home
Anděl smrti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

No...

Abych pravdu řekla, tak to pro mě byla naprosto průměrný kriminální film. Hlavní hrdinka se mi zdála sama o sobě hodně zvrácená, její vulgární slovník bych určitě nehodnotila pozitivně. Moc sympatická mi byla její sestra-metalistka. Ta byla dokonalá. Postupem času se začal film pomalu rozmotávat a konec byl naprosto nečekaný a alespoň mě hodně překvapil. Film neurazí, ale ani nenadchne, ale pro milovníku trošky akce je myslím vhodný.

2. června 2010
avatar uživatele
30 %

Trošku chaos film..závěr jsem vubec nepochopila.I když jsem čučela na film až do konce, tak nic moc, i ta detektivka byla ňáká divná.takže hodnocení je bídné.

1. června 2007
avatar uživatele
60 %

no...čekal jsem,že to bude o dost lepší,ale přání se mi nevyplnilo,ale přesto to ujde a dá se říct že je to celkem dobrej film i když mohlo to bejt lepší.

21. října 2006
avatar uživatele
30 %

Trapárna

Mám rád ty trochu zvrácené krimi thrillery jako je Sedm či Sběratel kostí, ale tohle bylo trochu moc. Ne že by to bylo nějak příliš zvrácený, tohle byla prostě naprosto špatně zpracovaná kriminálka sepsaná navíc člověkem, který o oboru krimi jednoznačně nemá ani šajn. A pokud máte blbý scénář není nic jednoduššího než sehnat ještě blbějšího režiséra, který si myslí, že když poleje pár míst kečupem a sestře inspektorky natře pusu na černo, že se z toho diváci posadí na zadek. Podle hodnocení soudím, že neposadili. Jistě všechno není tak zlé, z počátku jsem myslel, že to bude i docela dobré, některé scény mě vyděsily, některé překvapily, ale nejvíc mě překvapila jakási "herečka" Alison Eastwood. Tak úděsný, nesympatický a trapný výkon se nevidí každý den, ale k neschopnému týmu se nejspíš hodila. Když si někdo hraje na tvrďačku, neustále před sebou mává bouchačkou a k vyšetřování používá balíček kokainu (předpisy asi neexistujou), tak to potěš. Bohužel, celého mně to tak znechutilo, že jsem v tom usínacím rauchu naprosto nepochopil závěr a důvod, proč vlastně ta dotyčná postava vraždila (myslím, že syn faráře, že? Demence).

30. srpna 2006
avatar uživatele
30 %

Ehm...

Toš tenhle film sem nějak nepochopila... Začátek vypadal celkem zajímavě, ale pak mi film přisel hrozně zmatený a ani nevím čím taky hloupý.. na některé scény jsem hleděla z otevřenou hubou: jako co to je? dívám se pořád na stejný film? no a konec jsem nepochopila totálně. Ale něco málo se mi ve filmu líbilo, vydržela jsem se koukat až do konce, ale pro mě to byl podprůměr...

28. srpna 2006