home
Agentky D.E.B.S.

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
k1k1
...
20 %

Kdybych mohla soudit tento film, zařadila bych ho do své nejhorší desítky. Směšný příběh, který mi v něčem připomínal Charliho Andílky. Jenže Charliho Andílci jsou film, na který se klidně ráda podívám, narozdíl od tohohle. Neříkám, dívala jsem se na TO s tím, že od toho nemám moc čekat, ale až takovouhle hovadinu jsem nečekala. No, jediný důvod, proč dávám 20% je ten, že se mi líbilo, že nešlo o lásku muže a ženy, ale ženy a ženy. Ale to je žalostně málo. Takže..ani zajímavé, ani originální, prostě hovadina. Tečka.

14. ledna 2011
avatar uživatele
10 %

Slabé, hodně slabé. Námět žádný, rádoby vtipná napodobenina akčních filmů, a protože nejsem chlap, tak na mě nepůsobí ani ty holky v hlavních rolích... Výsledný dojem katastrofální.

9. června 2009
avatar uživatele
10 %

Čekal jsem něco na způsob Charlieho andílků, jelikož spojitost vyvolává už samotný název. Takže tedy: I když Andílci nebyli nic úžasného, rozdíl mezi nimi a Agentkami je podobný jako mezi Forrestem Gumpem a Kameňákem. Namísto příběhu tu máme rádoby napínavou lesbickou zápletku doplněnou o stupidní hlášky... Nálepku "akční komedie" si tedy film ani v nejmenším nezaslouží, trochu vtipná byla snad jediná hláška a scéna, kdy se odvržená gangsterka pokusí odpálit Austrálii, což si nakonec rozmyslí a namísto toho se rozhodne polepšit a vrátit veškerý svůj lup... S akčními scénami je to podobně bídné, takže to jediné co může film nabídnout je Jordana Brewster v roli "záporačky", které se jediná pokouší opravdu hrát a agentky navlečené do minisukní. Kapitolou samou o sobě je Devon Aoki, které se podařilo zničit jakoukoli scénu ve které se objevila. Když se musíte dívat na opuchlou namelírovanou asiatku s cigárem v tlamě, která navíc neumí vůbec hrát, veškeré pozitivní dojmy se kamsi vytratí. Ještěže neměla moc textu.

4. června 2009
avatar uživatele
40 %

Když jsem se o filmu dozvěděl a slyšel jsem v názvu agentky, dost mě to odrazovalo a film jsem hodně dlouho odkládal. Jsem si ale jistý, že jsem mohl počkat klidně i delší dobu, protože jelikož jde o komedii, nepřekvapila mě zde víc než jedna věc. Hned od začátku jsem si to musel srovnávat s Charlieho andílky, jenomže ty byly brány mnohem seriózněji a jen vidět Devon Aoki, vzpomněl jsem si na DOA, tudíž na její bojové umění. Když se na plátně objeví třeba Lara Croft, nebo nějaká jiná hrdinka v seriózním filmu, někdy to překoná obvyklé akční filmy, ale zde jelikož bylo vše bráno s humorem, jsem žádnou serióznost nenašel. Celou dobu mě štvalo, jak prostě pár fajnových naninek v sukničkách cupitají s pistolema za zločinem, že vůbec existuje nějaká taková škola pro agentky... Trochu jsem počítal s větší účastí Michaela Clarka Duncana, ale vzhledem k ostatním postavám je dobře, že těch pár minut mu za to stálo. Hned od začátku jsem věděl, že zde o nic nepůjde, že se bude jednat třeba o zneškodnění atomové bomby před výbuchem, ale vzhledem k čtyřprocentnímu zaměření ve filmu, navíc mezi kladnou a zápornou postavou, zde nešlo už o vůbec nic. Pořádných akčních scén jsem se zde nedočkal a trapné vtípky a změny situací mě zde nikdy nepobavily, protože všechny výkony hereček přímo naznačovaly, že chtějí být vtipné. Trochu mě mrzí Sáry Foster, protože jako vůdce podsvětí fakt nevypadala a nic extra nepředvedla, jelikož na její scény jsem se ani nemohl pořádně dívat. Konce jsem se už nemohl dočkat, proto ještě po jeho rádoby dojemné provedení, jsem byl rád, že to mám za sebou.

17. března 2009
avatar uživatele
60 %

---Agentky D.E.B.S.---

No děj se jim moc nevyvedl, akční scény taky ne, ale vtip, ač o něj ve filmu šlo nejvíce, tak ano. Mizerné herečky, aspoň že byly hezký, vizuální a digitální efekty ušly.Hudba tak napůl něco jo něco ne. Lesby aspoň něco bylo zajímavý, závěr-nic novýho.-------55%

22. února 2009
avatar uživatele
40 %

No teda zase jeden přeplácanej, naivní film. Jediné na co se v tomto filmu dalo koukat, byly krásné holky, to je asi tak všechno. Všechno ostatní tvořil kýč a nevkus. Námět filmu sice docela ušel, lesby a tak..., to se ale ovšem nedá říct o ději, který byl neskutečně předvídatelný a místy pěkně odfláklý. Nejvíce mě na filmu zaujala Devon Aoki, která byla opravdu velmi sexy, také hrála ve filmu "DOA: Na život a na smrt", který se tomuto filmu v mnohém podobá. Také nechápu proč v tom hrál Michael C. Duncan, který mimochodem hrál v "Zelené míly" tu slavnou, nezapomenutelnou roli Johna Coffeyho. Tímto si podle mě trochu zkazil filmovou reputaci. Jednoznačně další holčičí podívaná, která za nic nestojí. Dávám 35% a to jenom kvůli těm herečkám, jinak kdyby tam nehrály, tak bych tomu dal 10%.

24. října 2008
avatar uživatele
20 %

Hmm no mne sa to moc neľúbilo. Čakala som od toho viac, aj keď tou lesbickou aférou to trochu oživili, ale aj tak. Jednoduché a nič moc.

7. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

SKVELÝ

Skvelý film, skvele sem se pobavila a lesbická téma je také supr....Konečne neco neotřepaného a zajimavýho!

7. června 2007
avatar uživatele
60 %

Špionskej námět je docela klišé ale evidentně se líbí, jinak by se netočili další a další filmy tohohle zaměření. Na druhou stranu lesbičkovskej námět tady asi ještě nebyl. Konec byl totálně předvídatelnej a Devonina francouzka otřesná.

12. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Čekala jsem od toho víc. Rozhodně mu nedám 100, ale ani 0. Děj byl docela zajímavý i postavy byly dobré, ale moc se mi nelíbilo, jakým směrem to bylo zaměřeno. Vydržela jsem sice až do konce, ale už tento film nemusím znovu vidět. Proto dostane 50 %

5. března 2007

hrůůůůůůůůůůůůza

tak tenhle jsem nedokoukala a ani nedokoukám. Nemám nic proti lesbám atd. ale to co se předvedlo tady...děs. Nejhledanější žena světa se zamiluje do agentky, která mi vzhledem silně připomíná naší missku Kobzanovou.
Je to fakt děs a moc tenhle film nedoporučuju

12. září 2006