home
Addamsova rodina 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
100 %

Jeden z mála sequelov, ktoré ma neskutočne potešili. Človek by si povedal, že nič nové sa už vymyslieť nedá, ale títo naši obľúbení morbiďáci to opäť dokázali.

1. dubna 2012
avatar uživatele
80 %

Super filmík !

Můj názor zní : Úžasná ,,černá´´ komedie s dramatickými prvky ( jak Wednesday chce zabít děťátko nebo jak Debbie chce zabít je ) . Moc mám tenhle film ráda, a myslím si, že všichni, opravdu všichni, herci to zahráli výborně . Zejména ale Christina Ricci v roli Wednesday, Anjelica Huston v roli Morticie Addamsové, Christopher Lloyd v roli Festera a Joan Cusack v roli Debbie Jelinské . Opravdu další americká suprová komedie ( ale není vhodná pro strašpytle :-)) !

4. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

super

Tenhle film prostě miluji! Nemá chybu! Skvělé hlášky, skvělí herci, interiéry, masky, efekty,... No prostě super komedie, při které se nemůžete nudit!!!

16. března 2009
avatar uživatele
80 %

Jednička mě nedostala a druhé pokračování bývá až na čestné výjimky horší, naštěstí tohle je právě ta výjimka. Druhý díl téhle šáhlé rodinky byl ve všech ohledech lepší. Hlavně více humoru. I když mi v prvním díle přišlo, že vyčerpali snad všemožný arzenál černého humoru, tak tady toho bylo mnohem víc. Tvůrci se vyřádili jen co je pravda. Doslova každou minutu nám naservírovali věc, u které se usměje i ten největší suchar. Addamsovský humor se mi zkrátka líbí, někdy se sice opakuje, ale což. Dějově byl tenhle díl také lepší. Znovu si vzali na paškál Festra a jako bonus krásně zlověstnou Wednesday. Její příhody z tábora patřili k nejlepší scénkám. Dostala tady více místa a zhostila se toho parádně. Zlo bylo zkrátka patrné z každého jejího pohledu :-). Ta první dějová linie ale tak oslnivá nebyla. Bylo nad míru jasné, že Fester prostě neumře. Psychopatická Debbie chvíli bavila, avšak se za nedlouho okoukala a proto atmosféra stagnovala. Navíc to skončilo pěkně trapným finále. Jak už to bývá, něco se povedlo, něco zase ne. Přes všechny negativy to o třídu předčilo první díl. Takový je můj názor. I herci z famílie na mě zapůsobili jako nikdy předtím. Anjelica Huston přímo zářila a každý její okamžik na obrazovce jsem si vychutnával a Raul Julia (manžel), konečně nehrál až tak přehnaně. I mnou obdivovaná Ruka se pořádně předvedla. Kdyby se teda zvažoval třetí díl, vůbec by mi to nevadilo, ba naopak. Na Addamsovi se zapomenout nedá. Roztomile morbidní parodie na horrory, tak bych to shrnul. Rozhodně nepatřím ke skalním fanouškům, ale můžu říct, že se na to v televizi znovu rád podívám.

8. března 2009
avatar uživatele
100 %

Tábor

Chudáčci děti. A hlavně Wednesday, jednou sem na takovým táboře byla a fakt, že sem si preventivně zapoměla plavky mě asi zachránil. Nechápu jak mohli rodiče uvěřit, že tam opravdu chtějí. Ale ta Debie by se k nim do rodiny hodila - taková psychopatka.

28. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Je jen málo filmů, u kterých je "dvojka" minimálně tak dobrá jako "jednička". Addamsovým se to povedlo. Naprosto jiný příběh, přesto originálně řešený. Myslím že tvůrci se navíc s černým humorem nevystříleli v prvním díle a proto je i v Addams Family 2 spoustu dobrých hlášek a komických situací. Další film ze zlaté klenotnice kultovních filmů. Na jednu stranu je škoda, že patří mezi filmy, které televize tak často nevysílá, ale na druhou stranu jsem ráda. Alespoň se nám tolik neokouká a pokaždé pobaví stejně jako poprvé. Prostě naprosto skvělé, stejně jako první díl. Nejvíc se mi opět líbila malá Wednesday a Morticie, její kamenný úsměv a "pochopení" pro děti je velmi fascinující a s Gomezem se skvěle doplňuje. Mezi nejlepší scény bych zařadila ten děsivý úsměv, který Wednesday ukázala(alespoň si divák uvědomil, jak je dobře, že se mračí). A potom také scénku o prvním díkuvzdání, vypálení vesnice bylo vážně dobré a v Addamsovic stylu ;)

31. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Skvělé suché hlášky. Plno vtipných situací. Bohužel příběhově to nijak zvlášť nevyniká. Prakticky se opakuj díl předchozího dílu. I přes skvělou atmosféru, kterou mají jen addamsovfké filmy, se film zdá celkem zbytečný. Film má dvě hlavní linie - děti na táboře a Fester. Osobně se mi víc líbila ta na tábořa. (Hlavně díky Wednesdayiným hláškám.) Ta druhá dějová linie mě moc nebavila.

30. prosince 2008
avatar uživatele
joda
...
80 %

Wednesday

Těžko říct, který díl je lepší. U mě to bude asi tak na stejné úrovni. Addamsovic děcka na táboře působila jako pěst na oko, ale bavila jsem se fakt dobře, obzvlášť když byla na scéně Wednesday. Vždy nastoupila s nějakou dokonalou hláškou, kterou pronesla s naprosto kamennou tváří. Mladej Pugsley měl více prostoru než v předchozím díle a také mě bavil. Fester tu měl též větší roli (aspoň mi to tak přišlo) a byl opět dobrý. Psychopatická Debbie mi tam sice docela vadila, ale dala se. Addamsovi jsou fakt zajímavá rodinka!

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

No možná ještě lepší než jednička. Rozhodně v různých nezapomenutelných hláškách. Na druhé straně zde už není tak silný příběh a ta skvělá atmosféra rodiny Addamsových. Ale pořád stejně skvělý herci.

30. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Christina Ricci

Hlavně ze začátku je to stejně zábavná komedie jako první film. Opět hlavně díky dětem. Ale postupně příběh humor ztrácí.

30. prosince 2008

Myslim, že povedené pokračování :-) Ten film má nějakou zvláštní atmosféru ;-) Mě se moc líbí, a nejvíc ruka :-D

30. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

...

Tenhle díl se mi možná líbil ještě více, než jednička. Úžasné scény, někdy i poněkud morbidní (ty s tím malým děťátkem Pubertem). Debbie je už od začátku nesympatická, což je jen dobře, protože kdyby byla až moc hodná tak by mi jí možná bylo i líto. A to by mě štvalo.:) A strýček Fester opět nezklamal. Hýřil vtipem a naivní láskou ke své Debbie. Výborné scény se odehrávaly především na táboře kam museli jet Wednesday s Pugsleym. Bylo mi jich dost líto, když jsem viděla jak se musejí bavit a jak u toho trpí. Takže: Moc pěknej film u kterýho jsem se dost pobavila.:)

30. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Nevím jak ostatní, ale mě se dvojka líbila více jak jednička. Opět skvělá temná atmosféra s komediálními scénami. Nevím co bych filmu vytknul

5. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Ano

Ano,myslím,že v tomhle případě je dvojka lepší než první díl,Fester je bezvadný a Debbie Jelinska jakbysmet.Docela slušně vyvedená komedie.

4. října 2008
avatar uživatele
100 %

Povedené a komicky morbidní. Malá Christina Ricci se znovu předvedla se svým kamenným výrazem. Musím přiznat, že vidět ji, jak se usmívá, je skutečný děs. Nic proti, ale když si člověk představí, čeho všeho je schopná a přitom se dokáže tak mile usmívat, běhá z toho až mráz po zádech...

24. června 2008
avatar uživatele
100 %

Addams Family II

Pokračování velice úspěšné komedie o "takové normální morbídní rodince"... TO čeho se bojíte s tím se běžně hrajou a co vás doslova děsí jimn dělá potěšění... nejvíc se mi líbila VĚC jak zachraňovala Festra a řídila auto,,, TO nemá chybu jak rachle šlápla vlastně soorrry zmáčkla plyna brzdu a pak ještě docela realistické vystoupení o indiánech

15. června 2008
avatar uživatele
100 %

Dvojka mě nezklamala a jsem tomu vážně ráda. Vypilované vtipné dialogy a svižný děj zůstal, ještě víc se sem propojil svět skutečných smrtelníků. Prostě super!

21. května 2008
avatar uživatele
80 %

Čo povedať o rodine Addamsovcov? Skvelá uletená rodinka, ktorá žije osobitným štýlom. Najviac sa mi páčil ešte starý, čiernobiely seriál, ale ani tento filmový počin nie je až taký zlý. Najlepšia je scéna z tábora, ktorý absolútne zničia. Proste tento film je taká Addamsovská klasika.

21. března 2008
avatar uživatele
100 %

Většinou zastávám názor,že první díl fimu je nejlepší a v dalším pokračování jde o opakování.Ale tenhle filmeček je stejně tak užasně ulítlý,že ho mohu vidět 20x a pokaždé se směju stejně jako poprvé.

12. února 2008
avatar uživatele
80 %

Tahle vystřední rodinka je opravdu boží... pokusy o zlikvidování jejich nového člena zbývajícími dětmi jsou úchvatné

13. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Tuhle rodinku mam mooc ráda :) Ale zdá se mi, že jedníčka byla o malinko lepší než dvojka. Ale jinak je mam ráda, hlavně Morticii :)

9. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Me se tenhle dil libil mnohem vic nez jednicka... Je tady vic vtipnych situaci a ten tabor byl skvelej... Jinak Adams nejmladsi se taky moc povedl :-)

8. října 2007
avatar uživatele
100 %

narozdíl od jedničky trochu horší,ale jenom o trošilinku,fakt:)...jinak je to pořád skvělá komedie a ty Addamsovic děti sou prostě boží:)

28. července 2007
avatar uživatele
90 %

Ale jo...

Očekávala jsem od dvojky trochu něco jiného. Vadilo mi, že chování některých postav najednou bylo nepředvídatelné. Což asi bylo způsobeno novými situacemi, které musely řešit. Zápletka moc dobrá, ale chybělo mi tam víc Addamsovského humoru. Celkové vyznění slabší než u prvního filmu. Jedinné co bylo fakt ohromující, byla hudba Marca Shaimana!!

27. července 2007
avatar uživatele
90 %

I když druhé díly bývají slabší, tady se to říci nedá. Dvojka má také svou originalitu a bezvaně jsem se u toho pobavila!

20. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Pořád perfektně nahozená laťka, ale to s Debbie se mi nelíbí. Mohly by tam zařadit něco jiného, než černou vdovu. Ale film je to dobře ujetý, tak tam může být i tato ujetost.

8. dubna 2007

podruhéto bylo ještě lepší než poprvé,jednička byla hodně povedená ale dvojka jí rozhodně předčila,ještě víc morbidního humoru a to je dobře,hlavně proto se mi zdá dvojka lepší,můžu to každému doporučit,je to jedna z nej lepších komedií

12. února 2007
avatar uživatele
50 %

Dvojka Adamsovic se mi zase tolik nelíbila jako jednička. Viděla jsem jí 2x a nepřišla jsem jí na chuť.

1. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

hezký

mě se tedy dvojka líbila víc než ta jednička.super bylo jak byly na tom táboře, nebo taky třeba chata harmonie(tu bych asi nepřežila) no stálo to za to-dávám 90%

1. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Dvojka se mi líbila ještě více než jednička. Děj se daleko více rozvinul a o srandu opět nebyla nouze. Určitě skvělá komedie na odreagování.

8. září 2006
avatar uživatele
100 %

jednička byla dost úspěšná a dobrá ale dvojka je ještě lepší,tato komedie byla dost dobrá,rozhodně to všem doporučuju.

2. září 2006
avatar uživatele
90 %

Ať žije Wednesday!

Skvělý film, co jiného taky od Adamsovy rodiny taky čekat... Nejradši mám samozřejmě Wednesday, kterou ztvárnila moje oblíbená herečka Christina Ricci. Wednesday, fandím ti!

30. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Špica, o niečo lepšie ako prví Addamsovci. Viac humoru, morbídnosti a ešte k tomu primeraný dej a dĺžka. Addams family forever :-).

24. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Mazeec...

Jedničku jsem neviděla, ale dvojka na mě udělala opravdu dojem... Fakt originální vtipný snímek který by měl vidět každý pokud nechce přijít o skvělou podívanou... Ale popravdě řečeno k mým nejoblíbenějším filmům nepatří... Což ovšem neznamená že není super! On totiž je...

3. července 2006
avatar uživatele
hani
...
100 %

:-)

Sice trošku horší než jednička, ale stejně suprový! Zase velká sranda a dobře vymyšlenej děj. Hlavně jak byli na tom táboře, to bylo dokonalý.

11. června 2006
avatar uživatele
90 %

cha

Fakt úplně suprový, promyšlený, chytrý, srandovní a ohromující pokračování...Moc se mi to líbilo!!lusklusk.

19. května 2006
avatar uživatele
100 %

Volné pokračování filmu je prostě dokonalé.. Obsazení bylo opět geniální.. Černá vdova se hodí k humoru a celí to bylo opět senzační..

17. května 2006
avatar uživatele
100 %

Stejně jako jednička dokonalé... Malá Wednesday a její úsměv... Nezapomenutelné:) Děj perfektní, černá taky... Co chtít víc=)

28. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Continue

Úspěšné pokračování skvělé, srandovní komedie.Kde nechybí navázání na předchozí díl.Mooc se to režisérovi Sonnenfeldovi povedlo, který režíroval Muže v Černém atd...

22. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

no, dvojka už rozhodně není ono. Děj je tak odlišný od prvního dílu, v mnoha chvílích mi příjde až nechutný. Taky nechápu kdo dostal ten nápat s dovolenou na Havaji a odjezdem dětí na tábor, to se mi vůbec nelíbilo.

18. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Lepší

Je rozhodně lepší než jednička.Za nejvtipnější považuji scény z letního tábora.Jinak oba dva filmy mi připadají spíš pro mladší publikum nebo prostě v tu chvíli, kdy to sledujete, musíte být přístupni tomuhle "zvláštnímu" humoru.

10. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Upřímně musím říct, že předcházející film se mi líbil víc. Tenhle mě ničím neoslovil. Čekala jsem, že když se povedl první, tak s druhým to nebude jinak. Byla jsem docela zklamaná. Dalo by se říct, že to bylo o ničem.

8. března 2006
avatar uživatele
70 %

Podruhé :-)

Pokračování téhle skvělé komedie. Sice jsem se nesmál tak jako u jedničky ale i druhý díl stojí zato. :-)

4. března 2006

A jsou opět tu v pokráčování. Myslím si že dvojka je stejně povedená jako jednička, sice nic nezkazily, ale bohužel nic nevylepšili, ale je to taky dobrej filmík.

1. března 2006
avatar uživatele
80 %

Další pokračování, které je stejně skvělé jako předchozí díl. Převychovávání dětí se prostě nic nevyrovná.

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

Dvojka je stejně dobrá jako jednička.. TOhle jsou fakt super filmy. Moc mě zaujaly a je to taky jedno zmála pokračování kdy je dvojka stejně dobrá, ne-li lepší než jednička..

17. února 2006
avatar uživatele
100 %

Dvojka ještě lepší!

Díky miminku, nenávisti sourozenců k němu a samozřejmě scéně na táboře je film ještě povýšen nad jedničku, a stal se tak bez debaty jednou z nejvtipnějších komedií 90. let! Není co dodat.

29. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Adamsovci

Velmi vtpny film o podarenej troska morbidnej rodinke s velmi neobvyklymy praktitakmy na rodinu troska divnymy.Fakt sranda komedia

28. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Driuhý díl je úplně stejný jako díl první. Pln černého humoru, úžasných postav a skvělých hlášek. Moc se mi líbila Debie v podobě Joan Cusack. A Fester...

27. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

juj:))

tento díl byl taktéž dobrý ... viz vyměňovaní karet s masovými vrahy :) to mne dostalo :) ale tak někde to trošku upadalo , ale taky povedené

27. ledna 2006