28. 2. 2011

Tarantino a jeho sliby IV - Prý už je to na spadnutí!

Všichni moc dobře víme, že Quentin Tarantino ujíždí na Sergio Leoneovi (kdo také ne). Je to podle něj nejlepší režisér vůbec a jeho westerny prohlásil za nejlepší kousky kinematografie (obzvláště pak Hodného, zlého a ošklivého). Zatím si obdiv k němu kompenzoval četnými odkazy, citacemi a vypůjčenou hudbou, ale není žádným tajemstvím, že mu to nestačí. Chce natočit western. Nejlépe s příchutí špaget.


Ani to nás nepřekvapí. Tarantino to slibuje dlouho. Než ale začnu psát detaily, mějme na vědomí, že Tarantino patří k nejnevyzpytatelnějším režisérům vůbec a jeho sliby v reálu neznamenají mnoho.

Po předchozím disclaimeru můžu začít: Je to už opravdu všude. Tarantinův další projekt má být špagety western míněný jako přímá pocta slavnému italskému režisérovi. Pokud je to pravda, můžeme být jen rádi. To chození okolo horké kaše už začínalo být otravné a pokud má Tarantino někde šanci zabodovat, pak je to právě tento projekt.
Snímek, jenž se nebude jmenovat The Angel, The Bad And The Wise, jak se původně tvrdilo, má mimo jiné na palubu přizvat i Christophera Waltze, kterého si předloni Tarantino prakticky uplácal z hlíny a hotového dovezl rovnou na Oscary.

A teď můžeme jen čekat, až to Quentin vyvrátí, nebo na to zapomene. Nebo myslíte, že už opravdu zvedne zadek a vyrazí točit?

PS: Všimněte si, že se tento článek prakticky shoduje s tím, který vyšel takřka před rokem...

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!