home
15 minut

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
Lafi
...
80 %

Eddie Flemming

Skvělý Robert De Niro, ještě lepší Karel Roden a průměrný Edvard Burns.
A věřte, že mi bylo líto Eddieho, kterého Emil zabil.
Skvělé skvělé super!

19. října 2007

Docela slušná kriminálka s vyšinutým a skvělým Karlem Rodenem, tradičně výtečným Robertem de Nirem a bohužel také s nevýrazným a nudným Edwardem Burnsem.

5. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Divné

Asi takhle, krimi filmy mohou být zajímavé, nesmějí ale působit jako další z mnoha inscenací a dílů seriálu. Další problém je ten, že od té doby, co jsem začal koukat na Kriminálku LV mi prostě mnoho vyšetřování ve filmech přijde jako nerealistická pohádka. Zde vidím ten problém, že detektiv v podání Roberta DeNira je právě ta nerealistická karikatura (hraje ho ale dobře, blbý scénář). Jenomže i špatný detektiv může mít dobrého soupeře a tím je Karel Roden, ten je mrazivý, vyšinutý, možná i trochu chytrý, na konci rozhodně až přehnaný (konec je myslím výplod chorého mozku). Přesto přeze všechno, je divákovi naservírovaná dobrá dávka zábavy, bohužel ta nerealističnost bije do očí, někdy víc, na konci hodně. Takže poučení pro příště: Blbý scénář nezachrání ani Karel Roden.

21. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Hodnocení: 3 z 5 (***)

Průměrný akční thriler, který stojí alespoň za to jedno shlédnutí. Největším lákadlem filmu jsou Robert De Niro a především pro nás, české fanoušky, skvělý Karel Roden, v roli šílence s dost legračním jménem Emil Slovák. Ten se mezi hollywoodskými herci vůbec neztratil, ba naopak, byl zde nejlepší - hrál velmi přesvědčivě a dost mě pobavil. Troufám si i tvrdit, že tu zastínil i De Nira! Přesvědčil nás nejen o svých hereckých kvalitách, ale také o tom, že role záporáků mu říkají opravdu hodně. Jinak příběh tu zrovna není silnou stránkou, ale jak jsem už zmínil, na to jedno podívání se to dá vydržet.

20. října 2006
avatar uživatele
80 %

Super

Tak musím říct, že Karel Roden se po boku Hollywoodských hvězd v tomhle filmu vůbec neztratil. Naopak, nádherně vynikal. Skvělá role v jinak docela průměrném filmu.

26. září 2006
avatar uživatele
80 %

Nejlepší hollywoodský film Karla Rodena. Opravdu paráda. Hodně dlouho jsem ho chtěl vidět a viděl jsem ho až nedávno. A to co jsem viděl se mi hodně líbilo. Roden je prostě padouch jak má být.

24. září 2006
avatar uživatele
70 %

Upřímně nemohu tento film hodnotit objektivně a nestranně, protože pro mě prostě hlavní hvězdou byla vedlejší záporná postava perfektně psychopatického Karla Rodena. Dokonce jsem mu fandil tak, že mě naštval konec (záměrně nepíšu proč, abych neprozradil pointu). Ovšem asi ničím jiným mě film neuchvátil, protože byl průměrný. Robert de Niro se snažil jak mohl, ale scénář mu moc prostoru nedal. Bez Karla Rodena odpad.

2. června 2006
avatar uživatele
80 %

Karel Roden

Začátek filmu byl stejný jako spousta jiných filmů typu "polda a polda". Začal jsem se bavit až když víc prostoru dostal Karel Roden. Vlastně když to tak vezmu, tak hlavní hvězdou filmu byl pro mě on.

30. dubna 2006

Tak od tohoto filmu sem popravdě čekla více, ale ještě se na to dá koukat. Je to takovej průměr. Takže dávám 70%

30. dubna 2006
avatar uživatele
gt23
...
90 %

Roden bomba...

Jo jo...Roden je boží, hraje skvělého úchyla.Líbí se mi myšlenka toho filmu.Ti američani musí být asi fakt hodně trefení.

13. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Zbytečně drsná akčňárna, kterou nezachrání ani výborný Robert de Niro. Karel Roden podal skvělý herecký výkon, ale v určitých chvílích se mi zdálo, že přehrává a není takový uvolněný, že není svůj. Jedním slovem: průměr

18. března 2006
avatar uživatele
80 %

15 minut

Dobrej akčňák. Moc se mi líbila role Karla Rodena. Nevěřil jsem, že toto je český herec. Film měl pointu, akorát byl chvílemi až moc úchylnej.

16. března 2006
avatar uživatele
90 %

Souhlasím s prvním a prozatím jediným názorem. Karel Roden tu exceluje. Výborný thriler se skvělým obsazením. Kája je ďábelský.

10. února 2006
avatar uživatele
100 %

Dobry namet

Tento film ma naozaj dostal.Mal velmi dobry dej aj herecke obsadenie a tematika nemala chyby.Tu je videt ako sa da oklamat v U.S.A system

4. února 2006