home
Policajt v Beverly Hills

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Úplně luxusní. Líbí se mi ten jeho humor, drzost a ukecaná pusa. A taky fakt, že si prakticky z ničeho nic nedělá. "Udělám, jak potřebuju."

17. září 2012
avatar uživatele
90 %

Super!!! Mám hozně ráda Eddie Murphyho a snad každý film s nim mě baví. Nejinak je tomu i u Policajta z BH. Eddie je skvělý herec a celý film samozřejmě táhne on. Je to fajn filmek pro zasmání a relax.

6. října 2010
avatar uživatele
70 %

Beverly Hills Cop

Tak jsem se rozhodl podívat na další kultovní ságu, kterou jsem ještě neviděl. No neviděl, spíš viděl ale jen po kouskách a tak jsem si o těchto filmech nikdy nemohl udělat pořádný názor. Až dneska. Nudné sobotní dopoledne, v televizi nic není a tohle mi doma trčí už nějaký ten pátek tak jsem si to teda pustil. Z prvu musím říct, že když jsem se dozvěděl, že jako první měl hrát Foleyho Sylvester Stallone, nemohl jsem pochopit jak chtěli donutit Stalloneho zahrát takovou postavu, jakou je právě Axel Foley. Obsazení Eddie Murphyho je podle mě nejlepší rozhodnutí jaké mohli udělat. Protože právě Murphy dává postavě tu správnou šťávu a i jeho herecký výkon je to, díky čemu je tato slavná trilogie tak odlišná od jiných podobně stavěných filmů. Film se snaží působit polovážně. Vyšetřuje se zde vražda, ale dialogy a monology ve scénáří se snaží diváka rozesmát a to sem jim také určitě povede. Právě díky nezapomenutelným nápadům a intrik Foleyho je tento film natolik kultovní. Divák se přitom baví a ani se nekouká na čas. Prostě samá zábava. Je tady víc těch komediálních prvků než těch akčních a to je právě dobře, protože kdyby ne, zařadil by se tento film mezi průměrné akční filmy a nebyl by po něm takový ohlas. A i když jsme téma "policajt se jde pomstít" viděli už tisíckrát, v tomhle filmu to téma dostává jiný rozměr a tak i když je už ten námět stereotypní, divák má pocit, že tenhle film je jedinečný. Ovšem chyba toho všeho je, že celý film táhne jenom Eddie Murphy a ostatní herci jenom přikukují a nahrávají mu na "hláškové smeče". :) Žádná jiné postava než jen Foley Vám ve filmu nepříjde zábavná nebo aspoň zajímavá a to trošku sráží celkové hodnocení filmu. K hereckým výkonům tudíž není co říct, protože krom toho, že Murphy předvádí nejlepší výkon v životě, ostatní herci hrajou naprosto průměrně. Je zde typický padouch, typický policejní šéf, který má ve filmu za úkol jen dávat výprasky a typický hodný policajt, který se vždycky nechá hlavní postavou přesvědčit, takže vlastně nic světoborného. To, co dělá film jedinečným scénář, režie a Eddie Murphy. Jedním dechem: "Takový film pro každého. Humor je vtipný a i když je námět úplně obyčejný, film Vás bude bavit, protože je zde navíc ještě Murphy." Dávám 70 % a hned jdu na dvojku. :)

25. dubna 2009
avatar uživatele
90 %

Paráda. Eddie se zubí, chrlí jednu hlášku za druhou, používá svérázné vyšetřovací metody a celé je to velká sranda.

10. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Skvělá komedie z dob, kdy ještě Eddie nebyl trapnej a dělal taky dobrý filmy. Rozhodně skvěla zábava.

10. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Eddie Murphy

Je to jeden z těch starších filmů, na kterém je dobře vidět, jaký skok udělaly filmy za posledních dvacet let. Byla to bomba a jeden z těch lepších policejních filmů, ale nic netrvá věčně. A i po takové době mě policajt Eddie Murphy dokázal pobavit.

4. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Axel je nejlepší polda jaký kdy chodil po téhlé planetě. Nasmějete se dosyta u sledování Policajta z Beverly Hills. Je prostě skvělej. Edie Murphy je skvělěj, fakt ho mám rád.

3. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Axel the best

Jednoznačně nejlepší série filmů s Eddiem Murphym. tohle byl akční film na kterým sem odrostl a pořád mě strašně baví. Vtipný Eddie je v tom filmu prostě excelentní. Ani jendou za film se nenudíte. Tempo je opravdu rychlé a pokud není zrovna nějáká akce, tak se popadáte smíchy za břicho. Jojo tenhle film já prostě můžu!

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

Tak takhle skvělou a perfektně zahranou komedii aby člověk pohledal a po jejím shlédnutí se nedivím, že přišly hned dvě pokračování, protože lidi se chtějí bavit a tenhle film jim zábavy, humoru a srnady dá víc než velkou porci. Jedním slovem: cháááchááá

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Bezva:)

Bezva film, E. Murphy zahrál tuhle roli, jako většinou bravurně, když k tomu přidám skvělou hudbu a děj, tak mi vyjde 100procent:)

26. října 2005
avatar uživatele
90 %

Super

Skvělej film...Eddiho zbožňuju,a proto si i po několikáté tenhle film užiju...Prostředí policistů miluju a zápletka která se tady řešila byla taky fajn...humor tomu nechyběl a všechno bylo dobrý...prostě na jedničku!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

ňo

tak nevím jako vtipy tam byly dobré ale nějak zvláště mě to nazaujalo možná to je tím že jsem to viděla jen jednou Edie to jako dobře zahrál ale moc se mi to opravdu nelíbí

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

vcelku vtipna komedia

Musim uznat nato ze v tje dobe nebol Eddie Murphy moc znamy bol ten film velmi dobry.MAl dobre flasky.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

černá v akci

Ediemu sedi takovej druh fiolmu a tady to jide vidět. I když je to docela starej film rád se na něj dívam.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Velká huba

Eddie je na tohle prostě machr, kdyby to nebyl on, tak nevím kdo by lépe dokázal zahrát tak parádně ukecaného, vzpouzejícího a nadřízené-štvajícího policistu. Je to svěží a oddechová krimikomedie, kde si opravdu užijeme jak excelujícího Murphyho, tak i zdatně sekundující kolegy. Hlavně Roosewood (či jak se to píše) byl "drsný". Policajta z Beverly Hills mám rád a když jede v tv, tak většinou koukám. Pro mě klasika a nejlepší z trojice...

Kdysi dávno