home
Policejní akademie 2: Jejich první nasazení

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Oproti jednotke výrazné zhoršenie. Chýbalo tu viac vtipu, niektoré postavy z jednotky. Zopár scén tu byť nemuselo

19. dubna 2013
avatar uživatele
E Š
...
80 %

Aj v druhom pokračovaní si Policajná akadémia udržala vtip a obľúbené postavy tak, ako ich máme radi.

19. února 2012
avatar uživatele
80 %

Policejní akademie jakéhokoliv čísla jsou klasiky, i když některé méně podařené. První nasazení sympatických kadetů patří k lepším dílům, navíc mají proti sobě výborného padoucha.

15. března 2011
avatar uživatele
50 %

Steve Guttenberg

Humor, který dnes už nepobaví, ale stále je to zábavnější než ty další Policejní akademie, které už vůbec nezaujmou.

5. února 2011

Ještě celkem dobré pokračování, i když tu není žádný posun kupředu. Od jedničky se vlastně ani moc neliší.

21. října 2010
avatar uživatele
60 %

Tenhle díl je ještě celkem dobrý, i když první díl je první....tenhle díl už ničím nemůže pekvapit a i tolik dobrých hlášek najednou začne za chvíli nudit.

8. května 2010
avatar uživatele
100 %

No tak tenhle díl Akademie je ještě na úrovni 1. dílu, a jelikož jsem ho viděl nejvíckrát, mám ho nejraději. Mimochodem Hightower je super!

31. července 2009
avatar uživatele
60 %

Dlouho jsem odkládal i jedničku, ale naštěstí se ukázalo, že to za to stálo, proto není důvod předem odsuzovat dvojku. Takže se mi nechtělo dál otálet, navíc délka filmu je zoufale malá, takže se do mého denního programu výtečně hodila. Ovšem, každý vtip jednou ztrácí na účinnosti, proto takřka „nový“, pro mě, díl obešel jakoukoliv originalitu. Musíte všichni připustit, že bylo daleko vtipnější dívat se, jak rekruti dávají všechny síly do výcviku, kde to pochopitelně vořou jen co je pravda, a to je na tom to nejvtipnější. Nechápu, ale druhý díl postrádal tolika vtipu, jako měla Akademie dřív. Jde přece jenom o komedii, samozřejmě že tu toho bylo víc než dost, ale vtípková náplň poněkud klesla. Trochu serióznější námět pro policejní zásah filmu pramálo svědčil. V době, kdy se film natočil, byly nejspíš pouliční gangy běžné, ale rádoby tvrdé scénky, kde všichni gangsteři cení zuby, řehtaj se a všechno ničí, na mě vůbec žádný dojem neudělaly. Musím uznat, že jsem byl překvapen, že si film ponechal úplně všechny postavy z prvního dílu, dokonce i dabing zůstal stejný, proto jen doufám, že tak tomu bude i nadále. Jinak bohužel žádná postava na mě, jinak než na první dojem, nezapůsobila. S každou povahou všech jsem se seznámil již dřív, proto mě už žádná nepřekvapovala, tedy až na policistu, který vydával různé zvuky. Kulometnou palbu nebo vrtulník nám už předvedl předtím, ale scénka, kde zkazil jedno rande, mě dostala na zem. Podle mě by jedno pokračování bohatě stačilo, jenže je tu ještě dokonce pět dalších, mám v plánu zkouknout ještě jedno, ale i tak se obávám, že to bude naprostý propadák se suchým happy endem.

31. března 2009
avatar uživatele
80 %

Opravdu výtečné pokračování. Skoro tak dobré jako předešlý díl. Znovu skvělá zábava, vtipné dialogy a skvělé herecké výkony. Také se mi velmi líbila nová postava Zed, který byl skvěle "šílený". Doufám, že třetí díl bude rovněž na stejné úrovni, už se opravdu těším co předvede parta od Mahonyho.

9. září 2008
avatar uživatele
90 %

Druhý díl a poslední skvělá policejní akademie. Ty další šli s přibývajícím číslem o třídu dolů, až se zasekli na nule. Ale tohle ještě byla výtečná komedie, snad i lepší než jednička. Plno bezva vtipů a prostě ještě kvalita

12. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Dvojky většinou už nebývají tak dobré ale tohle mělo prostě pořád šťávu. Další nové bláznivé vtípky a dobrá nová zápletka což mě fakt dostalo. No prostě nej policejní film jaký kdy byl.

25. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Their First Assigment

První díl byl opravdu skvělý, a proto jsem se na dvojku velmi těšila a jsem ráda, že jsem se nezklamala, sice to nebylo tak dobré jako předchozí díl, ale stále se na to dá koukat.

15. února 2008
avatar uživatele
30 %

Jednička se stala úspěchem, tak rychle natočit dvojku. Ne, já tohle opravdu nemusím...některé hlášky mi přišly vtipné, ale celkový dojem byl hrozný.

9. února 2008
avatar uživatele
100 %

Jedním slovem no prostě řezba. Jedná velká řezba. Nechápu lidi, kteří neviděli ani jeden díl. Ale myslím si, že to každého rozesměje tak ať se na to kouknou.

12. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Oproti jedničce sešup. Pořád je to ale povedená komedie, i když zdaleka ne tak nadupaná. Filmu asi nejvíc ublížila nepřítomnost skvělého G.W.Baileyho (kpt. Harris), stejně se ale jedná o nejpovedenější pokračování geniální jedničky.

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Ďalšie skvelé pokračovanie, neviem, čo mám napísať, Mahonney (či ako sa to píše) tam bol, už si z toho veľa nepamätám, ale nebola to tá časť, čo sa prezliekol za nejakého výtržníka???

18. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Dvojka se mi zamlouvala víc než jednička. Objevily se zde některé nové skvělé postavy- Zed, Svitchak a Proctor. Art Mertano v roli Mausera mi přišel o trochu horší než kapitán Harris. Přesto je tento díl lepší než jednička a zaslouží si 90%...

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Policejní akademie 2: Jejich první

Podle mně se i pokračování této skvělé policejní série povedlo jako jednička...ale první dabing je první dabing...
100%

29. července 2007
avatar uživatele
100 %

Pokračování skvělý komedie-a opět se povedlo:), Mahoney a Jones sou jasně mí favoriti;) tenhle filmik doporučuju všem milovníkům komedii;)

14. července 2007
avatar uživatele
80 %

Rozhodně lepší než jednička i přes absenci Harisse. Mooser ho ale slušně supluje, takže o zábavu není nouze. Navíc je tu Zed a spousta dalších skvělých nových postav.

13. července 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

No dvojka nebyla špatná, ale na jedničku v mnoja ohledech neměla. Ale na druhou stranu opět povedenej humor a vtipné gagy. Prostě 100%

7. července 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle díl ze série taky neni špatnej. Postava Zeda je fakt squělá. I když se mi víc, než tohle líbil první díl, dávám 90%...

6. července 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Pro mě rozhodně nejlepší díl ze všech. Hlavní gangster je úplně dokonalej a málokdy sem se nasmál víc, než když promluvil. Další z mála filmů, kde neplatí pravidlo zkažených dvojek. Naopak. Bohužel tínhle dílem to mělo skončit... další pokračování jsou vážně o ničem a do jisté míry kazí i tenhle film. Přesto mám ještě dvojku docela rád a když jde v televizi, občas se na ní kouknu znova.

4. července 2007
avatar uživatele
80 %

Jen tak...

Druhý díl této ságy byl možná i o něco malinko lepší než jednička...znovu film plný humoru, hlášek a kdoví čeho ještě =D proto dávám 85% =)

14. září 2006
avatar uživatele
90 %

Je to ještě lepší než jednička,na tuhle komedii se můžu koukat pořád dokola,je to bezva,všem to doporučuju,je to fakt SUPÉÉÉÉR.

10. září 2006
avatar uživatele
60 %

...

policejní akademie byla solidní zábava a baví mě do dneška.. .s jejíma pokračováníma mám ale trochu problém.. sice dávaj celou sérii každý léto, ale nikdy jsem všechny díly neviděl a těch pár co jsem stačil vidět se mi pletou dohromady... tohle léto jsem se rozhodl, že to změním a poctivě se na každej díl podívám.. tak mám za sebou jejich první nasazení.. .jeho velkym problémem (a asi i všech ostatních dílů) je to, že těží hlavně z účasti sympatickejch tváří z jedničky a omíláním nejlepších gagů (finální zdrsnění huksový, modrá ústřice apod.).. nový tváře jsou buď skoro nevtipný (mosser) a nebo nevtipný a ještě k tomu otravný (zepp).. .ale naštěstí se najde i světlá vyjímka v podobě taklberyho (fakt nevim jak se to píše) nastávající a její rodinky...

21. července 2006
avatar uživatele
80 %

Je to slabší pokračování. Velkým problémem celé série je děj, takže nemá smysl toto téma protřepávat. V každém díle jde hlavně o gagy a humor. V tomto však moc kvalitní srandy není. Přibyly nové postavy. Nad všechny vyčnívá psychopatický gangster Zed. Poručíka Harrise vystřídal na dva díly kapitán Mauser, který je o něco větší pošuk než Harris. Každopádně není to trapas.

14. července 2006
avatar uživatele
90 %

šak to znáte...

toto nemusím vůbec komentovat, prostě klasikááá... ale tyto filmy dokážou pobavit v každé situaci vždy a všude. Jsou fakt úžasné a dvojka není vyjímkou.

12. července 2006
avatar uživatele
70 %

Švanda

Jj, tupí ale zároveň sladcí policisté z akademie se poprvé vydali do ulic bojovat se zločinem a musím říct, že tenhle film se mi líbil více než jednička, více jsem se u něj smála. Ne jen usmívala, ale opravdu až smála, a to je velké plus. O hereckých výkonech jako strhujících se bavit nedá, ono tu o to zas až tak moc nejde, tady jde o pobavení lidí a to se u mě podařilo!

12. července 2006
avatar uživatele
100 %

A zase ta policejní klasika. Sice tomu prvnímu dílu se nevyrovná, ale i tak je to sranda. Nejlepší jsou v tomto díle ty velký auta.

14. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

I když už to není tak dobré jako jednička, ale dá se na to ještě koukat. Mahoney a spol. v akci, to není tak špatné.

1. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle taky ještě patří ktěm lepším částím, ale jinak teda už nic moc. Až na pár okamžiků to bylo suchý.

4. února 2006
avatar uživatele
60 %

docela dobry

Je to srandovni film, ale mohl by byt trochu lepsi. Sice se mi libi, ale co scena to sranda. ne ze by me to nejak vadilo, ale ty lidi vubec nejsou vazny.. A nekdy by tu vaznost tam potrebovali mit...:)

14. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

V tomhle díle je úplně nejlepší Zed. A málem bych zapoměla na Hooksovou (i když ta už se trochu opakuje). Dvojka opravdu není špatná.

27. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Skvely

Tato komedia nikdy nezostarne.Skvely film,humor,hlasky a zlomyslene vecicky to je nasa Policajna akademia

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Ďalší diel

Ďalší diel a dalšia nádielka smiechu a zábavy. Ako film je to vynikajúco spracovaný ale od slovenskej reality sa trochu líši. Celkové hodnotenie je aj tak odo mňa 100%.

31. října 2005
avatar uživatele
90 %

Vyjímečná dvojka

O druhých pokračováních je většinou známo, že prudce ztrácí na kvalitě a originalitě. To však v druhém filmu ze série o Lassardově akademii nehrozí a tak se bavíte stejně, a možná i víc, než v prvním dilu. Mě osobně se tedy líbil o maličko víc jak jednička.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Jones

Dvojka byla trošku horší. Nicméně je to furt sranda. Počet kadetů se snížil na 6, což je škoda. Došlo taky k vyřazení většiny postav z prvního dílu, které se už v žádném díle neobjevily. Naopak přibyl ten debil Proktor, kterého sme se nezbavili až do konce.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:)

tento díl byl vtipný a jak říkají postrádal fakt dobré postavx ale i tak se u něho zasmějete ale ještě štěstí že je tam mahony jinak by to byla nuda

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

nevim...

...co řešíte!!!! 2 jsou vždycky alespoň o maličko horší ale stejně si myslím že to nemělo chybu!!! Moc pěkné!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

Trochu horší než první díl ale pořád skvělé, chyběl tam HARRIS, Mahony neměl koho buzerovat. A ten blázen - ten šéf toho gangu - ZED - ten byl COOL.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Nix
...
100 %

ha

No viděl jsem všechny díly, ale řekl bych že první dva jsou nejlepší. Myslím že v těch ostatních je ten humor už trochu přehnanej, tím nechci říkat že nejsou dobrý že jo. Jo a hustej herec v policejní akademii je určitě ten černoch jak byl ve čtyřce nazvanej "motorová huba".

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nejlepší díl

Pro mě je tohle nejlepší díl policejní akademie.
Harris mi nechyběl, Mauser se mi zdá o dost lepší.Špičková postava je Proctor a Zed.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pořád dobrá komedie

Pořád je to stejně dobrá komedie. O zábavu je postaráno, ale jednička byla přece jen o něco lepší, ale i tak se na něj dá pořád a pořád koukat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Vzestupná tendence

Dvojka je jednoznačně lepší, než jednička. Tento díl vlastním a viděl jsem ho mockrát. Je to fakt supr :)

Kdysi dávno