home
460 podezřelých

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Drowning Mona

Poslední dobou jsem se koukal na dost složité, vážné nebi psychicky a emocionálně náročné filmy, a tudíž jsem potřeboval změnu. "460 podezřelých" byl přesně ten typ oddechovky, který jsem potřeboval. Sice moc režisérským debutům nevěřím, ale u Nicka Gomeze jsem byl ochotem to risknout neboť film byl doslova přecpán velkými jmény z Hollywoodu a opíral se o scénář Petera Steinfelda, který napsal můj oblíbený film "Buď v klidu". Pořádnou komedii jsem neviděl už hezky dlouho, takže ano, na tenhle film jsem měl poměrně velké nároky. Bodejť by taky ne, když v jeho čele stál Danny DeVito, Jamie Lee Curtis nebo Casey Affleck. První, co jsem z filmu pochopil bylo, že tenhle film se bude nést ve stylu černého humoru a to hodně černého. Proti tomu nic nemám, jenže ten humor se má po celý film potíže nějak více projevit. To, co napsal Steinfeld jsou jen náznaky. Čiré náznaky černého humoru či humoru jako takového vůbec. Celou dobu jen sledujeme scény o tom, jak nesnesitelná byla oběť vraždy a jak stupidní byla její rodina. Jestli tohle mělo někoho rozesmát, tak mě to tedy minulo obloukem. DeVito pořád jen všechny vyslýchá, Lee Curtiss je furt nadržená a Affleck mladší pořád hází očka. Že budou herecké výkony mých favoritů vypadat takhle jsem ani netušil a popravdě mě to dost zklamalo. Jediný, kdo mě opravdu dovedl rozesmát byl Will Ferrell a to byl v celém filmu dohromady asi jen pět minut! Navíc film ani nedostává plusové body díky kriminální zápletce, protože se celý film mluví jen o jedné postavě a fakt, že Steinfeld ke konci nahodí jeden dějový zvrat, kterým situaci obrátí o 180 stupňů naprosto nic nemění. Herci, jak už jsem jemně naznačil, taky nic moc nepředvádí. Tohle je první film, kde je mi DeVito nepříjemný a nesympatický. Taktéž Jamie Lee Curtis. Bette Midler jako jediná asi opravdu hraje a předvádí dobrý výkon. Je to přesně taková mrcha, jakou Gomez do filmu potřeboval. William Fichtner a Neve Campbell hrají čistý průměr a ničím nezaujmou. Tracey Walter a Will Ferrell svými rolemi potěší a alespoň nachvíli navodí úsměv. Jedním dechem: "Totálně nevydařená komedie se slabým scénářem a nic moc film. Jediní, kdo hrají dobře jsou Midler a Walter, což je na film přecpaný hvězdami žalostně málo!" Dávám 30 %.

5. června 2010

Docela povedený ne? Jako n apodobný děj jako je tento film bylo už hodně filmů... ale musím uznat, že tenhle mě rozesmál nejvíce.. i když to vlastně byla chvilkami jen pouhá kravinka.. ale jinak se to povedlo. Hlavně DeVito.. byl docela dobrej :-D

24. října 2008
avatar uživatele
30 %

No, moc me to nebralo. Bylo to celkem i vtipný, ale vubec me ani nezajímalo kto ji chcel zabít... Kdybych mohla tak bych tenhle film vypnula a rychle na nej zapomela.

3. října 2008

Není to nijak dobrý film, ale pokaždé když to vidím tak se směju. Pár hlášek je naprosto nezapomenutelných.

5. dubna 2007

...

No, filmaři s timhle teda žádnou velkou díru do světa neudělali, je to divadýlko pro ty, co si řeknou : ,,Jé!Tam hraje takovejch známejch herců!To bude naprostá bomba!" Já bych to ohodnotila jako 30%

5. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Tak tady je typický příklad - vemte co nejvíc známých herců, vymyslete aspoň nějaký příběh, aby tam ti herci jen nestáli a ono to třeba vyjde. A v tomhto případě to vyšlo, ikdyž žádná sláva.

19. října 2005
avatar uživatele
60 %

Normal

460 podezřelích je takový normální film.Ani nuda,ani nějáká pecka. Pokud někoho nezaujme děj..tak se alespoň může podívat na valké množství velmi známích herců.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
70 %

Herecký koncert

Byl to koncert herců. Skutečně nejlepší Američtí herci. Ale děj za moce nestál. I když uplně blbí to nebylo, ale hlavně to zachránili ti herci.

Kdysi dávno