home
Ach, ty ženy!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
0 %

Nic moc,stačí první minuta a hned je všechno jasné.Chvílemi strašně zdlouhavé. Do komedie to má hoooooooodně daleko. Ach, ty filmaři!

9. května 2010
avatar uživatele
70 %

Vcelku pěkná romantická komedie, kterou bych však nebýt Colina zřejmě přehlídla. Občas tam nějaká vtipná scéna byla, ovšem samotný příběh nebyl nijak složitý ani zrovna nápaditý. Nejvíce mě asi pobavila manželská dvojice, která se starala o hotel.

10. října 2008
avatar uživatele
70 %

Ach, ty ženy!

Podle mě jedna z lepších romantických komedií. Jelikož neznám knižní předlohu, tak jsem neměla ani s čím srovnávat. U některých scén jsem se opravdu dost pobavila, další plus pro tvůrce:)) Tenhle film je spíš oddychovka a je přece dobré jednou za čas prostě vypnout a jen relaxovat...

28. července 2008

???

Vzhledem k tomu, že do hlavní role obsadili Colina Firtha, tak jsem čekala solidní komedii s dobrým humorem a napínavým dějem, ale opak je pravdou. Bylo tu hodně míst, kdy jsem se tak moc nudila, že jsem raději přepla na jiný program...vážně mě to dost zklamalo.

28. července 2008
avatar uživatele
Madu
...
40 %

....

Čekala jsem od tohoto filmu mnohem víc, ale dalo se na to dívat. Myslela jsem, že to bude trochu víc komedie než jen romantika.

28. července 2008

Já moc romantídy nemusím, ale todle docela dobrý,,,, Chtěla jsem se koukat na něco jinýho, ale segra s mamkou se na to chtěli koukat,,,, Ale nebylo to zas tak hrozný, ale takový bez nápadu,,, Protože tohle se poslední dobou docela kopíruje,,,,

28. července 2008
avatar uživatele
80 %

Ach ty ženy

Colin Firth patří mezi mé oblíbence a s Heather Graham vytvořili velice dobrou dvojici. Byli zábavní, romantičtí a působili skutečně. Ostatně - jako celý film, který byl navíc zpříjemněn krásnou hudbou a nádherným prostředím městečka Hope...Báječné!

28. července 2008
avatar uživatele
80 %

Předvídatelné a neoriginální, ale milé. Pobavilo mě to (nejvíc asi Colin, jak šel v ručníku a šále otevřít bývalé přítelkyni), ale bylo to trochu zdlouhavé, i když se to moc nezdálo.

28. července 2008
avatar uživatele
0 %

Hope Springs

Tak to je hrozný film, vůbec se na něj nedalo koukat, a proto jsem ho asi v půlce filmu vypnula a jsem za to ráda, ani mi nevadí, že nevím jak to dopadlo. Nevím jestli to měla být komedie, ale já bych to nazvala spíše šaškárnou.

27. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Film mě celkem překvapil. Dalo se na něj dívat a byl chvílemi dokonce i napínavý. Líbil se mi také Colin v hlavní roli, i když byl poněkud strnulý. Ale zdá se mi, že je to jeho normální projev.

25. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Cliché...

Naprosto klišovitý film, ale mě se líbil... Romantika předvídatelná od začátku až do konce, pár opravdu vtipných věcí tam bylo a Firtha mám čím dál tím radši:)

27. srpna 2006