home
Lásky čas

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

75%

Na mňa trošku uletený hlavný motív - nemám rada táke zvláštne miešanie reality a cestovania časom. Napriek tomu ale nemôžem uprieť pútavý, zábavný dej, neskutočne sympatické postavy, peknú vizuálnu stránku a hlavne skutočne príjemne strávené dve hodiny.

16. ledna 2017
avatar uživatele
100 %

Právě běží závěrečné titulky filmu a nejsem úplně v rozpoložení, abych napsala střízlivý a objektivní komentář, ale řekla jsem si, že sem musím jít rychle nasázet těch 100%, než se z tohoto skvostného rozpoložení dostanu :). Tohle prostě umí jen Richard Curtis. Néé závěrečné titulky už dojely, no nic, jdu na soundtrack! :)

20. ledna 2014
avatar uživatele
80 %

Láska

Věděla jsem, že s filmem Lásky čas nešlápnu vedle, protože oba dřívější režisérovy počiny se mi líbily, měla jsem akorátní náladu na romantický snímek a tušila jsem, že tenhle nebude jen tak ledajaký. Osvěžující, nenudící, není to hloupé, postavy jsou sympatické a budou vás bavit a zároveň si odnesete něco navíc, třeba totiž objevíte cosi o životě, lásce.

5. ledna 2014
avatar uživatele
90 %

Rachel McAdams

Je to hodně příjemný romantický film, ve kterém dokáží upoutat i vedlejší postavy, které nemají moc prostoru, přesto jejich zajímavé vykreslení dokáže ještě více zkrášlit hlavní linii příběhu.

16. prosince 2013