home
Amores perros - Láska je kurva

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Od Arriaga a Inarritua mám prostě radši 21 gramů a Burning Plains, protože než nějaké řešící babylonsky pojaté sociální fresky mi jsou bližší soukromá osobní dramata. Amores Perros je kultovní, ba spíš až legendární film, který dvojici autorů vynesl do hvězdných výšin, všichni jej a je vychvalují, inspirují se jím a stál prostě někde na začátku. Tudíž je jakousi povinnou četbou mezi moderními filmy a člověk by jej měl hodnotit kladně. Názor píšu zhruba tak po 3 letech, co jsem film viděla, s tím, že jsem zjistila, že jsem jej nehodnotila, takže doháním rest. Mohu k tomu říct za sebe jen to, že si už vůbec nepamatuju, o čem to bylo, a připomněla jsem si děj a postavy matně díky popisce. Tenhle prostý fakt je pro mě ukazatelem kvality filmu: když si jej nepamatuju, měl prchavý účinek a prostě mě neoslovil. Propletené mozaiky mám ráda a považuju je za velký scenáristický um - takové filmy vždycky zaujmou a napnou, protože čekáte, kdy se to všechno spojí a jak. Jenže mi na druhou stranu vadí příběhy o životních ztroskotancích, které asi tvůrci vymysleli proto, aby nám sdělili nějaké životní moudro, vnutili nám potřebu se jimi zabývat, řešit to, případně soucítit, dojmout se, změnit pohled na svět. Mě takové postavy ale spíš iritují než co jiného a při pohledu na jejich příběhy trpím. Raději se kouknu na tupý americký akční blockbuster, který si aspoň na nic nehraje. Hodnotím podprůměrně, prostě kvůli mému pocitu a dojmu z filmu, který je vlastně nyní s odstupem nijaký. Možná, spíš pravděpodobně, byl intenzivní při sledování filmu, ale když to ve mně nezůstane, sorry... A jak jsem pochopila z názorů níže, je to taky o utrpení jednoho psa - no ale i když jsem na zvířátka hodně citlivá, tak tohle si už vůbec nepamatuju... bohužel.

15. května 2011
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Až moc zdlouhavé, až moc nevypointované a až moc prvoplánové. Nic není pod povrchem, je to přesně takové, jak se to tváří, což je na film, jenž je přesvědčen o vlastní hlubokomyslnosti, dost málo.

13. února 2011
avatar uživatele
100 %

Jeden z mojich najobľúbenejších filmov (už názov sa mi hrozne pozdával :D) napriek tomu, že druhá polovica vôbec nie je taká pútavá ako tá prvá a film je celkovo dosť dlhý. Keď ma chytí zlá nálada, tak namiesto romantiky pozerám toto :)

15. října 2010
avatar uživatele
Meky
...
70 %

****

Amores perros je film natočený jinak, než jsme zvyklí. Takových filmů je pramálo. Asi nejvíce na tom má zásluhu Mexiko...Jejich filmy jsou vždycky něčím zvláštním! Náplni scénaře jsou tři přímočaré příběhy, každý z úplně jinéhou soudku, ale všechny se očekavaně protnou v jednom bodě... Všechny příběhy spojuje název filmu "Láska je kurva". Skutečně to platí doslova, stačí se trošku zamyslet a pointu snadno naleznete. Dalo by se říct, že ať už je to láska ženy a muže, dvou bratrů, otce ke dceři nebo člověka ke zvířeti, skoro vždy končí stejně. Tragicky! Je třeba pochválit název filmu, ten je velmi výstižný! Mě osobně zaujal nejvíce příběh "bezdomovce" a naopak nejméně příběh "modelky", který mi přišel celkem o ničem. Zaobírat se dobrou půlhodinu psem pod podlahou bylo docela dost nepoutavé! Slabší strankou snímku byla také přílišná délka a tudíž se nabízela mnohdy nuda a zbytečné natahování! No závěrem, není to tak špatné jak jsem si myslel, určitě má film co nabídnou...

6. února 2009
avatar uživatele
90 %

Skvelý film, ktorý v sebe spája v sebe 3 príbehy. Kde v každom je inak zobrazená láska a hlavne dosť vystihuje názov filmu.

1. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Láska je kurva...ano opravdu výstižný název...na tento film jsem narazil jednou v noci na HBO, když jsem nemohl usnout a rozhodně mě mile překvapil...především se mně líbilo zpracování...to jaká ve filmu panovala atmosféra...také příběh byl velice zajímavý a poutavý...každopádně su moc rád, že jsem ten večer nešel spát jako obvykle....

25. října 2007
avatar uživatele
100 %

Láska je kurva

Výstižné, ale musí se nad tím člověk trošku pozastavit a nevytrhávat TO z kontextu... Dějové linie se překvapivě přelínají, postavy se až neuvěřitelně hezky potkávají a nejdůležitější je nečekaná neočekáváná smršť událostí

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Můj názor

Tento film je kvalita sama!!!! Vylíčení životů natolik rozlišných lidí, které osud v jednom okamžiku svede dohromady, je brilantní a nemá ve filmovém světě obdoby... Film je natočen syrově, bez obalu, vše je vylíčeno realistickým způsobem... Talent herců je nesporný, přesto, že nejde o žádné megahvězdy.... Myslím, že každy filmový fajnšmekr si zde zajisté přijde na své, protože film v žádném případě nemá laciný a bezduchý děj, dialogy nepostrádají smysl, herci jsou perfektní.... I když jde o film nekomerční a režisér Alejandro González Inarritu spíše patří mezi méně známe režiséry, tak se může hrdě a se vztyčenou hlavou postavit po boku hollywoodských režisérských hvězd, protože jeho filmy předcí i kdejaké hollywoodské megatrháky!! Film všem doporučuji!!!!!

18. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Nemám slov...

Jeden z mála filmů, který toho nejvyššího ohodnocení dosahuje právě svou kvalitou a nikoli hvězdným obsazením či zvučnými jmény producentů. Příběhy jsou opravdu ze života a působí neuvěřitelně reálně. Jatka a moc krve? Ale děti, takový je život a to nám režisér ještě neukazoval to nejhorší. Kvůli tomuhle nemůžete odsuzovat film a dávat mu nuly (jak někteří bohužel dali). Možná je to právě tím smutkem a pesimismem, který je v nich obsažen, ale právě to mě na nich zaujalo nejvíc. Každý příběh má svou vlastní pointu a dějovou linii, přesto však do sebe nepatrně zapadají jak dějově, tak i svým hlubším smyslem (ono propojení lásky ke psům). Dlouhá stopáž rozhodně filmu nevadí, ba naopak, ve snímku jsou plně rozvinuty všechny myšlenky a dohromady tvoří naprosto špičkový celek, který diváka uchvátí. A tak vznikl film o lásce, přátelství, psech, lidech, vztazích, kultuře, předsudcích, smrti a k tomu všemu protkaný hlubšími myšlenkami. Vstřebat takový zážitek si především žádá čas, protože je to opravdu jedinečný snímek, který svou hloubkou donutí diváka začít přemýšlet.

7. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Psí lásky

Těžko bych popisovala pocit, který z Amores perros mám. Ačkoliv nejsem velká fanynka psů, všechny příběhy na mě zapůsobily jak samy o sobě, tak jako celek v okamžiku, kdy se spojily jednou událostí. Režisér si zaslouží obrovskou pochvalu a už jen dodám, že miluju závěrečnou píseň Lucha de gigantes, což v překladu znamená Zápas obrů...

22. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Dost dobrý

Jeden z mála fakticky dobrých filmů, kde jsou propojeny čtyři příběhy. . . čtyři osudy různých lidí, kteří nemají spolu nic společneho leč jejich životy se vzájemně proplítají a souvisejí spolu

10. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

total

Totalne super filmik.Strasne sa mi pacili herecke vykony hercov ktore boli fakt perfektne.Spojenie troch dejov do jedneho a ukazanie ze to co si vzdy naplanujeme nemusi vyjst-a tento filmik na to ukazuje perfektne.Boli tam super sondtracky a veeela perfektnych zaberov.ja mu davam 100%!tento filmik stoji za pozretie

22. března 2007
avatar uživatele
90 %

Láska je kurva

Je to holí fakt který tento film na to poukazuje. Není tomu vždycky tak i v realitě ale večinou to tak bývá skoro nikdy to nedopadne jak vy chcete. Dobré propojení mysl´m 4 příběhů do jednoho velmi silných 90%.

13. března 2007
avatar uživatele
90 %

Jak už tady bylo tolikrát napsáno, film je skvělý. Drsná realita, tři prolínající se příběhy, námět, zpracování, herci...Jediné, co mi trošku vadilo, film byl trošku dlouhý, jinak paráda. Doporučuji všem, kterým nevadí pohled na surově zpracovanou realitu.

8. února 2007
avatar uživatele
40 %

Tenhle film je pro mě naprosto nechutný a trapný režisérský počin, jehož autor nemůže být normální. Možná je to příliš tvrdé hodnocení, i vzhledem k tomu, jak to většina lidí hltá (laici i kritici), ale pro mě to tak je. Nejen že samotná kamera i střih jsou naprosto příšerné, prolínání tří dějových linií se neděje plynule, poměr mezi minulostí a budoucností je velmi nevyvážený, kouskování postrádá účel, ale také všechny tři příběhy jsou ubohé a nelogické. Nebo vy si snad někdo myslíte, že by ten pes mohl pod tou podlahou přežít takovou dobu? Nebo si snad dovedete představit, že by vám váš mazlíček zalezl pod podlahu, noc co noc by tam kňučel a vy byste se zmohli akorát na obavy typu "sežraly ho krysy"??? Zbylé dvě linie jsou o malinko méně uhozené, nicméně i tak se zajímavé náměty daly zpracovat lépe. G. Bernal mě taky nijak nenadchl, navíc je film moc dlouhý. Pořád mi nějak nejde do hlavy, že to natočil stejný režisér jako 21 gramů.

4. ledna 2007
avatar uživatele
TJ
...
100 %

...

Naprosto strhující zážitek! Silný, hluboký, realistický a proto také dost depresivní film. Alejandro González Ińárritu je pro mě bůh (po Q. Tarantinovi a P. Jacksonovi).

25. prosince 2006

Psi jsou naše lásky a láska, to je

Pan Alejandro González Innaritu se rozhodl, že bude debutovat filmem o psích zápasech, bratrské lásce ''kdo viděl pochopí že se jedná o žert,, zmateném světě šoubiznisu a tak různě. Čtyři různé osudy, navzájem se prolínající tvoří mozaiku krásnému a přesto brutálnímu příběhu, kde se psi cenějí jako zlato a pořážky se berou hodně težce. (Viz. poslední uvozovky)

23. prosince 2006
avatar uživatele
joda
...
90 %

Další výbornej film. Je sice brutální, ale na kvalitě mu to nic nebere. Jediný, co se mi moc nelíbilo, byla ta část o tý modelce. Jinak výtečný.

12. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Great

Opravdu skvělý snímek!!! Viděla jsem ho asi třikrát ve filmovém klubu na ČT2 a moc se mi líbil. A teď: Ne, že bych se chtěla opičit po některých uživatelích, ale opravdu musím taky něco vzkázat uživatelce HIM.ka - tenhle film je taky o realitě. Nevím jestli jsi to ještě nepostřehla, ale psí zápasy existují i v reálném životě a ti "lidé", kteří na to cvičí psy a pak s nima chodí do ringu si tím dost vydělávají. Film na to trochu poukazuje! Není to o tom, že by se v tom člověk vyžíval a líbilo se mu to. Ale bohužel to tak chodí a já si myslím, že by se před tím neměli zavírat oči. I když věřím, že někteří lidé mají slabší povahu a nedokáží na to koukat, ale proto přeci není ten film špatný. Já nemohu jinak než mu dát 100%

4. listopadu 2006

Jedinečně zvládnutý přechod mezi částmi. Věčná škoda je, že se nepovedl udržet spád a kvalita tak vysoko nasazená na začátku filmu. Nekomerční snímek o životě trochu jinak než ho známe z US filmů, skutečně nádhera. Chvílemi mě sice oblažovala paní Nuda, ale díky skvělým vstupům v jednotlivých "povídkách" u mě nebyla nikdy dlouho.

3. září 2006
avatar uživatele
70 %

Docela dobrej film, kde jsou jednotlivé příběhy lidí do sebe zapleteny... ukazuje, že někdy dokáže bejt život pěkně tvrdej... a co víc ještě k tomuhle filmu? No hraje tam luxusní písnička od Control Matchet - Si Seňior

27. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

....

Něco málo pro uživatelku HIM.ka: Asi by jsi si měla zvyknout, že tak to na světě bohužel chodí a to, že nebudeš svět takový jaký je akceptovat (myslím tím dívat se na ty hnusy, mluvit o tom) jenom ubližuješ sama sobě, pt je to všude kolem nás, a ty se s tím stejně jednou setkáš....Ten film prostě jen ukazuje jaký svět je a že to není správné...
A nebo jsi nepochopila základní myšlenku celého filmu...
Nicméně i když mě se na to taky zrovna v některých pasážích lehce nekoukalo, tyhlety tipy filmů mám prostě ráda - život, náhoda, přemýšlet!!!!

23. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Láska Zrada Smrt

No neviem, tento film vo mne zanechal naozaj zvláštne pocity keď bežia záverečné titulky a vy len tupo pozeráte! filmy tohto typu vám jednoducho zostanú v hlave a ešte dosť dlho sa ich nezbavíte. Ako jednoducho sa môžu stretnúť životy
ľudí tak spoločensky,názorovo...odlišných. O tohto režiséra sa mi trochu viac páčilo 21 gramov ale myslím že oba filmy stoja zato aby ste si na ne nechali 2 hodiny na pozretie a aspoň hodinu na zamyslenie

19. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Amores Perros

Docela zajímavý snímek o tom, co se může lidem stát. Každý z těch tří příběhů vystihoval něčí osud, ale ty osudy se nějakým způsobem i proplétaly a u toho jsem si řekla, že svět je vlastně malý. Příběh o bezdomovci mě nejméně zaujal. Asi tím, že se mi to zdálo až moc dlouhé...

9. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Láska je opravdu...

Tenhle film mě opravdu... Nenacházím výraz a nemám slov. Je tak jiný... Je to film o skutečném životě, o lidských vlastnostech, o utrpení, lásce... O tom, čeho všechno je vlastně člověk schopen, o blbých náhodách, které se stávají, o tom, že nic netrvá věčně a že než se člověk naděje, vše je jinak...

8. srpna 2006
avatar uživatele
0 %

HNUS

Říkejte si všichni, co chcete, dávejte si tomuhle snímku po 100 procentech, oslavujte ho jako neamerický a krásný svojí jednoduchostí, ale co se týče mě, je to ten jepříšernější snímek, jaký jsem snad viděla. Už od začátku sledujete krvavé psí zápasy na život a na smrt a začnete doufat, že takhle krvavá předehra je opravdu jen začátkem, že pak už vás bude doporvázet jakýs takýs příběh. Jenže tenhle film je víc než o tom že "láska je kurva" o psích zápasech. Panebože, komu se libí dívat celý film na takové hnusy? Kdo má pořád zavírat oči????? Jak někdo může tenhle snímek vychvalovat do nebe? Nechápu....každopádně po půl hodině trpělivého čekání, že skončí podívaná na psí souboje, jejich mrtvá a zakrvácená těla a ještě horší zacházení, s jakými k nim majitelé přistupovali, jsem film vypnula a šla ZVRACET.

4. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Láska je pes!

Výborný scénář, protínání dějových línií... a všeho ostatního mě vždy dostane. Tři výborné příběhy, u kterých vás bude mrazit, ale přitom se budete bavit a možná i smát. Je to film by měl rozhodně vyplnit vaše očekávání, už jen díky sympatickým hereckým výkonům, úspěšnému pokusu navázat filmovou atmosféru a dalšímu. I kamera je velmi zvláštní, jediné co mi příliš nesedí, je to, že se ve filmu objevují naprosto prázdná místa, která nejsou pro jistotu ani podkreslena hudbo - za to mu strhávám 15%. a další 3% strhávám za ohavný název, se kterým k nám film distributoři vypustili. Jinak je to velice zajímavá a zábavná, pro někoho možná deprimující podívaná, kterou za každou cenu musíte vidět... 82%...!

4. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

100%

S názorem hned podemnou vůbec nesouhlásím...takových filmů s "krvavými jatky" je hodně a není správné kvůli nim odsuzovat tenhle vynikající film, to je realita, tak se to děje. Myslím, že film perfektně vystihuje atmosféru, výkony herců jsou víc než dobré i hudba se do toho hodí, nezbývá než dát 100% protože tenhle film mě vážně dostal!A pokud se někomu nelíbí kvůli psím zápasům nebo podobně a dá na něho 0%, tak vážně nechápe podstatu celého filmu.

4. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Amores Peros

Úžasný film o pravdě, lásce, zradě a musím připustit, že i násilí. Když jsem si pročítala vaše názory dost mě zarazila HIM.ka, když napsala, že je film o psích zápasech... v tom s ní nesouhlasím, podle mě je to jen jedna z částí skvělého filmu. Nemyslete si, že jsem nějaké sadistka nebo tak (sama mám doma labradorku a psy miluju), ale je to prostě součást filmu, jako když někomu useknou hlavu a máte na to detailní záběr nebo když si tu hlavu někdo prostřelí, na to už nikdo nenadává - proč? Protože je to prostě součást toho filmu, tvoří to jedinečný příběh. Podle mě je Amores Peros hlavně o životech lidí, kteří se navzájem většinou neznají, ale jejich životní situace je proplétají do zajímavých příběhů. Uznávám, že pohled na zkrvavené psy není každému vhod, ale je to prostě život. Tenhle film je o životě, o hodně drsném životě a náhodách, které přicházejí z nenadání.

4. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Láska je ku***!

Tenhle film jsem chtěla vidět už dávno a když ho dávali v televizi, neodolala jsem a taky nelituju. Moc pěkné. Konečně jsem taky viděla něco jiného než z USA a myslím, že je to vidět. Vykreslení těch lidských charakterů, propletenost příběhů, no prostě paráda. Člověk se musí zamýšlet, musí přemýšlet o životě a vztazích, lásce... to se mi líbilo. Bylo to vykresleno tak pěkně realisticky (možná až moc-někdy), bylo to docela melancholické, ještě když mi za okny prší... náladu mám v pytli, ale film to byl dobrý:-)

4. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

co na tom?

vážne nevím, jestli jsem ten film pochopila správně, nebo pochopila vůbec, ale vím, že na tento film jsem se těšila velmi dlouho. snad to bude tou kladnou kritikou ze všech stran, že mě to přinutilo se na tento snímek dívat až do úplného konce, stále jsem totiž čekala na ten klíčový okamžik, jako se u některých filmů stává, že najednou se na všechno díváte jinak, ale z tohoto filmu jsem si vlastně vůbec nic nevzala, je to podivné, nemůžu ani říct že by se mi nelíbil, ale stejně tak nemůžu v žádném případě říct, že by ve mě zanechal příjemnou stopu...jednoduše nic. dokonce bych řekla, že mě film od titulků do titulků parádně nudil. navíc hudba byla příšerná a svých 40% dávám jen za velice dobré výkony herců. a jen bych ještě chtěla říct, že rozhodně nepatřím k velkým přívržencům amerických kousků...totiž je spousta jiných filmů co mě dokázaly parádně nadchnout:))

4. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Tak tenhle film je určen především pro náročného diváka. Ta realita mě až děsila, ale prostě to tak je. Bernal podal skvělý výkon.

3. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Okouzlující svou jednoduchostí prop

Okouzlující svou jednoduchostí proplést tři příběhy mezi sebe..
Tvůrci nejspíš zobrazit lásku jako kurvu(vím,že tady nemají být vulgární slova,ale tohle je v názvu;) vůbec tímto snímkem nechtěli,možná trošku,zavádí k tomu třetí příběh.Každopádně ale jim šlo o zdůraznění psa v lásce*..Pes nejen jako zachránce a nejlepší přítel člověka(většina amerických dojáků se psi),ale spíš pouto mezi psem a člověkem, nádherně zpracované..*proto také Amores perros-čistý překlad amores-láska,perros-pes ..to jen češi si to obohatili o tu kurvu, aby už od začátku bylo všem jasné,pro jakou skupinu lidí je tento film.Bohužel,tedy spíše bohudík je tento film takřka pro všechny. Něco mi pořád nedá si nemyslet,že druhý příběh je tam natočený s určitým záměrem..ukázat to jako lacinou povídku z klasického prostředí kožených gaučů.Rozhodně člověk,který dokázal zrodit první nebo třetí příběh,ví že se při druhém nikdo nerozbrečí,nejspíš se nad tím ani nezamyslí,spíš se bude nudit,ale bude sedět na zadku,protože bude očekávat nějaké drama,alespoň nepatrný kousek podobnosti z prvního příběhu..možná to tam dal z důvodu uvolnění,nevím,možná:)..A nejhezčí záběr filmu,jak přebíhá přes tu ulici a zastřelí toho chlápka skrz výlohu..

3. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Výborný

Nádherný, drsný, realistický film plný emocí. Ukázka toho, jak krutý může být život...a hlavně bez drahých holiwoodských efektů! Určitě patří do mého Top ten. 150% :)

23. července 2006
avatar uživatele
kovi
...
100 %

FILMOVÝ SKVOST

.......................................No...Nemám slov...
Toto je brútálny film. Spolu s 21 gramov najlepšia doteraz natočená dráma. Hej...veď ide o toho istého režiséra. Hmm, a neskutočne talentovaného. Už sa neviem dočkať na jeho ďalšie majstrovské kúsky.
3 príbehy, ktoré sa spájajú a ale aj kontrastujú... Veď len porovnajme problémy z prvého a druhého príbehu...Tá skuvíňajúca modelka mi liezla riadne na nervy...Richiiii, Richiiii:)
Atmosféra by sa dala krájať, pre Innaritu typická kamera, hudba, filter a neviem ako to robí, ale aj fantastické herecké výkony, divák úplne cíti problémy hrdinov!! Skladám poklonu...

10. července 2006
avatar uživatele
100 %

No, Inárritu se tak nějak stává mým oblíbený režisérem, protože jeho filmy mají užasně propletený, a silný příběh, a taky si na nic nehraje, takže Amores Perros působí dost realisticky... Scény s psími zápasy byly dost drsný, nakonec to bylo smutný, ten konec. No a G.G. Bernal to zahrál jako vždy skvěle, jenom dodává na atmosféře filmu.

22. května 2006
avatar uživatele
80 %

Tři příběhy

které by spolu nemusely vůbec souviset. Až na to, že se v jednom nemilosrdném bodě doslova střetávají. Ten okamžik si vychutnáme třikrát, pokaždé z jiného úhlu, přesto vůbec o tuto chvíli neběží, protože je to jen tragický katalyzátor příběhů. Amores perros si na nic nehraje, naservíruje vám život ze všech stran, a protože nudné osudy běžného člověka nezajímají, má toho svého tak akorát dost, bude se film věnovat především drsnějšímu prostředí, ve kterém ale láska, vášeň, smutek a touha hrají stejnou roli, jako kdekoliv jinde. Možná snad i větší. Mě nejvíc zaujal příběh třetí. Poselství všem idealistům bez skrupulí, kteří přes vyšší principy svého ideologického přesvědčení zapomínají na své blízké, aby později každou minutou toužili vrátit čas, který však vrátit již nelze... Připravte se na syrovost filmové výpovědi. Vždyť „Amores perros“.

18. února 2006
avatar uživatele
100 %

MEXICKÁ KLASIKA...

Opravdu dobrý snímek. Jestli se vám líbí mexické filmy s neošemetným námětem a dobrými herci, jděte do toho! Jo, a taky pokud máte trochu silnější nervy a nemáte tendenci zavírat oči nad situacemi, které nejsou vždy zrovna šťastné a příjemné. Tím myslím psí zápasy, pomíjivost krásy, život na ulici, zničující lásku...
Abych byla upřímná, tenhle film mě zaujal. Velice zaujal. Je to jeden z těch snímků, které vám uvíznou v paměti. Láska je kurva? Ano. Co dodat... prostě se na to podívejte a nebudete litovat těch 90 minut. A kdyby jste neměli pro tak silný snímek pochopení, určitě vás (dámy) potěší dívat se na Gaela Garcia Bernala :-)

4. února 2006
avatar uživatele
100 %

Film s velkým F

Film, který silně zatřese každým nervem ve vašem těle a poctivě se na vás podepíše.. strhující podívaná..

22. října 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Dost dobrej film, když jsem ho viděl poprvé tak jsem věděl, že je to jeden z mála nejlepších filmů. Co kdy byli natočený fakt skvělej film který mě dostal.

20. října 2005
avatar uživatele
80 %

HM

Veľmi dobrý film..smutny ale aspon je vidno že ho netočili američania...nemá povestný happy end...super film..odporúčam

19. října 2005
avatar uživatele
100 %

Zajimavý

Tak tenhle filmeček je strasne zajimavy!! Celym dejem prochazi strasne zvlastni atmosfera!! ale rozhodne stoji za to se na nej podivat!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Psí láska

Podle mě jeden z nejlepších filmů vůbec, nic nepostrádá je reálný a po celý čas napínavý, dojemný, ztrhující a všechno co se k filmům všeobecně v kladném slova smyslu udává. Hned na první oko se dá rozpoznat id tuctovky třeba i stylem vyprávění.
Navíc autor prokázal svůj um i dalším díle 21 g. což je minimálně chválihodné...jen tak dál
.....možná, že slabina by se našla v české snaze o překlad,jinak to znamená psí láska:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

Supr. Pro me jeden z nejlepsich filmu vubec. Skvely scenar, snad bez chyby. SKvela rezie, skvela kamera. Skveli herci!.Hlavne vykon Bernala. ale i ostatnich, kdo by rekl, ze se neco takoveho muze natocit v zemi, kde se tocej telenovely. Naprosta neklisovitost. Ja uz nevim co dodat, jedina nevyhodou je slouha stopaz, ale to tem, ci jim ten film libi, opravdu nevadi :-D Kazdopadne doporucuji kazdemu tenhle film, je drsny, nezny, smutny i vesely.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Amores Perros

spociatu troska nechutne ale dost zaujimave, cela koncepcia pribehu a sposob ako sa navzajom prelinaju, kamera, hudba, naozaj solidny kusok.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

MEXICO JAK HOVADO

Jeden z nejlepších neamerickejch filmů všech dob, ten nápad natočit tenhle film byl v skutku báječný, dávám mu plných 100% a dal bych i víc, kdyby to šlo

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Vážně nechápu...

... jak je možné, že se Amores Perros nepohybuje v Top 10 nejlepších filmů na tomto webu. Můžu jen litovat toho, že jsem film viděl teprve nedávno. Prolínání více rovin příběhu tu už bylo, ale tady to na mě opět působilo neotřele a nově. To co jsem ty dvě a půl hodiny sledoval nebyl film, to byla prostě realita. Tak skvělé byly výkony herců a děj až mi to vážně připadlo neskutečně skutečné. Během půl hodiny jsem byl naprosto vtažen do prostředí a jen nevěřícně koukal. Precizně zpracované osudy tří odlišných lidí, které se jeden osudový okamžik střetnou. Ze všech tří by se dal udělat samostatný kvalitní film. Kam se hrabou americké trháky. Bez debat stovka.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Amores

Tento film mě docela překvapil. Ať už dějem, tak i způsobem, jakým je vypravován. Myslím, že si ta ocenění, kterých se mu dostalo, náležitě zaslouží.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Gael García Bernal

Film má tři části, ale do strhujícího tempa 1. části se už ty další nevrátí. Trošku mi vadila hysterická modelka, ale celkově je to hodně vydařený film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Spojení osudů...

Jeden z mála filmů, kde jsou osudy filmů spojeny takovým jedinečným způsobem, že si po zkončení filmu řekněte "Ty jo!". Mě se nejvíc líbila ta část, ve které je pes Richie...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

supr

Film, jaký tu dlouho nebyl a asi ani dlouho nebude. Musím souhlasit s D-I-R-Kem že je to film pro TOP10 a nejde mi do hlavy, proč tam ještě není

Kdysi dávno

Bezva

Velmi zajímavým stilem zpracovaný film, dobré herecké výkony, spádový děj prolínající se z pomalejšími kusy příběhu to všechno podle mě skrývá Amores perros. A já nemohu jinak, než vřele doporučit!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Pulp Fiction jinak...

Velmi dobře udělaný povídkový film snad o všech lidských pocitech a touhách. Zvláště ty psí zápasy jsou jedním z vrcholů filmu. Velmi jsem také ocenil celkové ponuré vyznění filmu.

Kdysi dávno

Láska je kurva...

Jo název je trefný..někdy to tak bývá.Já jsem si film půjčila jenom kvůli tomu,že jsem slyšela že je to dobrej film,ale taky taky že tam hraje Gael García Bernal,kterýho jsem viděla ve Varech...A určitě se na něj kouknu znova a znova...

Kdysi dávno

Velký film

Velice dobrý film, který je opravdu o lidských stránkách (spíše těch temnějších). Pro mne má jen tu nevýhodu, že často ztrácí spád.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Jo jo

Láska je kurva - každýho sundá. Jako to auto. Drsnej opravdovej film. Asi bych nechtěl do Mexika. Je to síla.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

jeden z filmů od kterýho jsem nevěděl co mám čekat.. a takyjeden zz těch co mě nejvíc překvapily.. .je to drsný i dojemný zároveň, zkrátka úžasný..

Kdysi dávno
avatar uživatele
lian
...
100 %

amores peros

název filmu vyjadřuje vše. film se zajímavým dějem a neočekávaností děje boduje v místech neurčitosti obrazů ve scénáři.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Životní příběhy

Podle mě je to film s příběhy, které klidně mohl napsat sám život. Měla sem to štěstí vidět ho s titulky, kvalita se tím ještě zvýší. Ale není to přesně druh filmu, o kterém bych si ještě měsíc poté říkala, jo ,tak ten je fakt běsný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Amores Perros

Vynikající film ve kterým září Gael García Bernal.Sice nic moc povedený překrývání časů ale za to neuvěřitelně upřímné herecké výkony.Nic vyumělkovanýho z Holywoodu kde za to dostávaj nehorázný prachy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Hodně realistickej a smutnej film, kterých se moc netočí. Nejen v USA můžou vzniknout kvalitní a dobrý snímky. Jen tak dál.

Kdysi dávno