home
187 / Paragraf 187

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

187

Film s velmi putavym dejom a este zaujimavejsim vyvrcholenim. Vynikajuci vykon S.L. Jacksna. Film poukazuje aj na skutocnu realitu tak ako to v niektorych stvrtiach skutocne funguje ale ludia od toho odvracaju zrak.

27. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

187 - napsáno učitelem

Je to 8 let, co jsem viděl tento úspěšný snímek. Dnes jsem koukl znovu, není paradoxní, že se mi líbil ještě více? Tento příběh by si měl prohlédnout každý, kdo si myslí, že je něco víc, protože ten kdo věří ve svoji práci, která může někomu pomoci, ten je mnohem lepší. Samuel je naprosto perfektní ve všech fázích filmu, ale kdy on není že:) Závěrem mohu pouze dodat, že jsem rád, že vyrůstám zde.

23. června 2008
avatar uživatele
100 %

187

Trailer mi napovídal, že je TO thriller který chci a musím vidět, no když jsem si ho sehnal a stal se šťastlivcem, který měl tu čest ho skouknout, tak nějak mé nadšení opadlo... nejde ani tak o film jako takový ale o jeho myšlenku podtext a celkově co chtěl autor říci... nějak neuvěřitelně silně působivě až pod kůži vlezlý syndrom vlastné bezmocnosti nad násilím všude kolem nás pramenícího z bídy jak fyzické a pak následně z toho vyústěné do psychické, končící na 99% tragicky... neuvěřitelné psycho vytvá´řející pocit chaosu, nezvládatelné ego

15. května 2008

Mr G

Pokaždé, když se dívám na tento film mě začne hlodat svědomí. Je to hodně zajímavý a šokující drama plné emocí u kterého nezůstanete chladným. Jak to na některých školách vypadá je až neuvěřitelné, ale přesto je to skutečnost a tento film to dobře ukazuje. Skvělý scénář, děj a atmosféra se jen dá krájet. Učitel, který chce za KAŽDOU cenu šířit své poslání je zde skvěle zahraný Samuelem L. Jacksonem . Tenhle učitel jde i přes mrtvoly a to filmu dodává ten pravý šmrnc. Ovšem i přes tento fakt se velice lehce s touto postavou z žijete. Až uvidíte pochopíte, že škola není žádné peříčko a vyučování už vůbec! Já tento skvělý, dramatický film chápu jako poselství, že bychom si měly mnohem víc vážit našich učitelů!

8. března 2008

Jak říkám: buď te na učitelé hodní a oni budou hodní na Vás. Tady si to týpek nevzal k srdci a pykali za to oba. Hodně dobrý film s ještě lepším příběhem, ale ten konec...moc moc smutné...plakal jsem:(. Dobrou noc.

25. září 2006

Jo jo tak tenhle film patří rozhodně k těm lepším. Je to takovej film ze skutečnosti co se může stát když učitel někoho naštve. :-)

30. dubna 2006