13. 10. 2005

DREAMWORKS připravuje natáčení MADAGASKARU 2

hlavní obrázek

Společnost DreamWorks Animation zahájila přípravy na natáčení pokračování úspěšné animované komedie Madagaskar. Ta v současné době v tržbách celosvětově překročila hranici 500 miliónů dolarů (v Česku v tuto chvíli vydělala 25,5 miliónů korun a má na svém kontě bezmála 260 000 diváků), což z ní dělá po Shrekovi 2 nejúspěšnější film v dosavadní historii společnosti.

Výkonný ředitel studia, Jeffrey Katzenberg, oznámil, že si v pokračování zopakují své role všichni hlavní představitelé z prvního dílu, tedy Ben Stiller (lev Alex), Chris Tucker (zebra Marty), Jada Pinkett Smith (hrošice Glórie) a David Schwimmer (žirafa Melman). V našich kinech bude film s velkou pravděpodobností znovu uveden dabovaný. Za režii budou opět zodpovědní Eric Darnell a Tom McGrath.

“Díky obrovskému úspěchu filmu, potenciálu vyprávět další příběhy a obrovské popularitě jeho postav jsme se rozhodli natočit pokračování. V kinech by se mělo objevit v roce 2008.

Aby čekání druhý díl nebylo tak dlouhé, vznikl ve studiích DreamWorks desetiminutový krátký film Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise. Ten se od 20. října objeví v kinech jako předfilm animované komedie Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

Veronika
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!