home
Alibi na vodě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Na tuhle českou kriminálku bych nikdy nenarazila, kdyby nešla dneska v televizi, na kterou jsem se náhodou zrovna dívala. První jsem neměla v úmyslu se na ni dívat, ale příběh mě upoutal k obrazovce a dodívala jsem se až do konce. Byla jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Konec jsem nečekala. Tipovala jsem úplně někoho jiného. Byla to dobrá, česká, černobílá kriminálka, která mě kupodivu docela bavila.

17. prosince 2011
avatar uživatele
80 %

Další skvělé zpracování s Högerem a Josefem Bekem. Bez zbytečných grimas točená kriminálka, která potěší.

31. října 2011
avatar uživatele
100 %

Z celé série se mi tahle detektivka líbí nejvíc. Jen mi tu nesedí Otomar Krejča v roli režiséra Konráda.

16. října 2010
avatar uživatele
100 %

Skvělá česká detektivka, jedna z nejlepších. Nejde nic vytknout. Prostě film, který mohu vidět kdykoliv znovu.

21. června 2010
avatar uživatele
90 %

Alibi na vodě

Působivá krimi, na kterou se dá i po létech koukat.Viděla už jsem jí několikrát, a vždy se na ní ráda podívám znovu. Černobílá atmosféra, dokonalé herecké obsazení. Starý dobrý poctivý český film.

8. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělá česká černobílá kriminálka s výborným Högerem a Bekem, navozující podobnou depresivní atmosféru jako kriminálky s majorem Kalašem ála Rudolfem Hrušínským, a to je pane poklona. Napínavý děj, který diváka usadí a pointa je neznámá de facto až do samého závěru, to jsou hlavní devizy. Navíc černobílost zpracování je fascinující a dodává filmu děsivost sama o sobě (byť to nebylo záměrem autorů, holt barevný materiál byl v té době ještě hodně drahý). Jedním slovem: vynikající krimifilm s výbornými herci (snad teda až na představitele filmového režiséra, který mi moc nesedl)

28. října 2006