6. 8. 2011

The Amazing Spider-Man 2 má datum premiéry

Jsou filmy s potenciálem vydělat hodně peněz, jsou filmy bez něj. A pak jsou tu filmy, které nabízejí naprostou jistotu výdělku. Transformeři, Piráti z Karibiku... a Spider-Man. Nebo je o tom studio Sony přesvědčeno. Není se čemu divit. Trojka téměř ihned po premiéře opanovala žebříčky "největších zklamání", přesto vydělala skoro miliardu.


Nespokojenost stačila na rozkmotření se Samem Raimim, nebyl ale důvod zastavovat sérii. Tedy jak se to vezme, ale že se začalo od znova a Spider-Man se nás bude snažit zaujmout zase od píky, to víme dlouho. Dokonce už si můžeme přehrát první trailer. Jenže zatímco bychom očekávali, že studio nervózně vyhlíží, jak bude snímek přijat, skutečnost je přesně opačná. V Sony si jsou jistí natolik, že už stanovili premiéru druhého dílu!
Bude to 2. května 2014.
Že je v plánu celá trilogie, víme už dlouho. Přesto je taková jistota nad tím, že nás psychické problémy Petera Parkera budou zajímat napodruhé a mnohem temněji (a zřejmě méně popcornově) než od Raimiho, obdivuhodná. Doufejme, že The Amazing Spider-Man bude alespoň z poloviny tak dobrý, jako je hromada dolarů očekávaná Sony velká. O tom se přesvědčíme už 5. července 2012. Na další díl pak, pokud se plány nezmění, budeme čekat další dva roky.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!