit je herecké obsazení a také hudba.

29. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Taky...

Taky se musím tohoto filmu zastat. Na české poměry skvělá výprava, podařené herecké výkony a hlavně hustá atmosféra, díky které si snímek získal svůj specifický nádech a jen tak nezapadne "do poličky". Takových filmů opravdu mnoho není a pokud se něco někdy Troškovi povedlo, tak toto.

28. prosince 2008
avatar uživatele
20 %

Jak mohlo někoho napadnout, že tenhle film by mohl uspět? To co dělá český film úspěšný je jeho autentičnost a jakmile si vždycky začneme hrát na to, že se dokážeme vyrovnat cizím typům filmů, je z toho katastrofa. Herecké obsazení je teda skvělý, kostýmy ujdou, i když taky jsem nepochopila proč se tam každá herečka má jen troje šaty (Kuklová teda 4). Výprava taky ujde. I děj má něco do sebe. Ale celkově je to kýčovitá sladká slátanina.

28. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Srovnání

Když jsem tento film viděla poprvé, nadchnul mě. Viděla jsem ho podruhé a nebylo to už ono. Potom jsem si řekla, že bych mohla udělat srovnání s knihou od spisovatelky H.M.Kornerové, která Andělskou tvář napsala a pan Troška ji podle ni zfilmoval. Kniha ( 393 str. ) má mnohem víc zápletek, zajímavější děj a oproti filmu velmi dramatický konec. Prostě kniha je velmi zajímavá a čte se jedním dechem. Opravdu mnohem lepší než film. Jde až do hlubiny zápletek. Fakt doporučuji.

1. listopadu 2008
avatar uživatele
50 %

Pomeje ve filmu??? Proboha

Vůbec netuším, proč Troška šoupnul hlavní roli producentovi. Pomeje neumí hrát ani trošku, snaží se být za drsňáka a vůbec nezvládá. Kuklová neustále lítá po zámku jak splašená, ale herecky nic moc. Díky bohu za Vašuta, Vinkláře, Kubíka, Krampola i Blažka. Jinak si nemyslím, že by scénář byl tak špatný, Troška je koneckonců tvůrce daleko horších filmů. Jenže Pomeje táhne film ke dnu, já prostě ani v těch nejvážnějších, nejtemnějších scénách nemůžu být vážná, když tam naběhne Pomeje, připomínající vydlabaného sedláka s megarameny. Za Pomejeho 50, ale kdyby místo něho HRÁL jiný HEREC, nebála bych se vyššího hodnocení.

22. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělý fílm

Mě tedy Andělská tvář rozhodně zaujala! Líbil se mi příběh i prostředí, a vzhledem k tomu, že takovýto snímek se v Česku hned tak nenajde, byla jsem z něj opravdu nadšená! Zápletka skvělá, a překvapivý závěr mě opravdu šokoval, i když podruhé už víte o co se jedná a není už to takový zážitek. Možná bych vyměnila slečnu (nebo paní?) Kuklovou v hlavní roli, protože je z pohádek Z Pekla štěstí už trošku okoukaná ;)

17. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

hmmm

Pamatuju si, že když jsem tento film viděla poprvé tak jsem ho vážně měla ráda a byla jsem celá hotová. Pak můj zájem ale nějak opadnul a když jsem to viděla podruhé, tak se mi to nijak moc nelíbilo. Troška dělá dobré filmy, ale tohle se mu kapánek nepovedlo. Ale nadruhou stranu to není úplně nejhorší.

5. dubna 2008
avatar uživatele
0 %

Ježiši to je hrozný film, nechápu kam dal Jiří Pomeje a Zdeněk Troška oči a hlavně mozek. Film jsem neviděla celý a vůbec mi to nevadí, na takovou kravinu se už nikdy nebudu koukat a to ani jednu vteřinu.

15. února 2008
avatar uživatele
80 %

Jsem docela překvapená z tak nízkého hodnocení tohoto filmu a z nespokojenosti lidí. Mě se to líbilo, myslím, že na český film to bylo skvěle natočené. Je to svým způsobem jedinečný film svého žánru v naší filmografii. Jediné, co bych vytkla je přílišné (a zbytečné) natahování příběhu a dlouhá stopáž. U filmů nad 2 hoďky začínám být nesoustředěná, i když jsou dobře natočené. Kdyby to skončilo tím požárem, bylo by to 100%, ale tak je to 80%.

31. srpna 2007

No trochu tajemný...ale to je tak všechno..tenhle film už si znovu nepustim,nelíbil se mi...děj byl něco mezi rádobyromantickou láskou a "psychem"(nebo spíš slaboučkým horůrkem?!?)....

28. července 2007
avatar uživatele
70 %

Kupodivu se mi to i docela líbilo. Na ČR rozhodně nadprůměrný snímek, který nepostrádá dramatičnost a hezkou výpravu. Rovněž potěší i slušné herecké výkony. Zvlášť poslední půlhodinka mi přišla opravdu skvělá.

16. července 2007
avatar uživatele
30 %

Tento film jsem zhlédla vcelku se smíšenými pocity, po jeho skončení jsem vůbec nevěděla, co si mám o něm myslet. Všeobecně zasazení filmu do nějakého z historických období mám docela ráda, ale zde si nejsem úplně tak jista, zda to byl úplně až tak dobrý nápad. Děj Andělské tváře mě, po pravdě řečeno, příliš nezaujal, připadal mi spíše fádní, nezajímavý a v některých fázích až nudný. Na filmu se mi líbily snad jen kostými a herecké obsazení také nebylo až tak špatné...

22. března 2007
avatar uživatele
50 %

????

No já nevím, mám z tohohle filmu dost smíšené pocity, dodnes nevím, jestli se mi líbí nebo ne, ale rozhodně bych mu ani jednoho Lva nedala....Jo, Míša Kuklová byla dobrá, i když hraje pořád to samý.....kromě pár vychytaných scén....ee

5. února 2007
avatar uživatele
30 %

Tvář

Tak tenhle film se mi vůbec nelíbil.. hlavně to bylo tím, jak jsem viděl zámek ve Vranově, kterej vidím každej den, na nějaký skále nad mořem.. to prostě skazilo pro mě celej film, protože na to nejsem vůbec zvyklej. Když hledal Troška, kde tenhle film natočit, ptal se zrovna u nás na benzince, kde jsem v tý době byl i já, a ptal se, kudyma se dostane na zámek v Uherčicíh. Nakonec si však vybral náš vranovskej zámek.. a i dějove ten film stál za velký kulový, dávám jenom 30% pač se mi fakt nelíbil...

16. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Troška se pokusil zvážnit, ale spíše to znezáživnil. Asi si řekl, že když ubere vtip, tak s tím musí jít ruku v ruce i náboj a spád. Volba exteriérů taky nebyla nejzáživnější, a tak jediné, na co může být pyšný, jsou kostýmy. Další mínus má za Danu Morávkovou, která ve mně vyvolává jen dávicí reflex. Možná se raději podívám na Kameňák, než bych se znovu nudil k smrti u něčeho takového. Takhle ne, pane Troška.

15. ledna 2007

Byla jsem překvapena...

Viděla jsem tento film před několika lety a hrozně se mi líbil. Tak, když jsem zjistila, že ho vysílají znovu, chtěla jsem ho opět shlédnout. Vydržela jsem prvních 20 minut, během kterých jsem málem usnula a poté jsem to vzdala. Andělská tvář mi přijde naprosto nezáživný film, nudná zápletka, špatně obsazení herci... možná by ještě chvílemi ušel Filip Blažek coby hrabě Raoul de Mornay, ale spojení Kuklová+Pomeje mě přímo bilo do očí. I když měl Troška asi v plánu ukázat nám film, kde něžná květinka nakonec skončí v náručí podivného zdánlivého vyvrhela, já jsem to prostě neudýchala. Dávám 10% za kostýmy, ty byly docela povedené, ale jinak bych si to nepustila, možná jako kulisu, ale...

1. ledna 2007
avatar uživatele
10 %

Teda!

Tenhle film byl naprosto nudný a nezáživný. Je opravdu vidět, že jak Troška stárne, jeho film jsou... nevím jak to nazvat...že by trapné?! Prostředí bylo celkem pěkné, ale ten děj! Nikdy více, děkuji...

3. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

Mě osobně tenhle film nezaujal absolutně v ničem...POvažuji to jen za nezdažilou pohádku,která na první pohled je impozantní a pompézní,ale nakonec to je jen taková výpravná hloupost...

15. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Tento historický film považuju za velmi kvalitní a je vidět, že si s ním autoři opravdu pohráli. Skvělé herecké výkony, zajímavý námět a krásná Kuklová. Co víc si jen přát.

6. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Průměr

Tenhle film jsem viděla teprve nedávno. Lidem kolem mě se nelíbí. Pro mě je to průměrný film. Skvělý herecký výkon Pomejeho a Blažka.

1. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

:)

Dobrý historický film, který má skvělé herecké obsazení a výkony herců jsou více jak dobré, kostými vás zajmou, protože takové se opravdu nosily koncem 19.století. Pocítíte i trochu toho napětí v určitých situacích.

24. října 2006
avatar uživatele
30 %

Tento film se mi moc nelíbil. Nevím jestli to bylo režisérem nebo herci. Každopádně mě ničím nezaujal. A myslím se, že k tomu netřeba nic víc dodávat

26. září 2006
avatar uživatele
80 %

Dobry

Tenhle film se mi hodne libil. Herecke obsazeni bylo vyborny. Dost se mi libila i hudba. Tohle se Troskovi opravdu povedlo.

14. září 2006
avatar uživatele
0 %

No to si děláš pr... Zdeňku?

Je vůbec možný aby někdo natočil něco tak strašnýho? Vždyť na to se můžou dívat akorát tak babky z domova důchodců. Ten film je úplně vo ničem a herecké výkony jak v dramatickém kroužku. Proboha Zdeňku vzpamatuj se! Po Kameňácí další škvár.

8. září 2006
avatar uživatele
50 %

no...ne

tenhle film mě moc nezaujal. viděla jsem ho dvakrát a to mi stačilo. s tímhle filmem se moc češi nevitáhli. děj jsem moc nepochopila a pár ještě dalších scén. :)

3. září 2006
avatar uživatele
70 %

je to docela dobrej film,většina filmů od Trošky se mi nelíbí,ale tenhle byl jiný,ten se mi líbí,ale neni nic suprovýho,ale docela to ujde.

2. září 2006
avatar uživatele
40 %

Ukázky běžely už dva měsíce předem, a tak jsem na to byla docela dost zvědavá. Přece jen Troška točí super filmy ( když teda přehlédnu Kameňáky ), ale tohle byl jeho další omyl. Kuklová a Pomeje..divná dvojka..víckrát to opavdu vidět nemusím.

22. srpna 2006
avatar uživatele
dris
...
0 %

Co to bylo?

Tak tenhle film se mi zdál nějak divně natočený. Děj heh krapek úlet. Herecké výkony divné. Hlašky žádné. Prostě celé to bylo nějaké divné. Ale divné ne ve smyslu, že mě to uchvátilo, spíš znechutilo.

14. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Andělská tvář

Mně se film Andělská tvář líbil. Měl dobré obsazení, dobrý námět a odehrával se v minulosti, takže žádné přestřelky na 5. avenue. Moc se mi líbily kostýmy a dá se říct, že je to jeden z těch lepších Troškových filmů.

3. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Andělská tvář

Tak nejprve jsem si myslela, že tohle bude další Troškova kravina a Troškův omyl s pokusem něco kvalitního natočit dohromady. Nebyla to tak úplně pravda. Zprvu jsem měla film puštěný pouze jako kulisu ke čtení, sem tam se koukla a fakt to bylo opravdu strašné. Věřím, že knížka může být hezká, ale ve filmu mě tak hodinu a 3/4 film děsně nudil a příběh mě nezaujal vůbec. Jenže ke konci, kdy se schylovalo k rozuzlení, to trochu nabralo grády a vylepšilo předtím u mě dost mizernou reputaci. Takže asi za tohle jediné zvedám hodnocení, protože posledních 20 minut se na to dalo dívat. Leze mi krkem herecké obsazení. Buď u Trošky nikdo jiný hrát nechce, nebo on nechce jiné, protože ty samé herce vidíme pořád, je to nuda a navíc nejsou nijak kvalitní. Třeba ta hrozná Morávková. Ale neseděl mi nikdo a herecké výkony byly slabě průměrné. Prostě tenhle pokus na historický film se nevyvedl. Troška už není ve formě, jeho filmy jsou hrozné, sláva Slunce seno... je fuč. Kdyby se to pokusil natočit někdo jiný, třeba by to bylo lepší, ale takhle ne... Jo a plus jsou ještě kostýmy a docela pěkné prostředí...toť vše

3. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Český velkofilm?

Tak s tímhle dílem může být spokojený opravdu jenom Troška. Ten opět dokázal, že období slávy s trilogií Slunce, seno... už je dávno tatam. Těžko se pak divit, že film, který měl na Česko úctyhodný rozpočet, se stal komerčním propadákem. On je sice příběh zajímavý (zřejmě dobrá literární předloha), kamera také není s celkovým vizuálním dojmem špatná, kvalitní kostýmy, lokace, ale... Ano je zde ale a to v podobě strašné režii, která zahazuje některé jinak možná i zajímavé momenty, debilní scénář s naprosto školáckými dialogy. A korunu tomu všemu dávají výkony, které jsou snad ještě horší než v "proslulém" Kameňáku. Výkony jsou hodně průměrné, spíše podprůměrné. Kuklová prostě není žádná holčička, Krampol by měl zůstat u svého pořadu a i ostatní herecké legendy jako Vinklář by se měli stydět. Nejlíp mi pak ze všech vychází Filip Blažek, který je sice místy také hodně hrozný, ale proměna v šílence mu jde výborně. A i ten vámi proklínaný Pomeje, který sice místy připomíná prkenného panáka, si ještě drží nějakou úroveň. Škoda, protože kdyby nechal Zdeněk napsat alespoň ten scénář někomu jinému, mohl to být alespoň průměr, takhle to je průměr a to spíš hlavně kvůli jakžtakž povedené druhé půli. Na závěr se musím ještě s ostudou svěřit, že poprvé se mi film docela líbil.

2. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Po dlouhé době film pana Trošky, který za něco stál. Prostě docela dobré. Kdyby tu bylo víc českých filmů, tak by se A. tvář ztratila v konkurenci...

31. července 2006
avatar uživatele
90 %

Podle mě se tento film (ostatně jako všechny) pnu Troškovi povedl. Děj mě velice zaujal. miluju tu dobu, ve které se film odehrává. A také herecké výkony jsou obivuhodné hlavně Filipa Blažka a Jiřího Pomeje. S pozdravem Yasminne

30. července 2006

Nemůžu si pomoct

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mám prostě ráda. Poprvý jsem se na to dívala s tím, že je to asi velká, hodně velká blbost. Ale byla jsem z toho nadšená. A pokaždé když jsem to viděla, nikdy jsem v tom neviděla to, na co lidi nadávají (stejně tak já u některých filmů nevidím, co na nich lidi dojímá). Je pravda, že Jiří Pomeje pro mě není zrovna ideální představitel mužského hrdiny. Ale i kdybych se příště dívala a najednou byla v šoku, co se mi to proboha líbilo, nikdy tomuhle filmu nezapomenu jednu věc. Že jsem díky němu našla několik úžasných knížek. Kniha Andělská tvář je jedna z nejhezčích, co jsem kdy četla. Musím ale uznat, že film se knižní předloze nevyrovná. Kdybych tu knihu nečetla, moje hodnocení by bylo vyšší.

12. května 2006
avatar uživatele
10 %

Jeden černý bod z Troškovy tvorby, který byl u mě propadákem. Film se mi nelíbil, herecké obsazení bylo super, ale děj a postavy nestály za nic. Snaha se cení, tak dávám 10%.

3. května 2006
avatar uživatele
30 %

Horší průměr

Ať se snažíme jak se snažím, nemůžu na tomto filmu
najít něco, co bych mohla vyzvednout a pochválit. Vůbec se nedivím, že si na tomhle filmu Pomeje - co by producent- finančně zlámal vaz. Takže hodnotím alespoň za odvahu pustit se do toho.

3. května 2006
avatar uživatele
20 %

nooo

nevím,ale řekla bych, že film byl nic moc...Učitě tam byla nějaká snaha o to vyprodukovat film na mezinárodní kvalitě,ale pokud to já laik srovnám s filmy natočenými např. v USA či Španělsku, až na titulky tam žádnou podobnost nevidím.I když Pomeje a Kuklová jsou vcelku dobří herci, film se mi nelíbil.

28. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

...

Čekala jssem že to bude další z hezkých Troškových pohádak a flmů ale byla jsem nesmírně zklamaná.O romantice se tady vůbec mluvit nedalo,herce mno to bych radši Huvínka a Máničku,děj zamotaný jak klubíčko vlny a pointa nikde......Co dodat,nuda!

23. dubna 2006
avatar uživatele
0 %

Konec filmu v Čechách

Na tenhle film sem se podívala jenom ze zvědavosti, v televizi běžely pěkné ukázky, tak sem si řekla že se kouknu. Ale to byla chyba. Absolutní blbost, Pomeje, Kuklová a Blažek ! ať me odnese čert, jestli tohle získá Oscara. A já si myslela, že u nás vznikají jen lepší a lepší filmy, ale tohle je paskvil. Jsem zoufalá, docházejími slova. Fuj ! Už nikdy více !

23. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

...

pokus o pravý romantický film.. .výsledek je dost rozpačitý - zbytečná zdlouhavost, kýčovitost, nepříliš povedená sekvence soudního přelíčení a především pár opravdu hrozných hereckých výkonů (kuklová, morávková, topornej pomeje).. .ale i tak se hlavně díky dobře udělaný kameře a pár opravdu hororově povedených scén dá zařadit k tomu lepšímu co troška v poslední době vytvořil.. no když si vzpomenu na kameňáky a z pekla štěstí 2 tak snad i k tomu nejlepšímu... :)

18. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

Docela mě zaujal a tak jsem se přiměla k tom, abych se dodívala až do konce. Nic moc. Něco mi tam celou dobu chybělo a vůbec nevím co to bylo. Herci byli vybraní docela dobře.

13. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Normální film, kterej dokáže zaujmout napínavým dějem. Obsazení se povedlo a nejlepší na celym filmu byla hudba =)

13. dubna 2006