NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Od doby, co jsem Chipmunky viděla, si neustálě broukám tu jejich neodolatelnou písničko-taneček, co předvedli na okně... to je prostě esence jejich roztomilosti! Roztomilý je celý filmeček - ti tři jsou prostě k sežrání. Takže se na to dobře kouká, je to skvělá zábava, která potěší zvláště znalce popových hitů (Bad Day na začátku je taky trefa do černého). Ač je to předvídatelné, stejně jim držíte palce :o)

26. února 2010
avatar uživatele
90 %

Super!

Tak tenhle film mě doslova nadchl! Pěkně zpracovaný děj, postavy, hudba, prostě všechno. Nemá to chybu! Chipmunkové jsou super, roztomilí a vtipní. Je to film pro celou rodinu ;-), myslím, že se jen tak neokouká, jak je tomu u většiny filmů.

26. února 2009
avatar uživatele
100 %

Okey

Tenhle film je užasnej,..krásne pracování,... a Chipmunkové sou prostě upa skwělý;o)Mno a stal se ztoho hit a na youtubu najdete skoro každou písničku v Chipmunk stylu:D,...Je to krásnej fil pro všechny;o)

26. února 2009

Tenhle vede

Tak tenhle film u mě jednoznačně vede, ať už co se týká příběhu, zpracování, hudby, je prostě perfektní, český dabing teda za moc nestojí, jako v ostatních filmech. Jen pár věcí vytknu. Zřejmě jako jeden z mála v téhle republice jsem měl možnost sledovat původní Chipmunky (seriál z 60. let, moc hezký, najděte si Alvin Show na YouTube, nebo některé pozdější filmy a nové seriálové epizody. Ty se bohužel z nějakého mě neznámého důvodu v České republice nevydávají). Dave měl Chipmunky už od mláďat, vysloveně miminek. Je pro ně máma, táta a nejbližší kamarád, kterého by nikdy nezradili. Kromě toho Simon sahá Daveovi asi do pasu, Alvin není na něj takhle drzý, má baseballovou čepici a modré oči, chlapci mají svetry až na zem. ne mikiny do pasu. Ale přesto je to jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděl.

3. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle film me dostal.Maly zpivajici veverky jsou super na dlouhy tmavy vecery.Veverky nezklamou.

7. listopadu 2008
avatar uživatele
Vuci
...
90 %

veverky:)

Tady si neodpustim chválu začátku... ten je naprosto povedenej, úplně mě dostalo jejich zpívání Bad Day!!!:) A pak úžasná scéna v obchodním domě, jak tam byl ten vánoční stromek... no pak to začalo být takový trochu zdlouhavý, ale veverky vedou!!!

29. září 2008
avatar uživatele
100 %

Super...

Takový filmy mám ráda. Jsou tam chytlavý písničky, zvířátka a vtipný scény... No a, že je to místy trochu nudný, ale celkový dojem je super. Dávám 100%!!!

25. září 2008
avatar uživatele
80 %

Alvin a Chipmunkové

Celkom fajn film. Je v nom velmi vela vtipných scén, ktoré ma naozaj pobavili. No pravdou je že niektoré časti boli naozaj nudné. Celkový dojem však nebol zlý.

11. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Film se mi docela líbil. Měl zajímavý a zábavný děj, ale přišel mi dost předvídatelný. Podle mě na filmu byly nejlepší ty písničky a dabing přejatý z Chipa a Deila. Prostě roztomilá pohádka pro ty nejmenší.

10. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Alvin and the Chipmunks

Jedním slovem prostě skvělé, většinou takovéto filmy nesleduji a když už si některý takový film pustím, tak se většinou zklamu (viz Garfield). Ale Chimpunkové se mi vážně líbili, byli vtipní, roztomilí, no prostě skvělí. Hlášky neměly chybu, písničky se taky velmi povedly, nejvíce ta první. Dokonce se mi u tohoto filmu líbil i ten jindy hrozný dabing. Alvina a Chimpunky můžu jedině doporučit, rozhodně za zkouknutí stojí a to klidně vícekrát. Rozhodně si ho nenechte ujít!!

9. července 2008
avatar uživatele
80 %

Alvin and The Chipmunks

Není nad tři potrhlé chipmunky, kteří umí mluvit a dokonce i zpívat. V klidu filmek na pohodové odpoledne. Žádné velké překvapení filmu, ale hlavní herec Jason Lee mne překvapil hodně. Z Earla na člověka plně chápajícího 21. století. Wow.

26. června 2008
avatar uživatele
100 %

Parada

Tak podla mna toto netreba vlemi obkecavat. Dobre som sa zasmial na pesnickach aj na hlaskach chipmunkov a celkovo aj na ich vzhlade... su pekne zanimovany ...vrelo odporucam :)

14. června 2008
avatar uživatele
60 %

No film byl celkem dobrý hlavně proto, že nebyl celý animovaný. Podle mě měl trochu suchý děj, ale i trochu ujetý námět. Ty jejich písničky ve zvýšenym hlasu byly docela fajn, i když v originále jsou samosebou mnohem lepší. Když se řekne dabing, tak jsem hned věděl, že hlasy tří hlavních veverčích hrdinů budou jako v Chipovi a Dailovi. Prostě dost zvýšené. Hlavní lidký hrdina toho moc nepředvedl, protože tam kecal jeden blábol za druhým, byl trapnej a dětinskej. Byla to zase trochu pohádka pro děti, která stojí akorát za jedno shlédnutí a nestojí jít na to za tolik peněz do kina.

22. května 2008
avatar uživatele
100 %

Alvin a Chipmunkové...

Sotva jsem zapnula DVD s touto komediální pohádkou a jen jsem zaslechla zpívající veverky, které si s radostí skládaly oříšky do svého stromu…neudržela jsem se a začala jsem se děsně smát, až mi z toho okamžitě vytryskli slzy - ,,kdo neuslyšel, neuvěří“ Jelikož jsou hlasy chipmunků upraveny nadmíru dobře, je jejich zpěv, vtipné znělky i obyčejná mluva mezi sebou, ještě více famózní a člověk se musí smát prostě všemu… Film je zpracován podle dlouholetého seriálu, který jistě zná každý ze svého dětství…ale s příchodem digitální animace se kompletně proměnil i vzhled Alvina a Čipmunků (Simona a Theodora)… Aby v hraném filmu působili přesvědčivěji, bylo nutné úspěšně propojit skutečný svět s moderní digitální animací…a tak mají dnes mnohem modernější říz než v uplynulých letech, kdy nebyly dnešní možnosti… Příběh jako takový, byl dá se říci, trochu zkrácený…sice je 87min dost, ale na to, co vše stihnou, mi tam něco chybí- trochu víc těch detailů…však tuto chybičku vyrovnává fakt, že propojení postaviček s živými herci, převážně Jasonem Lee (David Seville) a Davidem Cross (Ian), je naprosto perfektní… Také jsem si dost užívala zlaté hity, které chipmunkové s radostí zpívali a nejvíce ještě scény, kdy v domě Davida dělali naprostý nepořádek, nebo mu pomalovali desky a s klidem prohlásili- jsme si malovali- to se dost vydařilo!… Prostě stojí za zhlédnutí

5. května 2008
avatar uživatele
100 %

Mě se to líbilo , bylo to takový milý a roztomilý . Měli dobrou hudbu a ty jejich hlásky to mě dostalo nejvíc .

5. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Moc pěkně udělaný film. Ze začátku se mi moc nelíbil, ale asi to bylo tím, že se to ještě nerozjelo. Moc jsem od tohoto filmu neočekávala. Ale film se mi moc líbil. Ale asi se spíše bud líbit malým divákům. :-)

27. prosince 2007