8. 6. 2013

DiCaprio si zahraje Rasputina

Leonardo DiCaprio téměř celou svou kariéru dokazuje, že si umí velmi dobře vybírat role. Často hraje výrazné, několikrát už i notoricky známé osobnosti. Podařilo se mu tak zbavit nelichotivé pověsti chlapečka...

hlavní obrázek

Leonardo DiCaprio téměř celou svou kariéru dokazuje, že si umí velmi dobře vybírat role. Často hraje výrazné, několikrát už i notoricky známé osobnosti. Podařilo se mu tak zbavit nelichotivé pověsti chlapečka z Titaniku a nyní patří nepochybně mezi první ligu. Věřme tedy, že i výběrem svého dalšího projektu prokazuje stejný čuch.


Tím projektem bude životopis pověstného ruského mystika Rasputina, který na přelomu 19. a 20. století svým vlivem zásadně zasahoval do chodu carské rodiny.
Nakonec na něj byl spáchán atentát, který ale jen potvrdil jeho status legendy. Byl otráven cyankali, ale jed nepůsobil. Byl střelen dvakrát do srdce, do hlavy a do zad, přesto když ho atentátníci vhodili to řeky, stále žil a snažil se dostat na břeh - nakonec zemřel až na utopení, jak prokázala pitva.

Jeho život nebyl o mnoho méně vzrušující, proto má scenárista Jason Hall jistě potenciál pro nabídnutí prvotřídní podívané.

Nyní můžeme jen čekat, na koho padne režie, což bude jistě také zásadní.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!