home
8 žen

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

8 falešných ...

Originální způsob jak přijít na TO co si o mně kdo myslí... Propletená hra intrik, lží a mlživých tvrzení osmi žen které spojuje jedna věc... Chamtivost po majetku a jedna nejasná noc v baráku... a kromě detektivky taky super muzikál!

15. června 2010
avatar uživatele
20 %

Tak tohle dílko mě vážně nebere. Je krásně plné francouzského šarmu, ale nudné, příšerně dlouhé a o ničem. Byla jsem zvědavá kvůli vysokému hodnocení v Premiere i na filmových serverech, ale být v kině a nemít možnost některé (zejména muzikálové) scény přetáčet, patrně by mi na hlavě skrze utrpení přibylo pár šedých vlasů. Nikdy více.

4. září 2009
avatar uživatele
70 %

Mám tenhle film ráda. Už proto, že konečně rozumím nějakému francouzsky mluvenému snímku :) taky soundtrack je hodně kvalitní.

6. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Velice zvláštní film. Velice zvláštně zpracovaný. Má v sobě takový ironický nadhled, kdy postavy dělají naprosto bláznivé věci, zároveň má však takovou tragiku v tom, že onoho muže zabily vlatně všechny. Jednotlivé charaktery jsou rozdílné a tak není překvapivě těžké si všechny zapamatovat. Hudební vsuvky jsem trochu nepochopila. Možná to má komentovat danou situaci nebo popisovat jejich vlastnosti... Postupné odhlaování všech těch tajemství je pak trochu jako z nějaké telenovely, ale nejsem si jistá, jestli ta absurdita nebyla záměrná.

27. května 2007
avatar uživatele
90 %

Nevím přesně do které škatulky tento film zařadit, ale přesto si myslím, že Francois Ozon natočil další dobrý film, který měl navíc skvělé herecké obsazení..Já osobně jsem byl nadšen, ale přesto si myslím, že film je spíše pro náročnějšího diváka.

27. května 2007
avatar uživatele
50 %

Tento film měl dobrou zápletku, ale ten konec mě zklamal:( Sice je to můj oblíbený styl - v jednom domě, ale například si mohli odpustit ty hudební vložky to mi přišlo trochu mimo mísu. Celkově ten film nic moc, prostě mi tam dost věcí vadilo.

26. května 2007
avatar uživatele
80 %

Ludivine Sagnier

Je to zajímavý francouzský film, který mě i díky své pestrosti vůbec nenudil. Je to taková muzikálová krimikomedie, jen škoda že se nepodařilo tam dostat i trochu napětí.

14. května 2007