home
Čtyři svatby a jeden pohřeb

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
40 %

Ako ja viem, že Grant má niečo do seba, no musí si vyberať tie najsuchšie filmy, ktorých označenie "Komédia" je jednoducho výsmechom?

22. prosince 2012
avatar uživatele
70 %

Přestože filmů o svatbě už je tolik, že už mě ani neláká se na tuto tématiku dívat, u tohoto jsem vydržela a vcelku se mi to i líbilo. Humor byl moje krevní skupina, ale nesnáším Andie MCDowell, je to příšerná baba, k Hughovi Grantovi se vůbec nehodila, oproti němu působí dost vyžile a staře, ale má se hodnotit film, tak dávám 70%

28. srpna 2009
avatar uživatele
50 %

Film trochu zklamal má očekávání. Hlavní hercům to podle mě vůbec spolu neladilo a pouze skvělá scéna v kostele s Rowanem Atkinsonem vylepšila mé hodnocení...

9. června 2009
avatar uživatele
40 %

nic moc...

Tahle komedie mě moc nenadchla, cekala jsem od ní víc. Dost pochybuju, že bych jí někdy přišla na kloub (vlastně se na ni ani znova kouknout nechci). Prostě úplná NUDA!!!

25. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Jistě, na jiné romantické komedie z dílny Richarda Curtise (= Deník Bridget Jones 1 a 2 a Láska Nebeská) to nemá, ale zas tak hrozné to taky není. Je to bráno tak trochu jako výše zmíněná Láska Nebeská, že láska je všude kolem nás v různých podobách šťěstných i nešťastných. Hugh Grant se ukázal ve stejné formě jako obvykle, Rowen Aktinson jako nervózní kněz byl třešničkou na dortu. K mému nemalému překvapení to neskončilo klasickým happyendem, tedy svatbou hlavního hrdiny a závěrečná scéna v dešti se mi moc líbila. Bravo.

4. října 2008
avatar uživatele
60 %

Hugh, Andie a Kristin

Film jsem viděla včera, ale slyšela jsem o něm předtím hodně. Proto mě také dost nemile překvapil. Myslela jsem, že bude zábavnější, vtipnější, zajímavější, romantičtější. A ono nic. Film se mi moc nelíbil, je takový suchý, ani jeden z herců nepatří zrovna mezi mé oblíbence, k postavám jsem si nenašla cestu... Prostě normální romantika, na kterou se podíváte a znovu nemusíte. Taky trochu zklamání a film, kde to označení kultovní film a ocenění moc nechápu...

21. září 2008
avatar uživatele
80 %

Tenhle film je docela zajímavý,s bohatou zápletkou a pěknými hrdiny a pěkným koncem.Vše zlé je pro něco dobré...

15. listopadu 2006

chabé

Tento film som videla už veľmi dávno, ale aj tak sa naň pamätám veľmi dobre. Ako diváka ma neuspokojil ničím. Dokonca ani peknou tváričkou Hugha Granta, ktorého hercký výkon bol veľmi slabý. Film si určite nezaslúžil nomináciu na oscara za najlepší scénar,hoci tam bolo pár smiešnych scénok. Dej je nudný, a priveľmi natiahnuty.

25. října 2006
avatar uživatele
50 %

Na dnešné pomery veľmi priemerný film. Videl som už oveľa viac komédií, ktoré mali lepší príbeh a boli miliónkrát zábavnejšie. Na jednorazové sledovanie to však ako tak stačí.

24. srpna 2006

Miluju

Suverénně jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Viděla jsem to už x krát a pořád se můžu dívat dál. Viděla jsem to už tolikrát, ale stejně se budu vždycky bavit. Zas jedna z inteligentních komedií, kde nejde jen o to, aby diváka za každou cenu pobavila. Tenhle film prostě miluju (narozdíl od Notting Hillu) a asi vždycky budu.

24. května 2006
avatar uživatele
50 %

???????

Zůstává pro mě otázkou, jak tenhle film mohl být nominován na Oscara. Možná, že zrovna lepší nebyly na skladě. Tuhle rádoby komedii jsem jen ztěží dokoukala do konce.

20. března 2006
avatar uživatele
70 %

..

docela nuda,ale my dámy se nan něj rádi podíváme..tedy aspon na Hugha.je to kořen,ale musím uznat,že podal už lepší výkony

15. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Nemastný, neslaný. Chtělo by to něčim přikořenit...nevidim důvod, proč se na tenhle film vůbec dívat. Asi jen příznivci Hugha Granta si přijdou na své.

13. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Klasika..

No, co dodat..dnešní klasická komedie...podlě mě, vás tam už nemůže nic překvapit, a asi ani zaujmout..viděli jsme to už mnohokrát, ale jestli se to někomu líbí, tak proč ne...

1. ledna 2006

pěkný

moooc pěknej filmík, zamilovanej a taky tam hraje můj miláček Hugh Grant - nechybí vtip a romantika. Co si přát víc?

23. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Super

Film bol ako tak dobrý...aj dobrí herci, aj dej aj sradna...ale niečo mi tam chýbalo, niečo ako šmrnc :o))

1. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

ok

Tak tenhle film jsem viděla už nejmíň čtyrikrát ale nikdy jsem neviděla konec...Nevím jak to dopadlo ale i ten kousek mi stál za to.... byla to dobrá anglicka - komedie která se fakt vyvedla :) Doporučuji :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Průměr

Normální slaďák na sobotní odpoledne... nic moc vám to nedá a nic nesebere... jen ty dvě hodiny času. Pro lidi, kteří mají rádi filmy typu Notting Hill to bude to pravé. Mě se to zdálo zbytečně natahované a takové nemastné neslané, možná proto, že se mi začali trošku hnusit filmy tohoto typu... A Hughův obličej už taky moc nemusím.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Anglický humor

4 svadby a jeden pohreb je anglickým filmom, doslova. Nejde len o príbeh, humor ale aj prostredie, výzor ľudí a atmosféru a ytvoril H.Grantovi šablónu pre nasledujúce filmy. Nejde o nejaký prevratný príbeh, scény nie sú plné akcie ale film nenudí a tiež neuráža nikoho. Humor ako som povedal je skôr anglický .. vychádza zo situácii a rozhovorov, nejnájdete tu žiadne trápne hádzanie sa o zem alebo narážanie do všetkého možného. Často sa skôr pousmejete ako sa budete smiať, ale aj to pousmiatie má svoje čaro. Takže vidieť sa oplatí. Žial časom sa veľa zo spomienok na film vytratí a dnes si pamätám len úvodnú svadbu a Grantov preklad z posunkovej reči (určený pre A. McDowell). Práve preto nebudem honotiť až tak veľmi dobre ale nikde medzi priemerom až veľmi dobrým

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

4+1

Kdo by očekával bryskní komedii zalitou neotřelým vtipem, bude se pravděpodobně mýlit. Chvílemi zdlouhavý, dějově nenáročný film, dokáže i přes své zjevné nedostatky vyloudit úsměv na rtech. Škoda jen, že je téměř od samého počátku jasné, jak sladký bude konec.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

...

Velice vtipně romatická komedie s velice sympatickým hereckým obsazením. Příběh o lásce a o hledání lásky. Moc příjemné na koukání.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Hugh Grant

Je to už klasický film s tradičními prvky romantické love story se spoustou humorných, smutných i dojemných scén.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

4 svatby 1 pohřeb

No je to takový ten tipický anglický filmeček. Klasický hrdina...Hug..klasické prostředí a romantická zápletka.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Skvely

Tento film ma nieco do sebe to musim uznat.Pekny dej,dialogy a herecke obsadenie plus skvely soundtrack k film tomu hovorim dielo

Kdysi dávno