25. 12. 2012

Vin Diesel sní ve velkém

Příští roky se pojede na diesel! Vin Diesel má totiž plány, jak se zase jednou navrátit na výsluní, a to možná nejvíce ambiciózní v jeho kariéře. Zdá se tak minimálně podle dvou jeho chystaných projektů, o nichž jsme se dozvěděli v posledních dnech.


Nejprve to skromnější a vtipnější přání. Vin by rád ztvárnil kultovního inspektora Kojaka ze seriálu, který jsme jako malí sledovali snad všichni.
Není těžké si Vina představit s holou hlavou, ale ten zářivý úsměv a pověstné červené lízátko, které tomuhle sympatickému badass pomáhalo odnaučit se kouřit? Těžko říct, jak má něco takového vypadat.
Představu by o tom ale měli mít scenáristé Neal Purvis a Robert Wade, kteří se proslavili skrze bondovskou sérii a zvláště po megaúspěchu kritickém i finančním Skyfallu se o něj začalo zajímat nezdravě mnoho producentů. Ulovili je právě ti od Kojaka.

Dalším projektem, mnohem větším, je celoživotní sen Diesela - trilogie o Hannibalovi, slavném to vojevůdci, který málem pokořil Římskou říši a proslavil se hlavně tím, že své vojsko včetně slonů protáhl přes alpské průsmyky a římské armádě tím totálně zamotal hlavu.
Hlavu nám motá i Vin, protože na svou facebookovou zeď hodil info naznačující, že projekt má vzniknout, ale zatím to nijak neupřesnil.

Krom toho samozřejmě plánuje další Rychle a zběsile a Riddicka.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!