home
Air America

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Solidní filmek

Tenhle fiml jsem dlouho odkládal, protože je poměrně starý a nevěděl sem co od něj mám čekat. Když sem si ho pustil, nelitoval jsem. Gibson jako vždy dobrý, ale moc mě překvapil Robert Downey Jr., který je zde opravdu výborný.

31. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

upea super komedie :) skvely dej a vsechno i herci byli dobre obsazeni proste jim ty role pasovaly :) super sranda a vsechno :) moc se mi libil tenhle filmik :)

6. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

celekm povedená akční komedie. Hlášky Mela Gibsna nemaj chybu a akce taky nechybí. Film je celkem podle meho vkusu dobře zpracoaný. Jinak typickej Americkej film, akorát se divím že na konci filmu neměl proslov Americkej prezident.

12. února 2007
avatar uživatele
60 %

lehký nad průměr

díky gegům Mela Gibsona humorný a nadprůměrný normální americký film, solidní zpracování, nějaké ty efekty i pointa příběhu samotná je ucházející

11. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

MEL 2

Mela Gibona nijak nemiluji, jeho primátí xicht (pardon, obličej) mě nepřitahuje. Tenhle film je poněkud zdlouhavý, nicméně se táhne v duchu klasických amerických "rodinně-akčních" filmů. Však to má také v názvu. America !

31. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Myslím, že sa pri pozeraní tohto filmu nudiť nebudete.Je tam veľa zábavných scénok a ak vydržíte až do konca , tak sa určite pobavíte na závere.( to čo sa s nimi stal po tom) ;o)

26. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Mel

Veliké plus tohoto filmu je Mel Gibson. Bez něj by to byl dost nudný film, který mě ničim neupoutal tak abych se na něj ještě někdy podíval.

26. ledna 2006

Na tom filmu něco je nevim co ale je. Je fakt dobrej. Zajímavej od začátku do konce. Hlavně je doré obsazení.

26. ledna 2006