home
...a bude hůř

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

Nic moc, název ... a bude hůř naprosto odpovídá. Nechce se mi věřit, že vážně něco tak otřesného vůbec natočili.

9. května 2010
avatar uživatele
100 %

...a bude hůř

na začátku jsem byl trošku v šoku... (((; po celý film jsem pak byl v šoku totálně! tohle nevím co bylo ale jestli černobílý film s černou existencí a bílou budoucností tak právě tenhle! parta ožralů totálně mimo spoolečnost jenže na svou dobu a myslím že na každou dobu úplně svobodných, nezávislých a dalo by se říct obouma nohama v kriminále... Film ukazuje že i když je doba zlá, můžemese pomocí drog a alkoholu mít né dobře, ale jak chceme (((; je To jen jeden úhle pohledu, policie nebo spíš veřejná bezpečnost byla proti obyvatelstvu, ale řekneme si TEĎ když nás buzerujou je TO jinak ? každý má svoji Pravdu a každý má hlavně svoji šanci žít, jaxe mu líbí!!!

15. února 2010
avatar uživatele
70 %

Karel Žídek

Film o ztracených existencích za komunismu, ve kterém je celá řada historek a zajímavých situací kolem undergroundu.

14. září 2008
avatar uživatele
100 %

A bude hůř je jeden z mála českých filmů které jsem opravdu prostě musel vidět!A to hlavně kvůli tomu tématu Hippies za komunismu!A musím říct, že režisér Petr Nikolaev stoho opravdu vyždímal co to dalo!Udělal díky tomuto pro mě velice atraktivnímu tématu opravdu úžasný a silný film na který alspoň já dlouhou dobu nezapomenu a ač film má jen 80 minut emocí jsem tam prožil více jako leckdy u filmu který má dvě a půl hodiny!Do hereckých rolí obsadil absolutní neherce které nemáte vůbec šanci znát ovšem je to jen ke prospěchu věci a např. hlavní hrdina Colin byl obsazen opravdu geniálně!Z celého snímku jde cítit zároveň svoboda při pařbách nebo i pohřbech českých Hipíků a na druhou stranu s toho ovšem přímo pryští ta mrazivá atmosféra nesvobody a beznaděje...!Co bylo pro mě opravdu příjemným překvapením byla hudba...která se zde vyskytuje ač po málu když už jí zde slyšíme je více než úžasná a celou scénu stonásobně umocňuje!No a z konce filmu jsem měl nefalšovanou husinu a zároveň jsem si říkal...tyo má tohleto být happyend.!Mno musím říct, že tenhle snímek určitě neopomeňte...je to jeden z nejlepších českých filmů které jsem viděl!!

11. března 2008
avatar uživatele
80 %

Lehce natočený film, působí tak. Zpočátku se mi nezdál, ale potom mě děj vzal. Myslel jsem si jaká kravina mě čeká, ale nakonec ne. Netradičně natočený, ať už dialogy nebo obrazem. Ať už ho budete mít rádi nebo ne, co mě poutá, je ta nezávislá lehkost.

10. března 2008
avatar uživatele
100 %

hej, špíno!

Naprosto skvělej film pro všechny svobodomyslný duše, který se stotožňujou s myšlenkama hippies a beatnický subkultury..tenhle film ukazuje, jak sakra těžký bylo si žít podle vlastního názoru, zvlášť s komančema za zády.

24. června 2007