8. 2. 2013

Justice League resetuje, scénář byl příšerný

Už jsme pomalu začínali věřit tomu, že Justice League je otázkou některé z výhledových sezón. Preprodukce se pomalu rozjížděla, scénář byl dopsán a hvězdy vyhlíženy. Jenže to bylo značně přehnané a ukazuje se, že nervozita studia je moc velká na to, aby šlo mnohaleté čekání tak najednou urychlit.


Po premiéře filmu Gangster Squad se totiž ukázalo, že Will Beall nejspíš není zrovna scenárista, jemuž jde svěřit největší projekt studia, tak prošla jeho již hotová práce na Justice League důkladnou kontrolou (čtěte: poprvé si ji některý z producentů opravdu přečetl) a DC došlo k závěru, že tento materiál není dostatečně reprezentativní (čtěte: je zoufale odporný, amatérský a nepoužitelný).

Takže dlužím Gangster Squad jednu zásadní omluvu. Psal jsem, že jde o zoufale zbytečný film bez jakéhokoliv smyslu, ovšem ve skutečnosti nám nyní skvěle posloužil a odvrátil blížící se katastrofu, když jeho špatnost donutila studia k zastavení pomalu se rozjíždějícího vlaku. Takže díky!

Nyní bude DC vyčkávat na přijetí Muže z oceli a pak začne práci na scénáři zcela od začátku. Původně se mělo po Supermanovi (pokud uspěje) začít rovnou natáčet, nyní se po něm (opět pouze v případě, že vydělá dost peněz) začne teprve připravovat nový scénář.

Takže si na Justice League ještě nějaký ten pátek počkáme, DC je vyděšené z dalšího Green Lanterna a u svého esa v rukávu nechce připustit možnost selhání. Snad to čekání bude stát za to!

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!