home
48 hodin v Paříži

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Emmanuelle Seigner

Nakonec se z tohoto příběhu vyvinul zajímavý thriller s kriminální zápletkou, který má dobré tempo i herecké obsazení.

29. července 2013
avatar uživatele
70 %

Frantic

No jo no Harrison Ford si prostě umí vybrat skvělé filmy, vždy mu tu roli naprosto věřím, je to jakoby se se svou postavou zžil....nějaké chybičky se tam sice najdou, ale ty jsou nepatrné a výkon Harrisona je zastíní.

27. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Fordova slabší chvilka

No film se mi zas až tak moc nelíbil. Děj byl hrozně utahaný a celkem se tam toho moc nedělo. Celý film naštěstí zachránil výkon Harrisona Forda. Přesto je to jen průměrný napínavý film.

11. září 2006
avatar uživatele
40 %

Polanski -!

Polanskiho velmi nepovedený film, který postrádá trochu více akčnosti... Film nedokázal zachránit ani Ford, který mě ve scéně, ve které říkal, že je Američan a že se ted nezdá - dostal vážně do kolen... ale zpět: Naprosto mě od filmu odrazují ty scény bez hudby, které jsou příšerné... a když tam konečně hudba hraje tak je na dost nevhodné části filmu... mě se prostě tendle Polanskiho film vůbec nelíbil... ještě ale musím pochválit kameru, která byla výborná, skvělé záběry... ale jí to bohužel kazí hrozný střih... teda ten film není skoro stříhaný, takže se nedá mluvit o střihu, ale o nestřihu!....Viděl jsem jej před lety, ale stejnak jsem v tom nic moc umělecky záměrného nespatřil. 45%...!:-((

15. července 2006
avatar uživatele
Lee
...
80 %

Průměr

Jedná se dle mého názoru o napínavý snímek. Ford zahrál perfektní roli. Film měl i překvapivě zajímavý děj, takže já ho můžu klidně doporučit.

28. února 2006
avatar uživatele
70 %

48 hodin v Paříži

Solidní akční snímek, který ovšem nedosahuje Polanskových schopností. Film stojí a padá na solidní výkonu Harrisona Forda.

18. února 2006