home
Život v oblouznění

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Buscemi

Na Život v oblouznění jsem dostala tip, snímek mě hned zaujal, tak jsem se na něj mileráda podívala. Hledala jsem zrovna něco krátkého, nenáročného a spíše zábavného. Většinou u filmů toužím po silném příběhu, ale když vidím snímek tak nabitý nápady, snímek, u něhož si režisér doslova hraje s diváky, musím to ocenit. Steve Buscemi jako tradičně nezklamal. Opět hraje divného chlapíka a opět je naprosto nezapomenutelný. Čiší z toho láska k filmovému řemeslu, ale i inteligentní humor, a to mám ráda.

10. března 2012
avatar uživatele
90 %

Tak to vidím já...

Vynikající filmová hříčka, která je velmi zábavná, odsýpá, ale přitom není jen zaplácnutím těch devadesáti minut. Buscemi tomu kraluje.

23. listopadu 2011
avatar uživatele
dris
...
90 %

Takže do třetice člověk, který si výhodně v levných knihách zakoupil Život v oblouznění a do třetice člověk který je nadmíru spokojen. Hlavní důvod proč sem si film pořídil je Tom DiCillo jeho nezávislé filmy jsou pro mě vždycky nadpozemský zážitek. A Život v oblouznění nebyl vyjímka. Skvěle natočený film, který má skvělou atmosféru okořeněnou naprosto jedinečným humorem a skvělým hereckým obsazením každý nervový záchvat Buscemiho, nebo jen jeho zvolání "akce!" je herecký koncert a když se k tomu přídá naprosto skvělý Dermot Mulroney a James LeGros je to užasný zážitek nemluvně o tom když se začnou tihle tři hádat, nebo dokonce prát.... Závěr: Tom DiCillo se v mých očích opět ukázal jako jednen s nejlepších režiséru součastnosti když k tomu přidáme skvělé herecké obsazení a nekyčovitý humor není co řešit

3. července 2008
avatar uživatele
100 %

Living in Oblivion

Nečekal jsem až takovou bombu, v LEVNÝCH KNIHÁCH MAJÍ VĚTŠINOU VŠELIJAKÉ skvosty (((; no někdy člověk natrefí i na dobrou věc... Film má různé dějové linie a taky může být člověk ze začátku dost zmatený (já tedy byl a pořádně, no paxe vše vysvětlí, vyjasní a konec dobrý atakdále... Napínavé scény, kde si člověk užije od takzvaného výbuchu nervů a spontánních výstupů všech možných lidí a pozic u filmu, přes nobesné manýry a výlevy citů, až po a tedy matku režiséra, která se doslova nastěhuje na scénu.

15. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Další naslepo koupené dvd z levných knih! Takovou "zárukou" kvality pro mě byla jména Buscemi-DiCillo, dvojka, která když se sejde, tak to už za něco stojí ! No, a opět výhodná koup! Ale musím uznat, že by možná stačilo si to pujčit! Film je to velmi originální, vtipný a zajímavý, nicméně oprati Životu v sedmém nebi a Bouchačkám a Bouchačím poněkud nevýraznej a fádní! Useklej konec! Je top prostě jen okamžik z části natáčení filmu! Ke konci už je kupení problému vynucené a předvýdatelné! každopádně zábavný film!

11. ledna 2008