21. 11. 2011

Soderbergh bez S.T.R.Ý.Č.K.A.

Steven Soderbergh končí s filmařinou už asi rok. A jestli si nedá pozor, nakonec u plátna a štětce skončí doopravdy, nejen ve výhrůžkách. Na jednu stranu slavil nedávno úspěch precizní Nákazou, na stranu druhou právě přichází už o druhý nadějný projekt. Krom toho, že vloni ztratil pár dní před začátkem natáčení režijní křeslo Moneyballu, který je nyní mnohými považován za film roku, totiž právě opustil další post.


The Man From U.N.C.L.E. měl být jeho "pravděpodobně skutečně" posledním projektem. Měl to být akční thriller, první díl plánované trilogie, něco jako nový Bourne. Když se ale Steven dozvěděl, že studio k těm 60 milionům opravdu nepřihodí už ani dolar, začalo to skřípat. A to nebylo vše.
Podle The Playlist to spolu s odchodem Bradleyho Coopera, plánované hlavní star, vyústilo v rozepří mezi jím a Warnery. Velmi vážnou rozepři, protože skončila Soderberghovým opuštěním preprodukce.

Další důvod zřejmě je, že všichni další Soderberghovi herečtí favorité na účast nakonec nekývli (Michael Fassbender a Joel Kinnaman). Zkrátka pokazilo se vše, co mohlo.

Stevenův konec s filmařinou je ale stále dost abstraktní pojem, protože se motá okolo hned několika dalších kousků. Opět Playlist tvrdí, že v březnu začne natáčet i tak, i když něco úplně jiného.

Jestli The Man From U.N.C.L.E. vznikne i bez Soderbergha, nevíme, ale Warneři přislíbili brzké info.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!