home
7 vteřin

NÁZORY K FILMU

Ukrutná nuda...

Nuda od začátku do konce....scénář nestojí za nic, majora Kelly Andersonovou bych nejradši přetáhla po hlavě za její rádoby "vtipný" (haha) hlášky!!! Kdo má aspoň trochu vkus na akční filmy, nedoporučuju se na to dívat, jinak budete půl dne uvažovat, za co všechno se dají vyhodit peníze:/ Wesleyho mám jako herce ráda, ale tenhle film se vážně nepovedl!!!

9. ledna 2010

Moc pěknej akčňák se Snipesem.Diváka přivede do varu už prvních (7 vteřin :)) 10 minut,ale s přibývajícím časem film ze svého zběsilého tempa neustupuje,až na pár momentů.Zápletka se mi ovšem zdála to nudná a ničím vyjímečná,chybí zde nápad.

28. března 2007
avatar uživatele
Leti
...
80 %

...

Taky souhlasím dobrej film.Wesley je můj nejoblýbenější herec.Možná bych od něj v tomto filmu čekala víc!!!

24. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

super

myslím že je to dobrej film,souhlasím s tím že wesley snipes je z černej herců jeden z nejlepších!!!

18. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

moderní gangsterka

vše propracováno do nejmenších detailů, ale přesto si nikdo z celého "komanda" nevšimne či neověří jaké mají u sebe střelivo. No budiž, scénář chtěl slepé náboje. Snipes přežije a honitba na jeho hlavu a to co má usebe pokračuje.Jeden mafián se bojí druhého, ale nakonec ten druhý zabije prvního :-/. Wesley opět předvadí skvělé akční bojové scény, dle nichž by takto měl dovádět kde jaký eliťák z Commandos, Delty či SWATu. Ale jooo film se mi líbil.

11. listopadu 2006
avatar uživatele
griw
...
80 %

Musíme se rozejít

Wesley-kde je on tam to je všechno super.Podle mě je nejlepší černý herec akčních filmů.V každém filmu je nějaká hláška,to znamená že tento film není vyjímka.

31. srpna 2006