home
Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

A toto je čas, keď to začalo byť s Policajnou akadémiou čoraz horšie. Niet divu, máloktorý film si udržím kvalitu v pokračovaniach.

19. února 2012
avatar uživatele
80 %

Jeden z nejlepších dílů Akademie, rivalita mezi 2 zcela rozdílnými školami je dobrým základem pro skutečně vtipné situace i hlášky.

15. března 2011

Oproti dvojce je to rozhodně oživení. Nové tváře tomuhle filmu hodn přidali. A boj mezi dvěma školami-hodně živné půdy pro vtipy.
Škoda, že to není taky dobré završení trilogie.

21. října 2010
avatar uživatele
50 %

Myslím, že tímto dílem by celá série mohla končit. Pak už je to horší a horší.
Noví lidé to ale trochu oživili.

8. května 2010
avatar uživatele
80 %

Už to není co to bývalo, ale pořád je to k pobavení dobré... Hlavně Proctor je skvělej, je to vůl jak se patří a ti jsou nejvtipnější.

31. července 2009
avatar uživatele
60 %

Další z filmů, který jsem odkládal hodně dlouho z toho důvodu, že takovéto filmy s více jak dvěma pokračováními nikdy po tom prvním neukážou nic nového. I když je to „teprve“ třetí pokračování už teď jsem nic nového neuviděl, ale nedopadlo to zas až tak špatně, jak jsem si prve myslel. S těmi originalitami je to asi jasné. Co nám asi nového může ukázat film s námětem spojeným s trhlými policisty? Jediné, co se dá od filmu stoprocentně čekat, je, že tu neuvidíme jediného člověka s IQ nad 100 bodů. A nenajdete tu jediného policistu, který by se jako normální policista choval. Film je se svým novým příběhem celkem dobrý, ale neuvěřitelně se podobá prvnímu dílu. Jelikož tu jde opět o přijímání nových kadetů a zároveň naši hrdinové to nejsou, tak jim není věnován takový prostor, abychom se dočkali nového a setkáme se tu úplně s tím samým jako v jedničce, až na to, že tu máme akademie dvě a jak už to tak bývá, vždy se najde nějaký sabotér se zlými úmysly. To je jedna z postav, bez které se zatím neobešel jediný díl. Jelikož tu dvě akademie soutěží, určitě si dokážete představit, jak to celé bude probíhat. A to nepovažujme za prozrazování děje, protože ani jeden díl neměl nikdy žádný příběh, u kterého by se nedalo předvídat, jak dopadne, proto naše akademie zezačátku prohrává a pak jak jinak to vyhraje. Co se týče nových kadetů, další věc, bez které se film neobejde, je jejich naprosté znemožnění. Udělat z nich voly už není tak vtipné jak bývalo a už vůbec ne originální. A když se mezi kadety objevily postavy z předchozích dílů, dalo se od nich všechno předvídat. Naštěstí se nezměnili ani hlavní představitelé a ani dabing, čehož si vážím, ale zase se divím, že se do toho herci pustili a dělali ze sebe blbce už potřetí.

22. dubna 2009
avatar uživatele
30 %

Slabé

mám rád všetkých 7 častí PA, ale 3 je asi najslabšia zo všetkých...Mahoney tam ešte stále je, túto postavu nemám v láske, makoľko sa okolo nej točí, v každej časti v ktorej bol, celý dej, je tam akýsi krásavec, ktorým sa mali pritiahnúť dievčatá k pozeraniu tohoto filmu... takýto typ postáv nemám rád... zato chvalabohu, že tam bol Jones, Tackleberry, Hightower, alebo moj najobľúbenejší z tejto časti, Sweetchuck...bez nich by som to ani nepozeral...

15. června 2008
avatar uživatele
50 %

Police Academy 3: Back in Training

Na tento díl jsem se asi nejvíc těšila kvůli Stevovi Guttenbergovi, který v předchozích dílech předvedl, jak mu tato role sedne. O to víc jsem byla zklamaná, třetí pokračování rozhodně nemůže dosáhnout kvalit dílů předchozích.

15. února 2008
avatar uživatele
30 %

Neuvěřitelné kolik lidí to oslovilo. Připomíná mi to Žhavé výstřely, které byly ale parodií, proto mi tohle asi přijde hloupé.

9. února 2008
avatar uživatele
100 %

Musím uznat, že na jedničku a dvojku to nemá, ale zase k popukání to je. Nejlepší komedie o policajtech.

12. listopadu 2007
avatar uživatele
50 %

Slabší než 1. a 2. díl. Objevují se zde podobné scény jako v předchozích dílech, akorát v méně zábavné formě. Pro mě je tento díl z prvních 3 určitě nejslabší. Moje hodnocení: 50%

15. října 2007
avatar uživatele
90 %

Táto časť je, myslím, trochu slabšia, ale tiež je tam humor a všetko ako má byť, takže to stojí za ten čas vynaložený ležaním pred telkou.

18. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle díl se udržel na stejné úrovni jako dvojka. Vtip je zde stále ještě dobrý a nesklouzává k trapnostem jako u některých pozdějších dílů. Návrat ke kořenům jedničky - výcvik nováčků. Mauser mi navíc v tomhle díle připadal jako rovnocenná náhrada za Harrise. 90%...

3. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Policejní akademie 3

Trojka je taky skvělý film stejně jako dva předchozí díly...Trochu mě překvapila přítomnost Zeda na Policejní Akademii, z prvu se mně nezdálo, že by se změnil :-)
100%

29. července 2007
avatar uživatele
80 %

Poslední záchvěv originality této série a také rozloučení s většinou oblíbených hrdinů. Nebýt prvního dílu, který vlastně vykrádá označila bych jej za vrchol ale i tak ještě stále vtipné a zábavné.

20. července 2007
avatar uživatele
100 %

první a třetí díl jsou nejlepší!!!...ty ostatní už nic moc...ale tenhle by ste si neměli nechat ujít:)...;)

20. července 2007
avatar uživatele
80 %

Humorná, zábavná a svižná podívaná - toť Policejní akademie 3. Některé scény (psi s baterkami, naháč) dokážou bavit stále dokola :-)

20. července 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

o proti dvojce o hodně lepší! Chvilema bych i řekl že jedna z nejlepších Policejních akademií. Hodně dobrej námět a ty vtipy:D

7. července 2007
avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Po povedených předchozích dílech je už série trochu neoriginální (slabé slovo), Některým vtipům možná ještě víc pomáhá, že víte co se stane (například když se ve sprše vymění lepidlo za šampon, to je snad v každym díle a v tomhle mě to ještě neomtzelo.). Celkem jde ale o zbatečný film, který neměl vzniknout.

4. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle díl je můj nejoblíbenější... je prostě nejlepší co k tomu dodat... ta konečná honička na skůtrech...

20. května 2007
avatar uživatele
50 %

Jen tak...

Podle mě jeden z nejslabších dílů Policejní akademie. Nevím čím to, ale nějak se mi líbil ze všech dílů nejmíň. Nějak to postrádá ten správný humor, který nám filmaři naservírovali v předchozích dvou dílech. Proto 50%

14. září 2006
avatar uživatele
70 %

podle mě je trojka nejhorší díl ze všech policajních akademií,ale stejně to je docela zábavný,je to jasných 70%.

10. září 2006
avatar uživatele
90 %

Konec

Podle mě je tohle právoplatný konec série. Když se mě někdo zeptá na policejní akademii, vybaví se mi triologie, nic víc. Tady převzal strhující bláznivou roli, která všechny rozesmívá po Mahoneym a Jonesovi (i když tam jsou) jsou role Switchak a Zet!! To jsou nejlepší borci.

14. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

A jedeme do dolů

Asi jeden z posledních dílů, na který se vážně dá ještě dívat, aniž by jste si řekli, že to naprosto trapné. Je pravda, že hodnotím i s trochou nostalgie a v dnešní době bych žádný takový nový film nepřijal, ale jako naprosto odpočinková záležitost je to stále dobré, i když to dávají tak často, že už se to nedá. Navíc je to díl, které má ještě to nejsilnější obsazení, a i když chybí Harris, můžete si užít Svinčaka a Ozze (vůbec nevím, jak se píšou). Jinak další díly stáhli sérii do pekel a divím se, že ti penězochtivý producenti vydrželi tak dlouho. Pokud bych měl mluvit o hereckých výkonech ,tak to naprosto zbytečně, protože všichni přehrávají až běda, ale i o tom to je.

1. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

...

u dvojky jsem zmiňoval, že tvůrci využívaj pouze humorný potenciál hlavních hrdinů.. .trojka se ještě víc blíží původnímu dílu, ale i přesto (možná právě proto) je vtipnější a celkově příjemnější.. .oproti dvojce se jí musej nechat i sympatický nový tváře, dokonce i zedd, kterýho nesnášim, je tu snesitelnější.. .co mi vadilo nejvíc je to jak křečovitě tvůrci zapojili do hry ještě jednu akademii a z řádovýho policajta mossera se najednou stal ředitel jedné z nich..

25. července 2006
avatar uživatele
70 %

Trojka akademie

Tak si myslím, že úroveň těchto filmů začíná podle pravidla zase mírně klesat a filmy se horší... Ale na druhou stranu se na to stále dá dívat, je to vtipné a zábavné a docela kvalitní. Ano, trocha okopírování jedničky, provařené tváře a situace, ale co, já jsem jim to odpustila a film je vlastně docela fajn. Jen se obávám, co přinese čtyřka atd...

23. července 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tento díl bych řadil na stejnou úroveň jako první. Ten se opravdu vyvedl a hlavní zásluhu na tom má návrat k základům, na nichž série vznikla, tj. výcvik další várky nových kadetů. Dalo by se říci, že částečně kopíruje první díl série, ale ve většině gagů jde dál. Je bláznivější, ale není veden až do krajnosti, stále si udržuje jistou dávku kvalitního humoru. Do služby lektorů se vracejí původní kadeti, a to v plné síle. Psychopaticky gangster Zed z předchozího dílu je pro změnu nyní hodný a je jedním z kadetů. Smál jsem se od začátku až do konce a to je hlavním účelem filmu.

14. července 2006
avatar uživatele
90 %

Sice se to povedlo, ale nejlepší z této řady to rozhodně není. Můžu se na to dívat kdykoliv, ale už se nezasměju tak moc jako předtím.

14. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Tak tento díl už je fakt více trapas než sranda. Toporné výkony, na sílu natočené rádoby gagy, špatný scénář ... prostě béčko nad béčka.

1. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Byl naprosto úžasnej,ale stejně to neni na 100%. Jsou daleko lepší filmy. Tak proto těch 80

4. února 2006
avatar uživatele
60 %

Pěkné, i když už trochu ohrané. Postavy jsou sice osobité a nelze si je s někým splést, ale už se chovají příliš podle očekávání. A následkem toho už je to trochu víc nudné...

27. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Tiez dobry

Tiez velmi dobry dile so skvelej serie.Aj ked uz je vidiet ze to straca na svojej kvalite.Uvidime ake budu ostatne diely

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Tretí diel

Skvele je tu tretí diel a s ním ďalšia zábava. Síce je to troch už nudnejšie ešte je tam ten správny policajný štýl ako v predošlých dieloch a koniec je celkom zaujímavý. Hodnotenie stále 100%.

31. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Stejně jako předchozí i tato stojí za to. Zdá se mi taková střední, je horší než dvojka a čtyřka, ale stejně je fajn...

21. října 2005
avatar uživatele
80 %

Do třetice všeho dobrého

Chytrý, ale jednoduchý scénář, vtipné dialogy, osobité charaktery postav... na tom všem staví třetí díl "hexalogie" (+ Moskevská mise) Policejních akademií. Mírný pokles kvality, ale pořád pro příjemné oživení odpoledne tak akorát.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Hightower

Návrat na akademii. Z kadetů se stali intruktoři a spousta postav z prvního dílu se vrátilo. Jak už sem řek toho paka Proktora se už nezbavíme. Stejné prostředí jako z prvního dílu a návrat ke starým postavám se mi zamlouval víc než První Nasazení.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Joooo...

...celkem dobrý ale 1 je zatim nejlepší(ale to je u všech filmů)!!!!!!Ale nepostrádalo to svůj osobitý humor a šarm:)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

3!

...asi sem nebyla v nejlepší náladě, když jsem se na to zrovna koukala, ale to si člověk nevybere...no ja nevim asi to byl zase pokles trochu dolu...1 stále vede ;)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ňo

už to začalo ztrácet ten správný vtip sice pár hlášek byste tam naqšli ale už to nebylo ono ale stejně mě pořád bude rozesmívat bar modrá ústřice

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

No, mě se zná lepší než dvojka, souboje mezi Zedem a chlápkem z toho obchodu z lustry byli dobrý. Ale jednička vede...

Kdysi dávno
avatar uživatele
Nix
...
80 %

de to dolu

No viděl jsem všechny díly, ale řekl bych že první dva jsou nejlepší. Myslím že v těch ostatních je ten humor už trochu přehnanej, tím nechci říkat že nejsou dobrý že jo. Jo jo už to neni to co to bylo. Jo a hustej herec v policejní akademii je určitě ten černoch jak byl ve čtyřce nazvanej "motorová huba".

Kdysi dávno