24. 12. 2010

Bale chce pod stromeček Oscara

Kristián Bale je člověk, o kterém se dohaduje jistě nejen naše redakce. Je to dobrý herec? Má charisma? To si asi musíme posoudit každý sám. Jisté je, že si tyká se soudruhem Stanislavskym a je ochoten pro svou roli udělat vše. Toho si na něm ceníme, přestože je podle všeho zlým dvojčetem Mela Gibsona. Když na někoho ze štábu neječí, tak jen proto, aby si mohl upravit účes. Inu, každý máme své. Víme o něm, že má jeden životní cíl - vyhrát Oscara.


Zatím se mu to ale nedaří. Udělal už vše proto, aby akademii oslovil, ale zatím mu to nevyneslo ani ubohou nominaci. Říká se o něm totiž, a není to žádné tajemství, že nedostatek talentu maskuje fyzickým herectvím, jako je právě hubnutí, nabírání svalů, měnění hlasů. Jestli je to pravda opět posuďte sami. Letos má každopádně naději - ale pouze ve vedlejší roli za film The Fighter, pro který zase zhubl asi sto dvacet pět a půl kila, jenž mu hodí nominaci skoro určitě a vzhledem ke konkurenci dost možná i onu sošku. Ovšem po uznání za vedlejší roli on jistě netouží tak moc. Co tedy udělá pro zlatého plešouna za roli hlavní?
Narukuje do armády! A přijme Krista! Chopí se role ve filmu Nanjing Heroes režiséra Zhang Yimoua o Nanjinfgském masakru, což bude očividně silný film, který se pokusí brát ceny útokem. Aby to nebylo tak jednoduché, nebude hrát klasického vojáka, ale mnicha, jenž z onoho masakru zachránil stovky lidí. Takový čínský (tedy americký, ale v Číně) Oskar Schindler.
Ve filmu by se mělo jen ze 40% mluvit anglicky a rozpočet má činit na 90 milionů dolarů. Christian Bale očividně opět vybírá roli, která mu může vynést ocenění. Přejete ho tomuhle věčnému smolařovi?

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!