home
100 sladkých holek

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Hľadanie tej pravej a neznámej pomocou metód aké som ešte nevidela. Jednoduchý príbeh, jednoduché postavy i keď musím priznať, že i pre mňa bola tá kráska záhadou až do konca filmu a dokonca ani po tom som si ňou nebola istá.

8. ledna 2011
avatar uživatele
50 %

Emmanuelle Chriqui

Je to hodně jednoduchý nepropracovaný romantický příběh, kde komické scény nepobaví a děj prostě neoslní.

22. září 2010
avatar uživatele
30 %

Hrozná kravina. Až na pár dobrých scén a sem tam hlášku nic moc. Necítil jsem potřebu kouknout na to víc jak jednou.

17. června 2010
avatar uživatele
50 %

100 sladkých holek

Je to celkom zauímavý film, ale podla mňa má slabý dej. Je to príliš jednoduché a zle spracované. Ten hlavný hrdina tiež nie je bohviečo, ale čo už. Aj tak sa na to dá pozerať.

7. srpna 2008
avatar uživatele
30 %

100 sladkých holek

Na tento film jsem se podívala když jsem se hodně nudila. Má divný děj a nelibí se mi obsazení hlavního hrdiny. Víckrat už ho vidět nemusím, bylo to vyloženě zabití času...

12. května 2008
avatar uživatele
70 %

Mě se enhle film docela líbil. Není to sice uplně ,, film '' do toho má daleko, ale jako oddechovka super. Bavila sem se a chvilkama se tam objevovali věci, o kterejch se dá i přemejšlet.

29. března 2008
avatar uživatele
10 %

dost trapny film..americke teenagerske komedie uz nevedia cim zaujat a tak pustia von kadejake blbosti. skoda stratit hodinu a pol zivota tymto filmom.

22. března 2008
avatar uživatele
30 %

Oh, můj bože. Neuvěřitelná pitomost. A hlavní představitel mi byl krajně nesympatický. Kdyby ho ztvárnil někdo jiný, možná by bylo hodnocení jinde.

25. října 2007
avatar uživatele
40 %

dá sa

no tento film sa celkom dá pozerať, ale mohlo to byť lepšie. videla som ho asi 2x, ale další krát si ho pozriem len keď sa budem nudiť

22. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

NO FAJN

Podľa mňa je tento film v skutku vtipný a dosť poučný. Podľa môjho názoru presne hodnotí a poukazuje na správanie mužou k ženám a naopak. Nenútený a vcelku pravdivý (na pár detailov ) ale myslím že tých 80 si určite zaslúži

5. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Film se mi líbil, některé situace byly docela vtipné, ale už se mi zdálo, že je tam "TOHO" až moc. Ale musím říct, že takový konec jsem opravdu nečekala.

13. července 2007

Tento film jsem shlédl po doporučení kamaráda. Byl z něj úplně odvařený, říkal že lepší komedii nikdy neviděl (a to jich viděl hodně- alespoň to říká). Půjčil jsem dotyčný snímek. Hned ze začátku mi přišel nudný a nezábavný¨. Neviděl jsem ho celý, takže bych správně vůbec neměl film hodnotit, ale pokud bych měl shrnout mé dojmy z těch cca 25-30 minut, nebyl bych moc přívětivý. Ubohé herecké výkony, trapné, nemastné, neslané vtipy, atd. Nevím proč, ale zdá se mi, že se každá americká teenageroská komedie snaží těžit z úspěchu ,,Prciček". Je to jen a pouze můj názor a njikomu ho nevnucuji. Zkrátka bych tento film nikdy nikomu nedoporučil. Dávám 10 % za hezké slečny

16. ledna 2007

...

souhlasim s tim, že tenhle film se absolutně nepoved. Je naprosto vypatlanej. Já se na něj koukla jen kvůli tomu, že tam hrál James DeBello:-)

14. ledna 2007
avatar uživatele
0 %

Uf..

Tak tohle ne.. To má být nějaká parodie, nebo je ten film opravdu tak debilní?!! Vůbec nechápu, jak se něco takovýho mohlo někomu povést..chybí mu aspoň nějakej smysl!! A monology, kterýma k nám promlouvá hlavní hrdina jsou naprosto úchylný, bezvýznamný, trapný a nicneříkající!!! Podruhé bych mě na to nedostali ani heverem!

27. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Je pravda že se tam dá dívat na pěkný holky zvlášť na pety to je fakt výstavní kousek ale ve skutečnosti nevypadá tak hezky... ale jinak mírná zábava klasika film pro týnejdžry a hned smazat a už nevidět...

15. března 2006

Teda podle mě je to takovej průměrnej filmík. Dá se na něj jukat ale moc zábavnej neni rozhodně je hodně lepších filmů.

7. března 2006